DĖL K.BETINGIO ATSTATYDINIMO

Išaiškėjus naujoms pedofilijos bylos aplinkybėm ir D.Kedžiaus žūčiai ,bei Kauno prokurorų aplaidumui šioje byloje ir visoje istorijoj
Kauno apygardos prokuroras K.Betingis turi būti atleistas iš pareigų.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 R.Telksnienė ... Seniai reikėjo Betingį atleisti,nes jis viską darė su gen.prokuratūra.
2 R.Baranauskas ... enoriu vaiku tvirkintoju tureti savo rinktoje valdzioje.
3 Marius Ivi... Jau ieskau kur emigruoti.. Su tokia valdzia tapsim aborigenu salimi..
4 Vida Udo... Šituos brudus lauk visus alei vieno-o konservatorių partiją uždrausti kaip vykdžiusią tautos genocidą.
5 D.DAUGINTYTE ... ir Betingį ir visus tyrusius ir klastojusius šią bylą atleisti ir už dokumento (byos) klastojimą nuteisti pagal BK
6 J.Zubrickienė ... prokuroras Betingis ne tik tyčiojosi iš prievartaujamos mergaitės kančių "kas čia tokio", bet ir visą visuomenę audrina savo komentarais ir veiksmais, palankiais įtariamam asmeniui ir jo bendrininkei.
7 BEATA ... Neastatydinti, o patraukti baudžiamajan atsakmybėn -BK229str.
8 A.Pliuskys ... Turi buti tiesa ir viskas isaisketi ir nubausti tie kurie yra kalti
9 Kristina Rud... toks zmogus turetu buti pasalintas apskritai is teisesaugos
10 E.Tamosiuniene ... visa ju sistema ten reikia isvalyti. Ten taip nesvaru, pilna siuksliu!

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!