0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
181 A.Mazylis
romanovas ..............
182 J.razukeviciute
maniau kad romanovas kitoks. galvojau nupirko zalgiri parems viskas ok bus. nesitikejau kad jaj pinigai auksciau visko. ;(
183 Gintaras
geriau bankroto košmaras, nei košmariškas gyvenimas su Romanovu
184 J.Karpicius
Reikia kazka keisti kol dar nevelu!
185 L.F
Kam pogalais sitas cirkas naudingas bus? m ?
186 Edgaras
nx
187 Mantas
kiek tas Romanomas gali keist trenerius kaip kojines
188 Zalgiris
Dekoju, kad isgelbejai Zalgiri, bet tokiu anekdotu nereikia...!!!!
189 J.Urbonas
Zalia Balta!!
190 Žilvinas
Tiesiog liudna situacija
191 ernest
Pasirašau
192 Mindaugas
...
193 asdasd
asdasd
194 a
a
195 J.Jatautas
nedaryk biznio. Eik geriau kokį restoraną atidaryk, o ne legendinį kluba griauk.
196 Vilius
Zalgiris!!
197 Ponas
MES NORIM PERGALIU O NE CIRKO!
198 M.Sadauskas
Ryto fanas, Romka nekvailiok.
199 T.
Buratiną lauk!!!!
200 MantasB.
!
201 S.
Žalgiris!! :]
202 Tomas
Nesuprantu pono Romanovo poelgiu ir as turbut ne vienas. Noreciau kad komandai jis nestu pergales, o ne kazkokes sapaliones apie ateiti ir ateities zvaigzdes, bei pergales.
203 Gintaras
Nedarykit nesamoniu su ŽALGIRIU
204 Mantas
Ant laužo tą begalvį!!!
205 Kaunietis
Romanovas isgelbejo zalgiri turetumet keliais klauptis, dekoti sitam zmogui.
206 dainius
Romanovai, čia ne futbolas...
207 G.Leščinskis
Už Žalgirį! Be " Romanovų"...
208 K.Berciunas
romanovo nebus, o zalgiris pasiliks
209 Saulius-maikis
romka atsigauk,duok dirbi tiems kas sugeba ir zino ka daro
210 SSS
SSS

Prieš kaukes visiems ugdymo įstaigose esantiems vaikams. (5814)

Dovilė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimos

Nuo pirmadienio kaukės bus privalomos visiems ugdymo įstaigose (ir pamokų metu) esantiems vaikams, kurie yra vyresni negu šešerių metų. Neleiskime vaikams kentėti! Užkirskim kelią tokiam sprendimui! Sakom pagaliau NE, priimtiems jų sprendimas! Pasirašom peticiją!

Nestabdyti sporto ir sveikatingumo veiklos uždarose erdvėse karantino laikotarpiu (4271)

Karolis. Adresuota: LR Vyriausybė

Didžioji sporto klubų dalis taip ir nesulaukė grįžtančio prarasto žmonių srauto po pirmos karantino bangos dėl to, kad dalis yra įbauginti ir bijo kontakto, kiti jau laukė antrosios karantino bangos, žinojo, kad pradėjus sportuoti greitai teks atsisveikinti su sportu, nes greitai turėsime antrą karantino bangą ir sporto ir sveikatingumo klubų veikla bus nutraukta, kuri ir taip nėra labai pelninga. Kenčia netik verslas, sportas, sveikatingumu užsiimantys asmenys, tačiau treneriai, asmeniniai treneriai, profesionalūs sportininkai, kurių dauguma neturės kur sportuoti, nors aukšto meistriškumo sportininkams neuždrausta sportuoti, tačiau retas, kuris turės galimybę sportuoti, nes dėl vieno ar kelių sportininkų sporto salės neatidarinės. Kokia žala kūnui daroma staigiai nutraukiant fizinį krūvį. Jau nekalbant apie įdėto darbo praradimą raumenų nusilpimą ir riebalinio audinio kaupimąsi, tačiau ir gali skatinti lėtinio nuovargio sindromo pasireiškimą, kurio metu ypač sumažėja nuotaika, protinis, kognityvinis ir socialinis intelektas, žmogus darosi irzlus ir piktas, padidėja agresyvumas. Didžioji žmonių dalis sportuoja dėl sveikatos, dažnas dėl pasireiškiančių nugaros skausmų, kurių pagrindinis vaistas yra sportas. Juolab PSO taip pat pasisako už fizinį aktyvumą šiuo laikotarpiu. Dalis sportuojančių tikrai bandys sporto ne apleisti ir toliau sportuoti lauke, kada ateina šaltasis laikotarpis, tada tikrai turėsime plaučių uždegimų, anginų, sinusitų ir t.t. su teigiamais covid-19 rezultatais. Safe ACTiVE tyrimo rezultatai rodo itin žemą Covid19 rizikos lygį sveikatingumo klubuose. Europe Active, vedančioji ir ne pelno siekianti asociacija Europos sveikatingumo ir fizinio aktyvumo sektoriui, su džiugesiu ir viltimi praneša, kad išankstiniai King Juan Carlos universiteto ir AWRC-Sheffield Hallam universiteto surinkti duomenys atskleidžia ypač ŽEMĄ Covid-19 rizikos lygį laisvalaikio ir sveikatingumo klubuose. Išanalizavus daugiau nei 62 milijonus apsilankymų, vidutinis infekcijos lygis siekia 0,78 per 100 000 apsilankymų. Duomenys gauti iš Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, Belgijos, Nyderlandų, Ispanijos, Portugalijos, Norvegijos, Šveicarijos, Čekijos Respublikos, Lenkijos, Danijos, Liuksemburgo ir Jungtinės Karalystės. Pasirašome, KAD BŪTŲ LEISTA VYKDYTI VEIKLĄ SPORTO IR SVEIKATINGUMO KLUBAMS laikantis nustatytų saugumo reikalavimų darbuotojams ir klientams, kurių srautas ir taip yra ženkliai sumažėjęs. Sporto klubų lankytojai yra supratingi saugo save ir kitus, tad siūloma: Dėvėti kaukes ne sporto metu patalpose; Tikrinti visų ateinančių kūno temperatūrą; Dezinfekuoti rankas ateinant ir išeinat iš sporto klubo; Laikytis saugaus nustatyto atstumo kaip ir turgavietėse 10 kv.m asmeniui; Dezinfekuoti įrangą prieš ir po naudojimo.