# Vardas Komentaras
1 Thomas
Dekojame!
2 Olesia
As pritariu siai peticijai ir sakau NE - pasipelnimui is Neatlygintinos Kraujo Donorystes. Juk neatlygintinai kraujo duodam ne tam , kad kazkas pasipelnytu , o duodam tam, kad kazkam padetumeme . Ir tikiuosi taip bus . . .
3 Daiva
NE-PASIPELNYMUI IŠ NEATLYGINTINOS KRAUJO DONORYSTĖS.
4 Justinas
*
5 D.Sadeckas
Pritariu
6 A.Pangonis
NE-PASIPELNYMUI IŠ NEATLYGINTINOS KRAUJO DONORYSTĖS
7 A.
Betkuriuo arveju dabar mazai tokiu kurie neatlygintinai duoda krauja...
8 Židrūnas
Lietuva tampa nesamoniu krastu!!!
9 D.
Tik nereikia pelnytis iš neatlygintinos donorystės!
10 Ulijana
Ne,ir dar karta-ne!
11 Elvyra
Kraujas visos Lietuvos,visai Lietuvai, o ne saujelei norinčių pasipelnyti iš mūsų kraujo.Duosim jiems, o paskui pirksim iš jų?
12 Gienė
ne kraują į privatininkų rankas.Negi ir organus mūsų greit ruošiatės taip patyliukais privatizuoti?
13 Algimantas
Nedarykime biznio is kraujo. Pletokime ir skatinkime neatlygintina kraujo donoryste
14 Valdemaras
manau ir palaikau, kad čia verslui ne vieta
15 Edvardas
nepelnytis, o padeti reikia
16 A.Mickuvienė
nebūkime abejingi kraujo donorystei
17 Algimantas
tik nemokamai
18 G.Kalibatienė
Tik už ne pelno siekiančias kraujo donorystės įstaigas ir tik už neatlygintiną kraujo donorystę
19 Aldevinas
NE ir dar kartą NE. Jokio pasipelnyjimo negali būti.
20 V.Janauskas
Ne pasipelnijmui iš mūsų kraujo visiems įstatymu sukčiams ir kišininkams
21 V
Ne-pasipelnymui iš kraujo donorystės
22 Edita
Atsipeikėkit žmonės, juk neatlygintinai kraują duodame ne dėl pelno, o tam, kad padėtume sergantiems žmonėms!
23 Karolis
žmogaus sveikata nėra verslo objektas
24 Edgaras
siaubas
25 A.ZOKAS
ne
26 Tomas
NE

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (521)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.