Mokinio teisė į tualetą pamokos metu

347 PARAŠAI

Kategorija:

Neseniai Lietuvos mokyklose buvo priimtas nutarimas, kad pamokos metu mokiniui draudžiama nueiti į tualetą . Į tualetą mokinys gali eiti tik tuo atveju , kai jis atneša lapelį su gyditojo leidimu . Norečiau kad Lietuvos žmonės pasirašytų tam , kad šis nutarimas būtu panaikintas ir mokinys bet kuriuo pamokos metu galėtu eiti į tualetą !

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Margarita B... Stebeti mokyklos koridorius pamoku metu yra skiriami budetojai. Uzdrauskit pardavineti uzkandzius pamoku metu. Nustokit valgyklose tiekti maista,nuo kurio paleidzia vidurius. Kas sika pagal grafika?
2 R.Guzelytė ... Jei mokinys nori eiti i tualeta tai ka jam daryti? Gal sisioti ant kedes? O gal kenteti ir susigadinti pusle? Gi mokytojai nebus kalti "leidom" shuda jus leidot.
3 G.Neverauskaitė ... nesuprantu kas cia blogo jaigu mokini 1 karta per pamoka isleidi i tualeta . pvz jaigu vaikas prisigere per ilgaja pertrauka limonado ir pradzioje pamokos uzsinorejo. nejau jis tures ''apsimyzti'' ?
4 M.Briedyte ... neissidirbinekit is vaiku. patys pabandykit labai noredami i tuoleta nenueiti i ji 45 minutes.
5 Cucis ... :Duzsimanei sisiuko-begi i poliklinika kitame rajono gale, pas gydytoja lapelio:D ka daryt jei vidurius paleido????? tada kiekviena minute atrodo lyg 5...
6 V.Bernotaitė ... Manau, palaukti 45 min visi gali.. be to neb8na kad tik suskamba skambutis ir taip jau sysiot užsimanai.. Beto puse visų jūsų meluoja kad eina į toletą o vaikšto po mokyklą.
7 Zhedoggy ... nors mums mokykloj leidzia, bet wis wien balsuoju :D
8 KJ. ... visiskai pritariu. jei pradinukai gali eiti i tualeta pamokos metu, tai kodel vyresniokai negali? as uz.
9 R.Burdulyte ... didesnes nesamones neesu girdejus...cia vaiku kankinimas...
10 vika.j. ... ce tj iswis nesamone kad pamoku metu negali nueit i tuoaleta...tai dar tegu padaro kad negalima ir per pertrauka eit...
11 I.Kibelkyte ... Haha :D Tai kol nueisi pas gydytoja,puse pam ten prasedesi,kol israsys tau lapeli siknai nusivalyt :D Jei dar nebus i kelnes pridares..
12 gret.. ... pritariu! jei aš vidurį pamokos užsinoriu, tai kam man pūslę gadint? pasigailėkit gal! pamastykit logiškai!!!!
13 Ligita S... tai ka jau mums per pamokas negalima nusimyzt? jus pabandykit tris dienas nesiusioje isbut:)
14 N.Pacevič ... kodel mes negalim kaip normalus zmones normaliu laiku slapointis? :D
15 Neswarbu ... Tai leiskit paklaust kam pertrauka tada reikalinga?!?!
16 A.Sadauskaitė ... kvailesnio dalyko, tikriausiai, sunku ir besugalvoti. TAi nejaugi i kelnes daryti?
17 Nutė ... Laukiu nesulaukiu, kada klasėse prie lentos pastatys tuos tokius mėėėlynus tūūūlikus :d
18 Austėja J... Visiška nesąmonė. Jei man paleido vidurius, tai turiu tą pačią dieną skambint gydytojui, kad mokykloj netektų šikt į kelnes?! Visiškas žmogaus teisių negerbimas.
19 P.Šulcas ... gal mokytojai nori kad klasej atliktume gamtinius reikalus???
20 R.naktinienė ... Na cia tai visiskas apsurdas. Net mokytojai per pamokas i tualeta kartais nueina/
21 Vilius S... Pradėkite mąstyti pasirašinėdami įstatymus, tik tiek.
22 AAAA ... apsoliuti neamonė.kaip vaiko galima neleisti i wc?!
23 Mergaite ... o jeigu mergaitei menesines prasidejo:? tai ka vaikshchioti kiaura para su pampersais? ar "brashkinai" vaikshchioti?
24 LeSe ... as uz , njes njet i tuoleta neisleidziaw !!! bl jaw mane tjp nx sitas rejkalas uzpiso ... ;((( njet i walgykla per pamoka negali nuejt ;( o apie tualeta njet galwot nelejdzia ;// duxaj tjie mokytojai.
25 J. K... jo uzknisa kai pasisiot kartais neleidzia, bet dazniausiai visada mane leidzia :DDDDD
26 Raminta ... kad ir kaip keistai skambetu pavadinimas bet tai tikra tiesa x]
27 Eglė K... Mokytojai burba,jei einam per pamoką į tualetą.O jei per pertrauką gerei arbatą.Daryt į kelnes??
28 R.Navickaitė ... Jau čia.. ;D Tai ką iš vis per pamoką galima bus veikt? Bet tokių nesamonių sugalvoja tai gal patylėsiu...
29 a.s. ... nu kai kas perdeda, tokiu atveju kai jau bega kraujas ar dar kas tai lleidziama. bet nesamone tikrai tame, kad nu jeigu jau labai prispyre ir vaikas turi sedet ir kentet...
30 aiste ... nu zjb kas cia per tvarka negalima i tualeta????? nu dar gi vaizdas leiskit i tulika bent jau panom

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!