Mokinio teisė į tualetą pamokos metu

347 PARAŠAI

Kategorija:

Neseniai Lietuvos mokyklose buvo priimtas nutarimas, kad pamokos metu mokiniui draudžiama nueiti į tualetą . Į tualetą mokinys gali eiti tik tuo atveju , kai jis atneša lapelį su gyditojo leidimu . Norečiau kad Lietuvos žmonės pasirašytų tam , kad šis nutarimas būtu panaikintas ir mokinys bet kuriuo pamokos metu galėtu eiti į tualetą !

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Margarita B... Stebeti mokyklos koridorius pamoku metu yra skiriami budetojai. Uzdrauskit pardavineti uzkandzius pamoku metu. Nustokit valgyklose tiekti maista,nuo kurio paleidzia vidurius. Kas sika pagal grafika?
2 R.Guzelytė ... Jei mokinys nori eiti i tualeta tai ka jam daryti? Gal sisioti ant kedes? O gal kenteti ir susigadinti pusle? Gi mokytojai nebus kalti "leidom" shuda jus leidot.
3 G.Neverauskaitė ... nesuprantu kas cia blogo jaigu mokini 1 karta per pamoka isleidi i tualeta . pvz jaigu vaikas prisigere per ilgaja pertrauka limonado ir pradzioje pamokos uzsinorejo. nejau jis tures ''apsimyzti'' ?
4 M.Briedyte ... neissidirbinekit is vaiku. patys pabandykit labai noredami i tuoleta nenueiti i ji 45 minutes.
5 Cucis ... :Duzsimanei sisiuko-begi i poliklinika kitame rajono gale, pas gydytoja lapelio:D ka daryt jei vidurius paleido????? tada kiekviena minute atrodo lyg 5...
6 V.Bernotaitė ... Manau, palaukti 45 min visi gali.. be to neb8na kad tik suskamba skambutis ir taip jau sysiot užsimanai.. Beto puse visų jūsų meluoja kad eina į toletą o vaikšto po mokyklą.
7 Zhedoggy ... nors mums mokykloj leidzia, bet wis wien balsuoju :D
8 KJ. ... visiskai pritariu. jei pradinukai gali eiti i tualeta pamokos metu, tai kodel vyresniokai negali? as uz.
9 R.Burdulyte ... didesnes nesamones neesu girdejus...cia vaiku kankinimas...
10 vika.j. ... ce tj iswis nesamone kad pamoku metu negali nueit i tuoaleta...tai dar tegu padaro kad negalima ir per pertrauka eit...
11 I.Kibelkyte ... Haha :D Tai kol nueisi pas gydytoja,puse pam ten prasedesi,kol israsys tau lapeli siknai nusivalyt :D Jei dar nebus i kelnes pridares..
12 gret.. ... pritariu! jei aš vidurį pamokos užsinoriu, tai kam man pūslę gadint? pasigailėkit gal! pamastykit logiškai!!!!
13 Ligita S... tai ka jau mums per pamokas negalima nusimyzt? jus pabandykit tris dienas nesiusioje isbut:)
14 N.Pacevič ... kodel mes negalim kaip normalus zmones normaliu laiku slapointis? :D
15 Neswarbu ... Tai leiskit paklaust kam pertrauka tada reikalinga?!?!
16 A.Sadauskaitė ... kvailesnio dalyko, tikriausiai, sunku ir besugalvoti. TAi nejaugi i kelnes daryti?
17 Nutė ... Laukiu nesulaukiu, kada klasėse prie lentos pastatys tuos tokius mėėėlynus tūūūlikus :d
18 Austėja J... Visiška nesąmonė. Jei man paleido vidurius, tai turiu tą pačią dieną skambint gydytojui, kad mokykloj netektų šikt į kelnes?! Visiškas žmogaus teisių negerbimas.
19 P.Šulcas ... gal mokytojai nori kad klasej atliktume gamtinius reikalus???
20 R.naktinienė ... Na cia tai visiskas apsurdas. Net mokytojai per pamokas i tualeta kartais nueina/
21 Vilius S... Pradėkite mąstyti pasirašinėdami įstatymus, tik tiek.
22 AAAA ... apsoliuti neamonė.kaip vaiko galima neleisti i wc?!
23 Mergaite ... o jeigu mergaitei menesines prasidejo:? tai ka vaikshchioti kiaura para su pampersais? ar "brashkinai" vaikshchioti?
24 LeSe ... as uz , njes njet i tuoleta neisleidziaw !!! bl jaw mane tjp nx sitas rejkalas uzpiso ... ;((( njet i walgykla per pamoka negali nuejt ;( o apie tualeta njet galwot nelejdzia ;// duxaj tjie mokytojai.
25 J. K... jo uzknisa kai pasisiot kartais neleidzia, bet dazniausiai visada mane leidzia :DDDDD
26 Raminta ... kad ir kaip keistai skambetu pavadinimas bet tai tikra tiesa x]
27 Eglė K... Mokytojai burba,jei einam per pamoką į tualetą.O jei per pertrauką gerei arbatą.Daryt į kelnes??
28 R.Navickaitė ... Jau čia.. ;D Tai ką iš vis per pamoką galima bus veikt? Bet tokių nesamonių sugalvoja tai gal patylėsiu...
29 a.s. ... nu kai kas perdeda, tokiu atveju kai jau bega kraujas ar dar kas tai lleidziama. bet nesamone tikrai tame, kad nu jeigu jau labai prispyre ir vaikas turi sedet ir kentet...
30 aiste ... nu zjb kas cia per tvarka negalima i tualeta????? nu dar gi vaizdas leiskit i tulika bent jau panom

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.