RBD Lietuvoje

210 PARAŠAI

Kategorija:

Meksikiečių grupė RBD Lietuvoje garsėja žaibišku greičiu, kasdien prie šios grupės fanų prisijungia nauja žmonių grupelė.Ši grupė populiari visame pasaulyje. Iš Baltijos šalių Lietuvoje gausiausias RBD gerbėju būrys. Negalėjome praleisti pro akis to, kad kovo mėnesi ši grupė koncertuos Europoje, norime ją išvysti ir Lietuvoje. Bent jau pasiekti, kad Lietuvos televizija neignoruotu mūsų prašymų ir parodytu serialą Rebelde. Pasirašyk .

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Rovena P... Labai prašau, parodykit serialą " Rebelde ". Nes labai geras serialas. Mačiau keletą šio serialo video, ir man patiko. Labai prašau, parodykit. Serialą " Rebelde" tikrai dauguma žmonių žiūrėtų. Ačiū.
2 Agnė T... Prašau rodykit REBELDE, tikrai atsirastų daug žmonių, kurie šį serialą žiūrėtų.
3 Gerda B... MALDAUJU PARODYKITE ŠI SERIALĄ AR NESUPRANTTE KAD DABAR NERODO JOKIO ĮDOMAUS SERIALOP PAAUGLIAMS???????
4 Eminemas ... Greičiau rodykite žmonės mes norime pažiurėti Rebelde per tv lietuvos staigiai
5 Vilma Z... Labai noriu kad Lietuvos televizijos kanalai rodytu sita seriala
6 vita b... noriu kad rodytu RBD lietuvoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 Judita J... Serialas man gal ir nelabai prie širdies, bet kaip grupė jie SUPERiniai ;)
8 J.Mar ... labai noriu kad rodytu sy serijala lietuvoje nes tikrai nerealus
9 Brigita V... jei rodys tai per koki kanala? galetu rodyti per lnk arba btv , labai laukiu kol rodys :)))
10 gabriele c... noriu kad erreway atvyktu i lietuva, bet tiek mazai pasirasiusiu....zmones pasirasykit!!!tai labai paprasta ir lengva!!!
11 Eglė.O ... sudomino mane sis serialas daug meiles, siek tiek juoko, intrigu.. tiesiog serijalas skirtas paaugliams :) butu nerealu ji pamatyti lietuvoje nes kur tik ji rode visus buvo sulaukta pasisekimo
12 Vaida ... Panasu i RW todel butu tikraj geraj kad si serjala rodytu! Labaj labaj noriu!
13 Sandra K... snadrute, reikia mokytis ir dirbti ir nereiks to muilo ziureti
14 ugne ... tai aisku kad rodytju...jau tokia nereali grube rbd...
15 Sonata &... Njum juk vysy mylji RBD ir Rebelde.... tj blm ar jum sunku ka njors del musju padaryt?
16 Ainė A... Gal darom streiką? xD Viską darysim kas įmanoma :p
17 Rasytė :... maldaujam jūsų... Norim pamayti Rebelde savo ekranuose
18 Mela ... Nors ši peticija nieko niekam nereikš, pasirašau :)

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!