0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Ane
Pritariu jums,reikia pagaliau normaliu zmoniu ,o ne savanaudziu valdzioj,tikiuos kad sekanti karta kazka del zmoniu ir valstybes pasistengs.
2 Bronius
Už Seimo narių sumažinimą iki 71.
3 Thomas
Dekojame!
4 Andžej
už geresnę ateitį
5 V.Misiunas
Labai i tema, su mintimi padaryta klaida: paršų rinkima :))
6 L.Lekstutyte
Būtina keisti rinkimų sistema, nebeleiskime seimui šaipytis iš paprastų civilių gyventojų
7 Andrius
arteja keledos vaikuciai.. as gristu:)
8 Gediminas
As manau, kad Seimo nariu reikia sumazinti zenkliai daugiau.Juk vistiek dauguma ju neatlieka savo darbo.O atlyginima vistiek pasiima.Alga mokama uz darba, o ne uz tai, kad esi Seimo narys.
9 Vladas
Uz Lietuva be stabu!
10 Eigirdas
Reikia tikėtis, kad jei ši peticija pasieks tikslą, bus paskelbtas referendumas, o jo sprendimai seimo nubalsuoti bus teisingai....
11 Bronius
Seimo narių skaičius manyčiau nėra toks svarbus, svarbiausia kompetencija ir atsakomybė. O tai pasiekiama tik tiesiogiai renkant asmenį ir galimybė jį atšaukti.
12 Meilute
butinai turi kazkas ivykti,nes toliau ner kur,greit lietuvoj liks vien seneliai ir valdininkai.
13 Renaldas
Sutinku, kad reikia rinkti žmogų, o ne pagal sąrašą. Tačiau pačiai tautai reikia keisti mąstymą - iš išlaikytinių pereiti prie kurenčių.
14 Joana
Būtina pakeisti Seimo rinkimų sistetą - partinių sąrašams NE
15 Vita
as uz!!! Senai jau laikas daryti permainas.
16 Linas
Vis tiek cia nieko nepakeis
17 A.
ne seimas, o neisprussusiu juokdariu kompanija
18 Jurijus
Seniai laikas jį peleist
19 Jevgenij
tik asmuo,jokiu "partiniu" sarasu!Su teise atsaukti apsidergusi tautos tarna!
20 viktoras
aš už UŽ PRIEŠLAIKINIUS SEIMO RINKIMUS
21 Paulius
pirmyn!
22 Vidmantas
uz blaivia tauta
23 Andrius
Na, ponai, bet klaidas peticijos tekste galima būtų ir ištaisyti :)
24 Steponas
25 D.Čekanauskas
taip. tai reikia padaryti
26 Romualdas
Sitai padaryti daugiau negu butina
27 V
aš už tai, tik už tai
28 D.
Noriu matyti teisybe LR, noriu matyti laimingus žmones LR, noriu gyventi LR.
29 Gediminas
Pasisakau už peticiją
30 Antanas
laikas vienytis ir veikti

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (622)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.