0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Angele
Uz vientisa azuolyna
2 Viktorija.K
Visišikai prieš esu! jau geriau nugriautų visus nenaudojamus pastatuys ir vietoj jų statytų ką tik nori, bet augalijos nenaikinsit!
3 rita
Kauno simboli issaugokime vaikaiciams
4 E.Rakštys
Skaidyti Ąžuolyno negalima
5 Loreta
Kiek galima tylėti, ponai lietuviai
6 Violeta
Butinas atsodinti senus isverstusmedzius ir priziureti
7 Evaldas
zalumos miesto vidury nebus per daug.
8 laima
del ateities
9 Algirdas
Ąžuolynas Kaunui, tai ne tik miesto plaučiai ar parkas, tai daug daugiau, tai miesto, o ir visos Lietuvos kultūrinis paveldas, kuris tampriai susietas su Pirmomis Lietuvos Dainų šventėmis ir kit kultū
10 Jonas
Šalin rankas nuo ąžuolyno
11 Marius
..........................................................................................
12 Voldemaras
Ąžuolyną Kaune privalome išsaugoti ir plėsti
13 DAINA
jau geriau statykit vietoj zoologijos sodo,kuriame kankinami zverys ir kt.sutverimai
14 S.
Norėčiau kad ąžuolynas žaliuotų žaliakalnyje
15 Dalia
Ąžuolai turi žaliuoti !
16 Ruta
Aš už Ąžuolyno išlikimą
17 VIRGINIJA
Jau ,nieko neliko svento ,tam ,kas taip ketina daryt ,geda
18 Vida
Ąžuolyną būtina išsaugoti
19 Kęstutis
Gal paliksite nors šį gamtos kampelį?!
20 Antanas
Kad toki išminčiai prarastų galimybę veistis.
21 JURGITA
Skaidyti Ąžuolyno negalima
22 A.
Gamta be mūsų išliks, mes be Gamtos Ne
23 Tomas
kazkas su mumis darosi netaip, uz lita parduotume ir motina
24 mindaugas
nepjaukit Ąžuolų
25 Vitalijus
Issaugoti azuolyna!
26 V.peleckis
nenaikinti
27 Gintarė
na taip...ką dar sumąstys mūsų valdžia?
28 N.
nepanaikinti valstybinės reikšmės miško statuso
29 Arūnas
Panašu, kad nebeliko ką vogti
30 Dalia
Turi b8ti kazkas sventa , ne vien tik pinigai ir nauda...

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (1474)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (444)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!