0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
121 Birute
Turi būti reali teisinė Ąžuolyno apsauga.
122 Glizickas
Ąžuolynas turi likti vientisas
123 vaiva
Ąžuolynas Kauno širdis.
124 P.
Ažuolynas - visuomeninė reakreacinė vieta. Ją reikia pritaikyti poilsiui, o ne apstatyti!
125 J.Baleišė
Aš taip pat pritariu, kad ąžuolyno skaidyti NEGALIMA.
126 Grazina
Mane labai skaudina ir labai jau " apvalyti plotai" Kaune. T ai ir Santaka. Pernai ar uzpernai, tikrai labai grubiai apvale. Neries krantas prie Vileisio tilto. Kazkas klaikaus.
127 R.Statkevicius
Ažuolynas proteviu šventa vieta
128 Vilius
saugokime gamta
129 Renata
gamta_sveikata
130 Audra
Ažuolynas PRIVALO likti vientisas ir turėti miško statusą, kuriame poilsiauja tiek maži, tiek dideli.
131 diana
nesutinku
132 Asta
zemej Lietuvos azuolai zalius
133 G.
Tai ypatingai Europoje saugomos vabalų rūšies (Niūriaspalvio auksavabalio) buveinė, Natura2000 teritorija
134 Lena
už žalią Lietuvą!
135 valdonė
NEGALIMA TAIP ELGTIS
136 v.daubaras
taip daryti negalima
137 Dainius
skaidyti ažuolyno negalima
138 Eglė
Už vientisą Ąžuolyną!
139 J.
tai gal visus miškus išpjaukim.....
140 Regina
Ąžuoliną išsaugoti, o ne naikinti
141 Narute
As uz parka
142 Daiva
Azuolynas turi islikti
143 Saulius
išsaugokime ąžuolyną
144 Rasa
nepritariu!!!
145 Simonas
Sporto kompleksai su intencijomis gyvenamiesiems kvartalams, paciame viduryje keli ieciu metytojai pasirodantys keliskart permet ateme visa centrine pieva is cia poilsiauti megusiu kaunieciu. Negerai!
146 Jūratė
"Ąžuolynas turi likti vientisas."
147 BIRUTĖ
SAUGOKIM!!!
148 Saulius
išsaugokime ąžuolyną
149 Kristina
Pasirasau.
150 Regina
už Ąžuolyną

Prieš kaukes visiems ugdymo įstaigose esantiems vaikams. (5814)

Dovilė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimos

Nuo pirmadienio kaukės bus privalomos visiems ugdymo įstaigose (ir pamokų metu) esantiems vaikams, kurie yra vyresni negu šešerių metų. Neleiskime vaikams kentėti! Užkirskim kelią tokiam sprendimui! Sakom pagaliau NE, priimtiems jų sprendimas! Pasirašom peticiją!

Nestabdyti sporto ir sveikatingumo veiklos uždarose erdvėse karantino laikotarpiu (4271)

Karolis. Adresuota: LR Vyriausybė

Didžioji sporto klubų dalis taip ir nesulaukė grįžtančio prarasto žmonių srauto po pirmos karantino bangos dėl to, kad dalis yra įbauginti ir bijo kontakto, kiti jau laukė antrosios karantino bangos, žinojo, kad pradėjus sportuoti greitai teks atsisveikinti su sportu, nes greitai turėsime antrą karantino bangą ir sporto ir sveikatingumo klubų veikla bus nutraukta, kuri ir taip nėra labai pelninga. Kenčia netik verslas, sportas, sveikatingumu užsiimantys asmenys, tačiau treneriai, asmeniniai treneriai, profesionalūs sportininkai, kurių dauguma neturės kur sportuoti, nors aukšto meistriškumo sportininkams neuždrausta sportuoti, tačiau retas, kuris turės galimybę sportuoti, nes dėl vieno ar kelių sportininkų sporto salės neatidarinės. Kokia žala kūnui daroma staigiai nutraukiant fizinį krūvį. Jau nekalbant apie įdėto darbo praradimą raumenų nusilpimą ir riebalinio audinio kaupimąsi, tačiau ir gali skatinti lėtinio nuovargio sindromo pasireiškimą, kurio metu ypač sumažėja nuotaika, protinis, kognityvinis ir socialinis intelektas, žmogus darosi irzlus ir piktas, padidėja agresyvumas. Didžioji žmonių dalis sportuoja dėl sveikatos, dažnas dėl pasireiškiančių nugaros skausmų, kurių pagrindinis vaistas yra sportas. Juolab PSO taip pat pasisako už fizinį aktyvumą šiuo laikotarpiu. Dalis sportuojančių tikrai bandys sporto ne apleisti ir toliau sportuoti lauke, kada ateina šaltasis laikotarpis, tada tikrai turėsime plaučių uždegimų, anginų, sinusitų ir t.t. su teigiamais covid-19 rezultatais. Safe ACTiVE tyrimo rezultatai rodo itin žemą Covid19 rizikos lygį sveikatingumo klubuose. Europe Active, vedančioji ir ne pelno siekianti asociacija Europos sveikatingumo ir fizinio aktyvumo sektoriui, su džiugesiu ir viltimi praneša, kad išankstiniai King Juan Carlos universiteto ir AWRC-Sheffield Hallam universiteto surinkti duomenys atskleidžia ypač ŽEMĄ Covid-19 rizikos lygį laisvalaikio ir sveikatingumo klubuose. Išanalizavus daugiau nei 62 milijonus apsilankymų, vidutinis infekcijos lygis siekia 0,78 per 100 000 apsilankymų. Duomenys gauti iš Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, Belgijos, Nyderlandų, Ispanijos, Portugalijos, Norvegijos, Šveicarijos, Čekijos Respublikos, Lenkijos, Danijos, Liuksemburgo ir Jungtinės Karalystės. Pasirašome, KAD BŪTŲ LEISTA VYKDYTI VEIKLĄ SPORTO IR SVEIKATINGUMO KLUBAMS laikantis nustatytų saugumo reikalavimų darbuotojams ir klientams, kurių srautas ir taip yra ženkliai sumažėjęs. Sporto klubų lankytojai yra supratingi saugo save ir kitus, tad siūloma: Dėvėti kaukes ne sporto metu patalpose; Tikrinti visų ateinančių kūno temperatūrą; Dezinfekuoti rankas ateinant ir išeinat iš sporto klubo; Laikytis saugaus nustatyto atstumo kaip ir turgavietėse 10 kv.m asmeniui; Dezinfekuoti įrangą prieš ir po naudojimo.