0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
241 Daiva
nenaikinti Kauno azuolyno
242 Julius
Ąžuolynas turi likti vientisas.
243 V.Senkus
Apie Ąžuolino likimo klausimą dar galima pasiskaityti http://www.kitokialietuva.eu/informacija.html
244 Erika
Kaunas be ąžuolyno neįsivaizduojamas, neįmanomas, tai būtų pasityčiojimas iš istorijos, atminties, šios vietos ir kauniečių
245 T.
Privalom išsaugoti
246 Egidijus
sutinku
247 Zita
Tikri besmegeniai....
248 Rimantas
nesutinku
249 Audronė
Kaunas be Ąžuolyno tai ne Kaunas
250 Airida
Jokiu būdu negalima naikinti ąžuolyno.
251 Ona
Už vientisą Ąžuolyną
252 Dalius
Ąžuolynas būtinai turi likti vientisas
253 Tadas
Parodykit man ta zmogu, kuris sugalvojo pasipelnyti is AZUOLYNO - Kauno simbolio
254 A.Smetanin
Kiek galima...jau laisves alejos nebeliko...Kauno centro veidas "purvynas" parku ir taip nebera Kaune ir dar azuolina nori sunaikinti...Kiek galima?!?!?!
255 Vilija
Neskaidyti Ažuolyno
256 Viktorija
.:)
257 Laima
Ažuolynas turi likti vientisas
258 Rasa
Azuolynas turi islikti
259 Lina
Azuolynas turi islikti toks koks yra
260 Ona
Godumas neturi saiko!
261 Ruta
Ąžuolynas turi likti vientisas
262 Paulius
NEnustebciau, kad ir dar viena akropoli sugalvotu azuolyno vietoj pastatyti.Geda.
263 Jūratė
Ąžuolyno neleisime sunaikinti. Taip, jis turi likti vientisas.
264 Dovydas
vientisas azuolynas
265 Vinanta
ąžuolynas - Kauno širdis.
266 Sandra
ne viskas pinigais matuojama..
267 Girmantas
Jau nebepakanka Lietuvos ežerų ir upių pakrančių?
268 E.Gedgaudė
Reikia is paskutiniuju issaugoti savo parkus ir miskus, ir neleisti apsatyti zaliu plotu jokiais pastatais. Juk turime tiek daug griuvesiu, i kuriu vieta butu galima statyti.
269 Renata
Už ąžuolyno apsaugą, jame neturėtų prasidėti statybos
270 Anatolijus
Už vientisą Ąžuolyna

Prieš kaukes visiems ugdymo įstaigose esantiems vaikams. (5814)

Dovilė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimos

Nuo pirmadienio kaukės bus privalomos visiems ugdymo įstaigose (ir pamokų metu) esantiems vaikams, kurie yra vyresni negu šešerių metų. Neleiskime vaikams kentėti! Užkirskim kelią tokiam sprendimui! Sakom pagaliau NE, priimtiems jų sprendimas! Pasirašom peticiją!

Nestabdyti sporto ir sveikatingumo veiklos uždarose erdvėse karantino laikotarpiu (4271)

Karolis. Adresuota: LR Vyriausybė

Didžioji sporto klubų dalis taip ir nesulaukė grįžtančio prarasto žmonių srauto po pirmos karantino bangos dėl to, kad dalis yra įbauginti ir bijo kontakto, kiti jau laukė antrosios karantino bangos, žinojo, kad pradėjus sportuoti greitai teks atsisveikinti su sportu, nes greitai turėsime antrą karantino bangą ir sporto ir sveikatingumo klubų veikla bus nutraukta, kuri ir taip nėra labai pelninga. Kenčia netik verslas, sportas, sveikatingumu užsiimantys asmenys, tačiau treneriai, asmeniniai treneriai, profesionalūs sportininkai, kurių dauguma neturės kur sportuoti, nors aukšto meistriškumo sportininkams neuždrausta sportuoti, tačiau retas, kuris turės galimybę sportuoti, nes dėl vieno ar kelių sportininkų sporto salės neatidarinės. Kokia žala kūnui daroma staigiai nutraukiant fizinį krūvį. Jau nekalbant apie įdėto darbo praradimą raumenų nusilpimą ir riebalinio audinio kaupimąsi, tačiau ir gali skatinti lėtinio nuovargio sindromo pasireiškimą, kurio metu ypač sumažėja nuotaika, protinis, kognityvinis ir socialinis intelektas, žmogus darosi irzlus ir piktas, padidėja agresyvumas. Didžioji žmonių dalis sportuoja dėl sveikatos, dažnas dėl pasireiškiančių nugaros skausmų, kurių pagrindinis vaistas yra sportas. Juolab PSO taip pat pasisako už fizinį aktyvumą šiuo laikotarpiu. Dalis sportuojančių tikrai bandys sporto ne apleisti ir toliau sportuoti lauke, kada ateina šaltasis laikotarpis, tada tikrai turėsime plaučių uždegimų, anginų, sinusitų ir t.t. su teigiamais covid-19 rezultatais. Safe ACTiVE tyrimo rezultatai rodo itin žemą Covid19 rizikos lygį sveikatingumo klubuose. Europe Active, vedančioji ir ne pelno siekianti asociacija Europos sveikatingumo ir fizinio aktyvumo sektoriui, su džiugesiu ir viltimi praneša, kad išankstiniai King Juan Carlos universiteto ir AWRC-Sheffield Hallam universiteto surinkti duomenys atskleidžia ypač ŽEMĄ Covid-19 rizikos lygį laisvalaikio ir sveikatingumo klubuose. Išanalizavus daugiau nei 62 milijonus apsilankymų, vidutinis infekcijos lygis siekia 0,78 per 100 000 apsilankymų. Duomenys gauti iš Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, Belgijos, Nyderlandų, Ispanijos, Portugalijos, Norvegijos, Šveicarijos, Čekijos Respublikos, Lenkijos, Danijos, Liuksemburgo ir Jungtinės Karalystės. Pasirašome, KAD BŪTŲ LEISTA VYKDYTI VEIKLĄ SPORTO IR SVEIKATINGUMO KLUBAMS laikantis nustatytų saugumo reikalavimų darbuotojams ir klientams, kurių srautas ir taip yra ženkliai sumažėjęs. Sporto klubų lankytojai yra supratingi saugo save ir kitus, tad siūloma: Dėvėti kaukes ne sporto metu patalpose; Tikrinti visų ateinančių kūno temperatūrą; Dezinfekuoti rankas ateinant ir išeinat iš sporto klubo; Laikytis saugaus nustatyto atstumo kaip ir turgavietėse 10 kv.m asmeniui; Dezinfekuoti įrangą prieš ir po naudojimo.