1 502 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
211 Vaidas
Tai tikru tikriausias genocidas ir jam turi buti padarytas galas!
212 Alina
Zudikai atsakys pries Dieva
213 Greta
kaip ziauru..
214 Austėja
Amoralu
215 Aurelija
Gyvybė šventa ir Dievo sukurta ją privalome saugoti
216 Augustinas
Baikit viena karta sitas nesamones! Nenorit vaiku, tai nereikia ir sekso. O jei nesivaldot, tai prisiimkit pasekmes.
217 Stasys
Turiu vilti, kad Lietuvoje bus apgintos zmogaus teises
218 I.
myliu vaikus. gydytojai prognozuoja, kad pati turbut negalesiu turet vaiku. ziauriai liudna. linkeciau uzsigalvoti - kiti nori turet vaiku, bet negali, o kai kurie gali gimdyt, bet...zudo savo laime..
219 Jurij
Ne vaiku zudimui!
220 Rasa
Protestuoju pries vaiku zudyma moteru ysciose,jie juk jau uzsimezgusi gyvybeKAS PER ISKRYPELIAI GALI SAULEISTI ZUDYTI ZMONES
221 Judita
pries zudyma
222 Iceman
?
223 pasirasau
suprantu kad tai moteru pasrinkimas bet tai zmogzudyste
224 Kristina
protu nesuvokiama,.to nedaro net zverys...
225 leona
drausti!!!!!!!!!!!!!!!!!
226 Ina
Net negalejau iki galo daskaityti sio straipsnio, sirdi suspaude ir akys prisipylde asaromis. Manau turime kovoti su vaiku zudimu ir formuoti teisinga jaunimo poziuri i nestuma, seima.
227 Povilas
As pries abortus.
228 Rasa
Uzdrauskite abortus!
229 J.Rimkevičiūtė
tai baisu!!!
230 V.
Pritariu. Tik dar noreciau daugiau informacijos apie abortu darymo metodus ir pasekmes
231 Valda
Gerb.Seime.JŪS ESATE ATSAKINGI PRIEŠ DIEVĄ IR ŽMONES KAD LIETUVOJE BŪTŲ PRIIMAMI TEISINGI ĮSTATYMAI, TODĖL LABAI PRAŠOME RIMTAI ATSIŽVELGTI Į MŪSŲ PETICIJĄ!
232 STASIA
AS PRIES ABORTUS
233 Rūta
mane taip pat visi norėjo nužudyti dar negimusią, išskyrus Motiną
234 Aira
už gyvybę, prieš žmogžudystę
235 Giedrius
Šeštas Dievo įsakymas - "NEŽUDYK"
236 Sonata
sunku net patiketi, kad gydytojai dave Hipokrtao priesaika daro sitokias klaikias zmogzudystes
237 Valdas
Leiskite vaikams gyventi
238 R.Šopa
reikia tai uzdrausti
239 lina.zekoniene
Tikrai ne
240 Violeta
Aš už mažiausius, kurie negali apsiginti... Koks žiaurumas abortas...

Prieš kaukes visiems ugdymo įstaigose esantiems vaikams. (5814)

Dovilė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimos

Nuo pirmadienio kaukės bus privalomos visiems ugdymo įstaigose (ir pamokų metu) esantiems vaikams, kurie yra vyresni negu šešerių metų. Neleiskime vaikams kentėti! Užkirskim kelią tokiam sprendimui! Sakom pagaliau NE, priimtiems jų sprendimas! Pasirašom peticiją!

Nestabdyti sporto ir sveikatingumo veiklos uždarose erdvėse karantino laikotarpiu (4271)

Karolis. Adresuota: LR Vyriausybė

Didžioji sporto klubų dalis taip ir nesulaukė grįžtančio prarasto žmonių srauto po pirmos karantino bangos dėl to, kad dalis yra įbauginti ir bijo kontakto, kiti jau laukė antrosios karantino bangos, žinojo, kad pradėjus sportuoti greitai teks atsisveikinti su sportu, nes greitai turėsime antrą karantino bangą ir sporto ir sveikatingumo klubų veikla bus nutraukta, kuri ir taip nėra labai pelninga. Kenčia netik verslas, sportas, sveikatingumu užsiimantys asmenys, tačiau treneriai, asmeniniai treneriai, profesionalūs sportininkai, kurių dauguma neturės kur sportuoti, nors aukšto meistriškumo sportininkams neuždrausta sportuoti, tačiau retas, kuris turės galimybę sportuoti, nes dėl vieno ar kelių sportininkų sporto salės neatidarinės. Kokia žala kūnui daroma staigiai nutraukiant fizinį krūvį. Jau nekalbant apie įdėto darbo praradimą raumenų nusilpimą ir riebalinio audinio kaupimąsi, tačiau ir gali skatinti lėtinio nuovargio sindromo pasireiškimą, kurio metu ypač sumažėja nuotaika, protinis, kognityvinis ir socialinis intelektas, žmogus darosi irzlus ir piktas, padidėja agresyvumas. Didžioji žmonių dalis sportuoja dėl sveikatos, dažnas dėl pasireiškiančių nugaros skausmų, kurių pagrindinis vaistas yra sportas. Juolab PSO taip pat pasisako už fizinį aktyvumą šiuo laikotarpiu. Dalis sportuojančių tikrai bandys sporto ne apleisti ir toliau sportuoti lauke, kada ateina šaltasis laikotarpis, tada tikrai turėsime plaučių uždegimų, anginų, sinusitų ir t.t. su teigiamais covid-19 rezultatais. Safe ACTiVE tyrimo rezultatai rodo itin žemą Covid19 rizikos lygį sveikatingumo klubuose. Europe Active, vedančioji ir ne pelno siekianti asociacija Europos sveikatingumo ir fizinio aktyvumo sektoriui, su džiugesiu ir viltimi praneša, kad išankstiniai King Juan Carlos universiteto ir AWRC-Sheffield Hallam universiteto surinkti duomenys atskleidžia ypač ŽEMĄ Covid-19 rizikos lygį laisvalaikio ir sveikatingumo klubuose. Išanalizavus daugiau nei 62 milijonus apsilankymų, vidutinis infekcijos lygis siekia 0,78 per 100 000 apsilankymų. Duomenys gauti iš Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, Belgijos, Nyderlandų, Ispanijos, Portugalijos, Norvegijos, Šveicarijos, Čekijos Respublikos, Lenkijos, Danijos, Liuksemburgo ir Jungtinės Karalystės. Pasirašome, KAD BŪTŲ LEISTA VYKDYTI VEIKLĄ SPORTO IR SVEIKATINGUMO KLUBAMS laikantis nustatytų saugumo reikalavimų darbuotojams ir klientams, kurių srautas ir taip yra ženkliai sumažėjęs. Sporto klubų lankytojai yra supratingi saugo save ir kitus, tad siūloma: Dėvėti kaukes ne sporto metu patalpose; Tikrinti visų ateinančių kūno temperatūrą; Dezinfekuoti rankas ateinant ir išeinat iš sporto klubo; Laikytis saugaus nustatyto atstumo kaip ir turgavietėse 10 kv.m asmeniui; Dezinfekuoti įrangą prieš ir po naudojimo.