280 PARAŠAI

Adresuota: Egmont Lietuva
Kategorija:
# Vardas Komentaras
31 Livija
Pasiilgau seno, gero, TIKRO Donaldo..
32 L.
Tie lenkiški priedai sulūžta man nespėjus nusipirkti Donaldo :S
33 Aistė
pasirašau
34 A.Aukštikalnis
tie priedai tikrai neidomus (kazkokie lenkiski : nieko nesuprantu kas parasyta :D)
35 su
kad nepirksiu jo
36 AntiQue
Pritariu
37 D.katelynas
pritariu!
38 Luzeckas
tikra tiesa anksciau priedai buvo susije su anciogala ir os herojais!bet jiems nesvarbu tik pinigus pinigus.. o anksciau kaip buvo man net verkti perskaicius si puslapi norisi ;(
39 Jokubas
Grazinkit Donalda!
40 P.Liutkute
noriu seno donaldo!
41 Mantas
grazinkit sena donalda!!!!!!!!!!!!!!
42 E.Liepa
Juk nedaug teprašome...
43 ignas
jeigu nepakeisit donaldo man paciam reikes jy pakeist!
44 matas
keiskit donalda prasau as ji vida perkuuuuuuu
45 Tas
Gal sakau paskambinam i redakcija visi!Pasakom visa tai!Nr:+370 2 231266 rba Donaldo redakcijos nr.jis parasytas ant zurnale,pirmame puslapyje.
46 Arnas
Ankščiau,iki 2005 metų žurnalas buvo labai įdomus,geri priedai,bet pradėjo po truputį nusišnekėti,labai nepatinka kad nebendrauja su skaitytojais,įdeda "kinišką šlamštą" į priedus,gai. kad nebė.viet r
47 Mantas
Mickey mouse ir ankstesnieji "Donaldas ir Kiti" buvo su pamokančiu turiniu ir įdomiais faktais bei priedais! prašome visą tai sugrąžinti.
48 linas,marcinkervicius
manau seni donaldo zurnalai daug geresni
49 ddfd
megstu donce
50 Saulius
:)
51 dove
priedu geresniu
52 aiste
seno donaldo
53 K.
man 15 metu ir tie visai neidomus priedai man nereikalingi mano 5 metu brolis tais priedais net nezaidzia..manau turetu buti viskas labiau suanciogalinta
54 G.N
Piritariu
55 V.Pavardenis
keiskit donalda i geresni Donalda
56 silvija
tegu donaldas buna laisvas!!!!!!!!!!!
57 A.K.
Pritariu, ankščiau dar atsimenu primesnius numerius, va ten tai idomiau būdavo: kryziazodziai, linksmas turinys pradžioje, idomus vidurins lapas, o dabar?
58 donaldas
grazinkit donalda sena ir tikra!!!!!!!!!!!!!!!!
59 E.Kasparas
grazinkit donalda !!!!!!!!!!!!!!!!
60 Laurynas
Aš už seną gerą donaldas ir kiti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (129)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.