280 PARAŠAI

Adresuota: Egmont Lietuva
Kategorija:
# Vardas Komentaras
61 J.Liutvinskas
As uz garbe ir seni donalda. Nors savaite is savaites kurti smaikscius komiksus nera lengva, taciau tai turetu buti pirmenybe. Nepraraskite senosios auditorijos isigalint PC erai.
62 Kamile
as turiu wisus anciuko donaldo numerius, nuo pat pirmos serijos!!! manau kad reiktu grazinti tikraji donalda!
63 Andrius
Visiska teisybe, be dvasios viskas paliko dabar.
64 Julius
jo .. senesni komiksai buvo daug idomesni
65 dominykas
noriu tikrojo donaldo!
66 Greta
pritariu,ypac del priedu...
67 M.Gerdovaitytė
kažkaa jis buvo mano mėgstamiausias.
68 G.Kamantauskas
!!!
69 donaldo
:D
70 Dovilė
Tegyvuoja Donaldas
71 kWietKa
taip.
72 kjkj
donaladas pac geriausias noreciau kad jo priedai butu vis geresni,ir tvirtesni
73 Mikis
Na, ištikrųjų. Aš VISADA skaitau šį žurnalą, ir vis pagalvoju, kad jis gali būti geresnis. Myliu Doniuką.
74 aurimas
aas pas perku donalda ir manau kad tikrai reiketu atkuti...
75 T.
;)
76 Jooozas
Nu jo.maiau neseniai su donaldu apmokoma laidele tai buvo ir prasme ir pagal mane visai linksmas
77 nu
nu bl. tikri debilai. tas donaldas tai gal ir viskas gerai, nu bet kur jis dingo tai as nesuptrAN;OIJHP;
78 Mantas
Bet ne disney prikuria tiek nereikalingu priedu ir zurnala pavercia blevyzga, ne komiksai cia didziausia beda
79 V.Pavardenis
O kaip manote, leidejai ar "Disey" kompanija kuria komiksa? LT leidejai tik vercia produkcija. Geranoriska, bet bevitiska peticija.
80 Austėja
Aš už Donaldą.
81 zZA!DAZz
Man tay jis wisai patinka
82 n.Urmanas
Kur dingo donaldas ?? :D
83 Seta
Na tikrai toks izymus personazas sitaip zlugdomas!
84 m.maciukas
grazinti donalda!!!!!!!!!!
85 Irma
Donaldas - Jega!! xD
86 P.
Uz Donalda! O ne uz marketingo anti!
87 Mindaugas
Uz gera zurnala!
88 B.S.
JAP! :P
89 Ernestas
nu uz donalda xDD
90 aaa
nu jo reik patobulint

Prieš kaukes visiems ugdymo įstaigose esantiems vaikams. (5814)

Dovilė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimos

Nuo pirmadienio kaukės bus privalomos visiems ugdymo įstaigose (ir pamokų metu) esantiems vaikams, kurie yra vyresni negu šešerių metų. Neleiskime vaikams kentėti! Užkirskim kelią tokiam sprendimui! Sakom pagaliau NE, priimtiems jų sprendimas! Pasirašom peticiją!

Nestabdyti sporto ir sveikatingumo veiklos uždarose erdvėse karantino laikotarpiu (4271)

Karolis. Adresuota: LR Vyriausybė

Didžioji sporto klubų dalis taip ir nesulaukė grįžtančio prarasto žmonių srauto po pirmos karantino bangos dėl to, kad dalis yra įbauginti ir bijo kontakto, kiti jau laukė antrosios karantino bangos, žinojo, kad pradėjus sportuoti greitai teks atsisveikinti su sportu, nes greitai turėsime antrą karantino bangą ir sporto ir sveikatingumo klubų veikla bus nutraukta, kuri ir taip nėra labai pelninga. Kenčia netik verslas, sportas, sveikatingumu užsiimantys asmenys, tačiau treneriai, asmeniniai treneriai, profesionalūs sportininkai, kurių dauguma neturės kur sportuoti, nors aukšto meistriškumo sportininkams neuždrausta sportuoti, tačiau retas, kuris turės galimybę sportuoti, nes dėl vieno ar kelių sportininkų sporto salės neatidarinės. Kokia žala kūnui daroma staigiai nutraukiant fizinį krūvį. Jau nekalbant apie įdėto darbo praradimą raumenų nusilpimą ir riebalinio audinio kaupimąsi, tačiau ir gali skatinti lėtinio nuovargio sindromo pasireiškimą, kurio metu ypač sumažėja nuotaika, protinis, kognityvinis ir socialinis intelektas, žmogus darosi irzlus ir piktas, padidėja agresyvumas. Didžioji žmonių dalis sportuoja dėl sveikatos, dažnas dėl pasireiškiančių nugaros skausmų, kurių pagrindinis vaistas yra sportas. Juolab PSO taip pat pasisako už fizinį aktyvumą šiuo laikotarpiu. Dalis sportuojančių tikrai bandys sporto ne apleisti ir toliau sportuoti lauke, kada ateina šaltasis laikotarpis, tada tikrai turėsime plaučių uždegimų, anginų, sinusitų ir t.t. su teigiamais covid-19 rezultatais. Safe ACTiVE tyrimo rezultatai rodo itin žemą Covid19 rizikos lygį sveikatingumo klubuose. Europe Active, vedančioji ir ne pelno siekianti asociacija Europos sveikatingumo ir fizinio aktyvumo sektoriui, su džiugesiu ir viltimi praneša, kad išankstiniai King Juan Carlos universiteto ir AWRC-Sheffield Hallam universiteto surinkti duomenys atskleidžia ypač ŽEMĄ Covid-19 rizikos lygį laisvalaikio ir sveikatingumo klubuose. Išanalizavus daugiau nei 62 milijonus apsilankymų, vidutinis infekcijos lygis siekia 0,78 per 100 000 apsilankymų. Duomenys gauti iš Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, Belgijos, Nyderlandų, Ispanijos, Portugalijos, Norvegijos, Šveicarijos, Čekijos Respublikos, Lenkijos, Danijos, Liuksemburgo ir Jungtinės Karalystės. Pasirašome, KAD BŪTŲ LEISTA VYKDYTI VEIKLĄ SPORTO IR SVEIKATINGUMO KLUBAMS laikantis nustatytų saugumo reikalavimų darbuotojams ir klientams, kurių srautas ir taip yra ženkliai sumažėjęs. Sporto klubų lankytojai yra supratingi saugo save ir kitus, tad siūloma: Dėvėti kaukes ne sporto metu patalpose; Tikrinti visų ateinančių kūno temperatūrą; Dezinfekuoti rankas ateinant ir išeinat iš sporto klubo; Laikytis saugaus nustatyto atstumo kaip ir turgavietėse 10 kv.m asmeniui; Dezinfekuoti įrangą prieš ir po naudojimo.