Prieš kelių reketą
Daug šnekama apie karą keliuose, didinamos baudos, atsakomybė už pažeidimus, tačiau laukiamo rezultato nesulauksime jei dalis pinigų " nusės " pareigūnų kišenėse . Dar vakar teko įsitikinti , kaip akivaizdžiai yra reikalaujama mažesnė suma, nei numatoma įstaymu KET už pažeidimą . Tam ,kad situacija pasikeistų iš esmės turi buti isteigta tarnyba kontroliuojanti policijos pareigūnų darbą , įmituojanti pakišos davimą , įpareigokime seimą išleisti istatymą kuris taikomas visiems mirtingiesiems ,gal tokiu budu priartėsime prie vakarietiškų moralės standartų ,kai pasiūlyti pinigus pareigūnui bus pereinamu laikotarpiu pavojinga kaip ir imti . Tikiuosi sekanti karta "pagis" nuo vaikiškų ligų.
[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=33]Peticijos aptarimas[/url]
- 0
- 1
- 717
- Parašai
- Komen. (7)
- Kopijuoti nuorodą
# | Vardas | Komentaras |
---|---|---|
1 | Neskelbiama | Maziau lakstykit, durniai, arba sprandus greiciau nusisukit ir nebus tokiu idiotisku problemu. Netures uz ka mentai kysiu imt ;-) |
2 | Neskelbiama | tu gal ***?jaigu mentai neims kysiu,ar tu isivaizduoji kas bus?kaip tik gerai kad ima kysius! |
3 | Neskelbiama | <script>alert("mentai ***!")</script> |
4 | Neskelbiama | manau jei jus pakliusite i pareigunu rankas taip pat noresite maziausios bausmes |
5 | Neskelbiama | visi mes taip sakom kol nors vieno is musu nesustabdo... |
6 | Neskelbiama | Seip reiktu pareigunu masinose imontuot kameras filmavimo kaip uzsieni ir problema isspresta! |
Už Dumsių kopos išsaugojimą (260)
Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...
Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (120)
Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...
Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)
2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...