0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
91 D.Mielaikaitė ... Mokytojai turi būti ne daugiau kaip 65m., nes tuomet jie paprasčiausiai tampa ne tokie imlūs į darbą
92 E.Vaitkevičienė ...
93 Rita Kor...
94 Jolanta Bar...
95 Aivaras Doč...
96 astra dau...
97 Irena Kur...
98 J.Frišmantaitė ...
99 I. Dak...
100 Ina Šim...
101 Vilma Bos...
102 Edvardas Ger...
103 Aldona Bab...
104 Vita Žuk...
105 V.Sangokas ... UZ! Nes paskui visokios senes dirba ir eda nervus mokiniams..
106 Tatjana Loz...
107 B.Pozlevič ...
108 K. Tom...
109 Aleksandra Tun...
110 Jelena.Kazanskaja ... mokytojams turi teise iseiti i pensija,turint 30 metu staza
111 E. Juo...
112 A. Jas...
113 S.Juodeliene ... tiek neimanoma dirbti, nes darbas labai sunkus ir itemptas
114 Lina Šim...
115 R.Čitavičius ... +
116 K.Urbonavičienė ...
117 Dovydas Reč...
118 julius,visniauskas ...
119 G.Višniauskienė ... Iki 65 metų paprasčiausiai dauguma neatlaikys, mielai išeičiau anksčiau.
120 A.Gudauskaitė ...

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!