# Vardas Komentaras
91 aloyzas
as jau pensijoj,bet pienas vis dar skanus.aciu mamai
92 Lina
As uz
93 Kristina
As tik UZ maitinima krutimi, minimum iki metuku.
94 T.Juknienė
tai meilė:)
95 Inga
as uz zindyma
96 Viktorija
Linkiu žindyt visoms kuo ilgiau!!!
97 R.Milikauskienė
98 Jurgita,
TAI BŪTINA
99 Z.
Juk tai yra žmogiška.
100 Laima
Esu jauna mama,pagimdžiau prieš 2,5 mėn., bet apie žindymo naudą ir t.t. sužinojau tik iš savo mamos, pagimdžiusios pernai ir maitinančios iki šiol, ir dr Vitkausko knygos. Todėl esu labai 'už' !
101 Laimutė
Visiškai pritariu ir tikiuosi, kad pokyčiai ne už kalnų!
102 Jurgita
tik už natūralų maitinimą
103 Teresė
Informacija apie -indymo svarbą turėtų būti pateikiama jau mokyklos paskutinėse klasėse
104 Reda
as uz zindyma
105 Ina
Neįkainojama mamos dovana savo kūdikiui
106 S.
Be galo svarbu užtikrinti, kad patys mažiausieji gautų viską, kas geriausia, kad augtų sveikais ir visapusiškai stipriais visuomenės nariais!
107 Alina
programa labai reikalinga galvojant ir apie vaikų ir apie mamų fizinės ir psichinės sveikatos stiprinimą
108 Kristina
As pasirasau sia peticija, nes pati savo kailiu patyriau, kai nemokejau pazindyti savo pirmagimio, nes sesutes ir tame skyriuje dirbusios negalejo pamokyti kaip zindyti, turejau mokytis is plakato.
109 Laura
Aciu tiems, kas prisideda remdami, skatindami ir puoseledami zindyma, as labai labai UZ!
110 Daiva
Taip, taip, taip.
111 Ariana
O as esu uz seika visur. Zinoma, mamytes pienas yra butinas kudikiui, bet ne 1.5 gi metu maitinti...galvokim apie sveikus vaikucius sveiku ir sviesiu protu.
112 R.Dambrauskiene
Tiktai UŽ
113 Ilona
Pritariu, pati tebemaitinu savo mažylį jau pustrečius metus. Tokia programa labai reikalinga.
114 Edita
už motinos pieną, ne pieno mišiniams
115 Rasa
visu 100 proc. tik uz
116 Vilija
suteikit salygas zindymui
117 Rasa
uz naturalu zindyma
118 Inesa
zindykite mielosios mamos savo kudykelius kiek sirdis geidzia,nekreipkite demesio ka kiti sneka,tai nuostabiausias laikas praleistas su savo vaiku
119 Samanta
uz naturaluma
120 Kristina
tik motinos pienas sveikas kudikiui

Prieš kaukes visiems ugdymo įstaigose esantiems vaikams. (5814)

Dovilė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimos

Nuo pirmadienio kaukės bus privalomos visiems ugdymo įstaigose (ir pamokų metu) esantiems vaikams, kurie yra vyresni negu šešerių metų. Neleiskime vaikams kentėti! Užkirskim kelią tokiam sprendimui! Sakom pagaliau NE, priimtiems jų sprendimas! Pasirašom peticiją!

Nestabdyti sporto ir sveikatingumo veiklos uždarose erdvėse karantino laikotarpiu (4271)

Karolis. Adresuota: LR Vyriausybė

Didžioji sporto klubų dalis taip ir nesulaukė grįžtančio prarasto žmonių srauto po pirmos karantino bangos dėl to, kad dalis yra įbauginti ir bijo kontakto, kiti jau laukė antrosios karantino bangos, žinojo, kad pradėjus sportuoti greitai teks atsisveikinti su sportu, nes greitai turėsime antrą karantino bangą ir sporto ir sveikatingumo klubų veikla bus nutraukta, kuri ir taip nėra labai pelninga. Kenčia netik verslas, sportas, sveikatingumu užsiimantys asmenys, tačiau treneriai, asmeniniai treneriai, profesionalūs sportininkai, kurių dauguma neturės kur sportuoti, nors aukšto meistriškumo sportininkams neuždrausta sportuoti, tačiau retas, kuris turės galimybę sportuoti, nes dėl vieno ar kelių sportininkų sporto salės neatidarinės. Kokia žala kūnui daroma staigiai nutraukiant fizinį krūvį. Jau nekalbant apie įdėto darbo praradimą raumenų nusilpimą ir riebalinio audinio kaupimąsi, tačiau ir gali skatinti lėtinio nuovargio sindromo pasireiškimą, kurio metu ypač sumažėja nuotaika, protinis, kognityvinis ir socialinis intelektas, žmogus darosi irzlus ir piktas, padidėja agresyvumas. Didžioji žmonių dalis sportuoja dėl sveikatos, dažnas dėl pasireiškiančių nugaros skausmų, kurių pagrindinis vaistas yra sportas. Juolab PSO taip pat pasisako už fizinį aktyvumą šiuo laikotarpiu. Dalis sportuojančių tikrai bandys sporto ne apleisti ir toliau sportuoti lauke, kada ateina šaltasis laikotarpis, tada tikrai turėsime plaučių uždegimų, anginų, sinusitų ir t.t. su teigiamais covid-19 rezultatais. Safe ACTiVE tyrimo rezultatai rodo itin žemą Covid19 rizikos lygį sveikatingumo klubuose. Europe Active, vedančioji ir ne pelno siekianti asociacija Europos sveikatingumo ir fizinio aktyvumo sektoriui, su džiugesiu ir viltimi praneša, kad išankstiniai King Juan Carlos universiteto ir AWRC-Sheffield Hallam universiteto surinkti duomenys atskleidžia ypač ŽEMĄ Covid-19 rizikos lygį laisvalaikio ir sveikatingumo klubuose. Išanalizavus daugiau nei 62 milijonus apsilankymų, vidutinis infekcijos lygis siekia 0,78 per 100 000 apsilankymų. Duomenys gauti iš Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, Belgijos, Nyderlandų, Ispanijos, Portugalijos, Norvegijos, Šveicarijos, Čekijos Respublikos, Lenkijos, Danijos, Liuksemburgo ir Jungtinės Karalystės. Pasirašome, KAD BŪTŲ LEISTA VYKDYTI VEIKLĄ SPORTO IR SVEIKATINGUMO KLUBAMS laikantis nustatytų saugumo reikalavimų darbuotojams ir klientams, kurių srautas ir taip yra ženkliai sumažėjęs. Sporto klubų lankytojai yra supratingi saugo save ir kitus, tad siūloma: Dėvėti kaukes ne sporto metu patalpose; Tikrinti visų ateinančių kūno temperatūrą; Dezinfekuoti rankas ateinant ir išeinat iš sporto klubo; Laikytis saugaus nustatyto atstumo kaip ir turgavietėse 10 kv.m asmeniui; Dezinfekuoti įrangą prieš ir po naudojimo.