0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Žydrūnė
Nejaugi Vilniuje nebėra vietos Saugaus eismo mokyklai, kad ją norima perkelti į kokį užkampį? Į apleistas patalpas ar kokį pusrūsį veiklos numirimui...Tai tiek ir terūpi savivaldybei saugus vaikas!
2 onute
butina palikti sia mokykla
3 R.Juska
Nemanau, kad mano balsas kazka pakeis, bet manau, kad mokykla turi likti.
4 v.cer
uz palikima dabartinese patalpose
5 Jelena
6 Karolis
Aš už Saugaus eismo mokyklą Antakalnyje. Važiuodavau į VSEM su mokykla, dabar ten baigiu vairavimo kursus. Vieta patogi pasiekti viešuoju transportu. Aš už VSEM dabartinėje vietoje.
7 Saulius
Aš prieš uždarymą
8 G.Leo
No!!!
9 Justė
Būtų daug patogiau,jei paliktumėte Antakalnyje.
10 Jolita
Uz tai, kas saugu, ne tik mums, bet ir musu vaikams !!!
11 BEATA
veikite ir toliau
12 Valentinas
Užteks naikinti tai, kas gerai pastatyta.
13 Lilijana
Nereikia jos uždaryti, ji ten jau įaugusi ir reikalinga
14 Aurelija
tai puiki mokykla! Tiesiog negalima jos uzdaryti!
15 Virginija
nes
16 Gytis
Neįsivaizduoju kas darosi tiems mūsų politikams ?! Tegul jie bent užeina į tos mokyklos kiemelį, patalpas. Jose yra beproto jauku, tas jaukumas šiaip neatsiranda, atmosfera buvo sukurta per 20metų.
17 paulius
SEM baigiau B kategorijos vairavimo kursus, regitroje tiek teorija tiek praktika islaikiau is pirmojo karto, kartu eje draugai taip pat
18 Robert
neuzdarukite man cia labai patinka as myliu visus sios mokyklos vadovus
19 Dominik
As sioj mokykleleje 2m lankau esu szavetas kaip cia faina gera ir jauku .neuzdarykite jos!!!!
20 Jurgita
Sioje mokykloje lankausi jau devynerius metus, tikrai sioj mokykloj yra jauku,silta .Labai nuostabus,mokytojei bei zavi Direktore L.M.Grigaliuniene kuri stengesi del sios mokyklos, bei del vaiku.
21 Viktorija
Saugaus eismo mokyklėlę lankau jau 9 metus, nuo antros klasės. Čia vyksta varžybos. būna labai linksma. Labai nenoriu, kad ją iškeltų.
22 Kotryna
Saugaus eismo mokykloje lankausi jau devynerius metus , nuo antros klasės . Šioje mokykloje išmokau labai daug, dalyvavome įvairiuose renginiuose. Labai norėčiau, kad mokykla liktų savo vietoje.
23 Virginija
Jokiu budu negalima jos uzdaryti,juk siame rajone ir taip geu mokyklu nera!
24 Albinas
aš už gera vairavima.
25 A.
Vienintelė tokia įstaiga Vilniuje, kuri moko jaunuosius vairuotojus vairuoti (ir SAUGIAI VAIRUOTI) ne dėl to, kad jie pinigus jiems moka, o dėl to, kad jaunieji vairuotojai iš tikrųjų mokėtų vairuoti.
26 Algirdas
Patirtis ir kokybe!
27 Loreta
Džaiaugiamės bendradarbiaudami su šia įstaiga.
28 Elena
Saugaus eismo mokyklos negalima panaikinti, kaip nereikalingos, o dar labiau išplėsti. Joje sukaupta patirtis ir darbas su miesto mokyklų jaunimu palengvina mokytojų darbą, paįvairina saugaus eismo u
29 Marija
mokykla turėtų išlikti, kodėl viską tik naikiname , bet ne kuriame. Taupukime , bet ne vaikų ugdymo klausimais.
30 Natalija
tai nuostabi mokykla nuostabus jos darbuotojai kurie atsakingai ir rupestingai atlieka savo darba,palikite sia mokykla savo vietoje neuzdarykite ir tikrai nekelkite jos kitur

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (568)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (242)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.