0 PARAŠAI

  • Karolis
  • nuo 2011-11-08
  • iki 2012-10-01
Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 hh
hh
2 Povilas
Nerupi jam Žalgiris, jam tik babkės svarbiausia
3 E.
Ir kam bus įdomi ši peticija?
4 Sigia
Romanovai nustok žaist su Žalgiriu,jis ne žaislas
5 Mantautas
as ne zuoko kareivis )
6 N.Raznauskas
jau per burna lenda ,dydybes manija sergancio nykstuko manipuliacija lietuvos krepsinio simboliu,ZALGIRIU,nori grazinti atgal i tssrs laikus kad zaistumem tik su rusais
7 Vartotojo
Leiskit kuzia i akstele
8 Vladimiras
Durnius tas kas sia peticija sugalvojo
9 Žydrūnas
Beto visškai nepriimtinas pono Romanovo noras nuo kito sezono rungtyniauti atvirajama rusu cempionate,o ne LKL.Žalgiris yra visos LIETUVOS komnda,o ne vieno Romanovo.
10 Aurimas
pritariu
11 Andrius
Lauk buratina
12 A.Eimontas
be komentaru...
13 Andrius
Uz
14 Algirdas
Prašom Buratine Tavęs.
15 Vlad
nesutinku palikti klubo, nes jis mano.
16 petras
lauk
17 Trala
Trololololo Romka Out!
18 Aurimas
Grybas tas Buratinas greiciau perimtu kas kitas sita skestanty laiva nes jau ir ziuret geda.
19 Šarūnas
Romanovas ne treneris.
20 Mantvydas
rimtai ,Romanovai, jau atsibodai.
21 Adomas
Teisingai
22 Kitas
Buratinas - logiškas Likimo atpildas žalgifaniams
23 A.
Vyrai, dirbti reikia.
24 troll
vladimirai romanovai prasol ne trollint kauno zalgirio aciu
25 Vytenis
Pritariu.
26 v.
pamastykime - romanovas sužlugdė fbk, dabar žlugdo žalgirį, o pajamas gauna. Klausimas - kas jam dengia nuostolius ir damoka pelnui?
27 V.
Zlugdytojas, intelektas maziau zemo, pinigai padare gyvuli is zmogaus.
28 furistas
ka te bybi puse vishtos
29 Anonimas
Sužlugdė Lietuvos futbolą, o dabar ėmėsi krepšinio.
30 Pasirašau
Lauk šitą neišmanėlį! Mano, kad jei turi pinigų, tai gali daryti ką tinkamas. Deja, labai apsirinka. Kuo greičiau jo neliks, tuo geriau visai Lietuvai ir sportui.

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (622)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.