0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Vilija
TAIP- Muzikos Mokykloms !
2 M.
ŠIUKŠTU!
3 A.Grabliauskaitė
Leiskite jauniems žmonėms mokytis muzikos pažinimo!
4 Mykolas
NE
5 Bronė
ateinančioms kartoms kultūros nebeprireiks ?
6 Nijolė
Muzikos mokyklos ugdo intelligentus
7 L.Kerpauskaite
tylomis nori nusiaubti Muzikos mokyklas, griauna tai, ką daugelis statė ilgus metus..
8 Lina
muzikos mokyklos privalo išlikti._
9 Kristina
Pritariu peticijai
10 Vaidilutė
Sunaikinti kultūros židinį, kuris - įsikūręs miesto centre niežti visiems, nes juos domina pastatai ir žemė, o ne kultūra, vaikai ir pedagogai...
11 Livija
negalima leisti neugdyti gabiausių mūsų vaikų.
12 Darius
nesikeikiant nėr ką ir pasakyt
13 Konstantinas
Kuo mažiau liks mokyklų, tuo daugiau reikės kalėjimų.
14 solveiga
aisku kad ne!!!!!!:)
15 Evaldas,
Meninė plėtra, tai mūsų kelias į pažinimą.
16 E.
Kauno muzikos mokyklų uždarymui - NE
17 Mindaugas
Atėmę iš mūsų kultūrą, atimsite svarbiausią dalyką - mūsų ateitį
18 Andrius
Kauno muzikos mokyklos nuo seno yra pačios stipriausios ir išugdo daugumą iškiliausių Lietuvos menininkų. Neleiskite žlugti šioms tradicijoms ir nesumenkinkite Kauno svarbos Lirtuvos muzikos pasauly
19 Rokas
muzikos mokyklos labai reikalinga, tai aukleja ir ugdo nuo mazens vaikus ir moko juos tobuleti
20 Raimundas
Valstybė žlugs, jei nebus kultūros. Negi sunku tai suprasti?
21 Rasa,Sirijotaviciene
leisti vaikams mokytis muzikos !muzikinis issilavinimas kaune turi buti prieinamas visiems !!!
22 Rokas
per mažai lėšų, žinoma kad reikalinga.
23 A.Kozlovskis
Gal geriau butu sumazinti bukagalvius Kauno valdininkus kurie sprendzia visiskai ju menkom smegenelem neikandamus klausimus..
24 Viktoras
Kauno muzikos m-klu uzdarymui-NE!
25 Saulius
(~1977 m. baigiau Kauno I-ąją vaikų muzikos mokyklą; esu nuoširdžiai dėkingas savo Mokytojoms)
26 Darius
Viršūnė! :) ..................... Eina na............. ;)
27 Justas
Kai šiaip valdžiai reikia, kad pagrotų muzikantai per kokius renginius, o va tai tau.. :)
28 Algirdas
Negalima suvalgyti bulves, skirtas sėklai
29 Birutė
Ne
30 INGA
u-darykim muzikos mokyklas - statykim kalėjimus...

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (1130)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (439)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!