0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Vilija
TAIP- Muzikos Mokykloms !
2 M.
ŠIUKŠTU!
3 A.Grabliauskaitė
Leiskite jauniems žmonėms mokytis muzikos pažinimo!
4 Mykolas
NE
5 Bronė
ateinančioms kartoms kultūros nebeprireiks ?
6 Nijolė
Muzikos mokyklos ugdo intelligentus
7 L.Kerpauskaite
tylomis nori nusiaubti Muzikos mokyklas, griauna tai, ką daugelis statė ilgus metus..
8 Lina
muzikos mokyklos privalo išlikti._
9 Kristina
Pritariu peticijai
10 Vaidilutė
Sunaikinti kultūros židinį, kuris - įsikūręs miesto centre niežti visiems, nes juos domina pastatai ir žemė, o ne kultūra, vaikai ir pedagogai...
11 Livija
negalima leisti neugdyti gabiausių mūsų vaikų.
12 Darius
nesikeikiant nėr ką ir pasakyt
13 Konstantinas
Kuo mažiau liks mokyklų, tuo daugiau reikės kalėjimų.
14 solveiga
aisku kad ne!!!!!!:)
15 Evaldas,
Meninė plėtra, tai mūsų kelias į pažinimą.
16 E.
Kauno muzikos mokyklų uždarymui - NE
17 Mindaugas
Atėmę iš mūsų kultūrą, atimsite svarbiausią dalyką - mūsų ateitį
18 Andrius
Kauno muzikos mokyklos nuo seno yra pačios stipriausios ir išugdo daugumą iškiliausių Lietuvos menininkų. Neleiskite žlugti šioms tradicijoms ir nesumenkinkite Kauno svarbos Lirtuvos muzikos pasauly
19 Rokas
muzikos mokyklos labai reikalinga, tai aukleja ir ugdo nuo mazens vaikus ir moko juos tobuleti
20 Raimundas
Valstybė žlugs, jei nebus kultūros. Negi sunku tai suprasti?
21 Rasa,Sirijotaviciene
leisti vaikams mokytis muzikos !muzikinis issilavinimas kaune turi buti prieinamas visiems !!!
22 Rokas
per mažai lėšų, žinoma kad reikalinga.
23 A.Kozlovskis
Gal geriau butu sumazinti bukagalvius Kauno valdininkus kurie sprendzia visiskai ju menkom smegenelem neikandamus klausimus..
24 Viktoras
Kauno muzikos m-klu uzdarymui-NE!
25 Saulius
(~1977 m. baigiau Kauno I-ąją vaikų muzikos mokyklą; esu nuoširdžiai dėkingas savo Mokytojoms)
26 Darius
Viršūnė! :) ..................... Eina na............. ;)
27 Justas
Kai šiaip valdžiai reikia, kad pagrotų muzikantai per kokius renginius, o va tai tau.. :)
28 Algirdas
Negalima suvalgyti bulves, skirtas sėklai
29 Birutė
Ne
30 INGA
u-darykim muzikos mokyklas - statykim kalėjimus...

Laikas baigti karantiną (484)

Lietuvos. Adresuota: Lietuvos Respublikos Vyriausybė

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją dėl koronaviruso, visuotinį karantino režimą turi nedelsdama atšaukti. Todėl, kad: (1) Susirgimų skaičius Lietuvoje palaipsniui mažėja, situacija taisosi, taigi pagrindo laikyti visą šalį šiame ypatingame režime nėra. (2) Visuotinius karantinus viena po kitos atšaukinėja ir kaimyninės šalys – taip siekiama kuo greičiau grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. (3) Karantino metu Vyriausybė atvirai leidžia diskriminuoti senjorus ir vyresnio amžiaus žmones – jų laisvalaikis bei profesinė veikla yra ribojamos. (4) Vis daugiau požymių, kad teisinis visuotinio karantino režimas valdantiesiems reikalingas ne dėl objektyvių priežasčių, o dėl artėjančių rinkimų ir didesnės valdžios – taip galima greičiau priimti ne visada būtinus ir reikalingus sprendimus, galią sutelkti nedidelės žmonių grupelės rankose. (5) Kelis kartus per dieną skelbiami vis nauji nurodymai ar rekomendacijos vargina ir sekina visuomenę, augina psichologinę įtampą, rodo apklausos. Visa tai nėra suderinama su atviros visuomenės principais. Priešingai, žmonių sąmoningumą reikia skatinti. (6) Reaguoti į viruso protrūkius, jei tokie būtų, galima kitais būdais – pavyzdžiui, skelbti tikslinius karantinus konkrečioje vietovėje ir panašiai. (7) Lietuvoje ir toliau reikia vykdyti aktyvią testavimų strategiją – tai leidžia matyti realią viruso cirkuliavimo visuomenėje situaciją ir, reikalui esant, ją suvaldyti.

Dėl interpeliacijos Alytaus miesto mero komandai (207)

Valerijus. Adresuota: Alytaus miesto savivaldybės tarybai ir merui

PETICIJA 2020-06-02 Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos peticijų įstatymo 3 straipsnio 1 dalies 3 punktu bei 14 straipsnio nuostatomis, kreipiamės į Alytaus miesto savivaldybės tarybą ir Alytaus miesto merą su prašymu pripažinti šį mūsų kreipimąsi peticija. Kreipimosi priežastys ir tikslai: Mūsų įsitikinimu, Alytaus miesto mero komandos – jo pavaduotojų, administracijos direktoriaus ir jo pavaduotojos veikla bei neveiklumas, netinkamas susidariusių problemų sprendimas netenkina Alytaus miesto gyventojų ir kenkia Alytaus miestui, manome, kad jie savo darbais neparodė reikiamų gebėjimų, netinkamai vykdo savo pareigas pagal nustatytas veiklos sritis: -organizuojama pertvarka švietimo srityje destabilizavo visą švietimo sistemos darbą; -organizuojama pertvarka švietimo srityje sukėlė didelį ugdymo įstaigų darbuotojų, mokinių tėvų bendruomenių nepasitenkinimą ir įtampą; -meras viešai pripažino padarytas klaidas organizuojant švietimo pertvarką; -švietimo pertvarkos metu atsiradę laiko, žmogiškieji bei finansiniai nuostoliai; -neišspręstas žemės sklypų grąžinimo skandalas; -nepakankamas bendradarbiavimas su verslo įmonėmis ir jų kontrolė; -pasyvumas ir negebėjimas pritraukti realių investicijų į miestą; -nesikalbėjimas su visuomene, bendruomenių neįtraukimas į savivaldos veiklą; -nevyksta savivaldybės administracijos optimizavimo procesai; -neracionalus ir ydingas socialinės paramos lėšų panaudojimas; -neracionalus savivaldybės valdomo turto naudojimas; -neracionalus pavaldžių įstaigų reorganizavimas ir netinkama jų kontrolė; -neinicijuojami miestui reikalingi energetinio efektyvumo ir renovacijos projektai; -asociacijos Alytaus aeroklubas valdomo turto perėmimas prievartinėmis priemonėmis; -nepritarta administracijos direktoriaus ir savivaldybės administracijos 2019 metų veiklos ataskaitai. 2020 m. birželio 2 d. Alytaus miesto savivaldybės administracijoje yra užregistruotas identiškas turiniu „Sakalėlio“ bei „Drevinuko“ mokyklų bendruomenės inicijuotas pareiškimas Tarybai bei merui dėl interpeliacijos jo komandai su 631 parašais. Visi išvardinti Alytaus miesto savivaldybės veiksmai ir aplinkybės suteikia pagrindą reikalauti minėtų asmenų atsakomybės ir jų atstatydinimo. Reikalavimai ir siūlymai: Mes, pasirašę šią peticiją, netoleruodami netinkamo šių asmenų darbo, nekompetencijos ir neveiklumo reikalaujame artimiausiame Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje svarstyti Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojos Jurgitos Šukevičienės, Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo Šarūno Klėgerio, Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Rolando Juonio ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Neringos Rinkevičiūtės atleidimo dėl pareikšto politinio nepasitikėjimo klausimus ir priimti atitinkamus tarybos sprendimus.