0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Laura
Aš nesuprantu kam reikalingos tos aikštelės, jeigu jos kiauros ir neįmanoma šuns paleisti?! O ir norėtusi rasti šiukšliadėžių ekskrementams, nes visą pasivaikščiojimą reikia tampytis viską su savimi.
2 A.Chakeckiene
BŪTINA, nes mokesčius tai moku, o aikštelėje trinasi alkoholikai ir narkomanai, aikštelė visa sudarkyta, pridaužyta stiklo šukių, krūvos šiukšlių ir t.t. (galima vardinti be galo). Be to, yra tik 1!
3 Diana
Nesmagu pasirašyti po tokiu tekstu, kur tiek gramatinių klaidų, bet...
4 oksana
sutinku
5 Viltė
Didžiausia problema yra nepriežiūra - šunų aikštelių šiukšlių dėžės nevalomos mėnesiais, pačios aikštelės neapšviestos ir pavojingos šunų sveikatai dėl šukių, kurias palieka girtaujančios kompanijos.
6 Ivona
mūsų turimi gyvūnai tai mūsų draugai, o elgiamės su jais kaip su kaliniais. Tik drausminančios taisyklės, o sąlygų jokių. Būkime geresni, nuoširdesni!
7 Kristyna
uz gyvunus
8 K.Urbonas
taip pat kad jos butu tvarkomos, dezes dezinfekuojamos
9 D.
butinai sito reikia
10 Alina
Klaipedoje labai truksta aiksteliu ir nera kur mesti ekskrementus
11 Renaya
atsibodo pridergti namo kampai ir pieveles
12 D.Umbrazunaite
prasom ir klaipedoje

Atiduokite Monroe ir Tali GRAŽINAI ? (1649)

Gražina. Adresuota: Aplinkos Apsaugos Departamento prie Aplinkos Ministerijos Klaipėdos valdyba

Katėms Monroe ir Talismanui reikalinga globa ir priežiūra, kuria gali pasirūpinti tik šeimininkė. Monroe reikalingas gydymas ir vaistai. Spec. Maistas. Visi dokumentai laikymui ir gyvenamosios sąlygos bus suteiktos 100% tad , prašau atsižvelgti į prašymus, ( parašus) juos sugrąžint, Gražinai Asipauskaitei. Neleiskite jas parduoti, tiems kas jas ruošiasi atimti! ....

Ar vienuolis kapucinas tėvas Stanislovas Dobrovolskis turėtų būti paskelbtas šventuoju? Taip. Jis to vertas. (364)

Valdas. Adresuota: Kauno arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui

Tėvas Stanislovas - visų, esančiųjų bėdoje brolis. Atoki Paberžės kaimo parapija, į kurią tėvas Stanislovas buvo paskirtas grįžęs iš tremties, netrukus virto krizėje atsidūrusiųjų priebėga, kur jie buvo laukiami, išklausomi, šiltai priimami, taip pat ir dvasinės traukos centru. Jo asmenybės šilumą, tikrą neturtą ir asketizmą, išmintį pamena visi jį pažinojusieji. Tėvas Stanislovas vertas būti paskelbtas šventuoju.