# Vardas Komentaras
1 Česlovas
Tokius centrus reikia tobulinti ir teisinga kryptimi vystyti.
2 Agneska
ne naikinkite sanatorijos
3
Ne
4 Vladas
Vaikų reabilitacijoscentro naikinimui
5 Elžbieta
Vaikams reikalinga reabilitacijos vieta Vilniuje, nes visgi sanatorija pačiam Vilniuje, ne kiekviena įeima gali lankyti sunkiai sergantį vaiką kitame mieste, geros sąlygos, kad jie būtų sveikesni
6 Nida
Aš UŽ vaikų gerovę ir sveikatą! O jūs?
7 Audronė
Vaikų reabilitacijos naukinimui—NE
8 Halina
vaiku reabilitacijos naikinimui Vikniaus nieste NE
9 Nina
Balsuok - nebalsuok anksčiau ar vėliau panaikins. Labai jau brangus žemes sklypelis. O kas liečia neįgalus vaikučius.... Tie kure sprendžia savo vaikus gydo už Lietuvos ribų.
10 Gitana
reikia ne naikinti,o g
11 Jurate
daug gi lietuvoj problemu
12 Danguolė
Naikinti negalima
13 ELZBIETA
sanatorija būtina palikti mūsų mažesiems
14 Alina
Vaikų reabilitacijos naikinimui Vilniaus mieste - ne!:
15 Renata
Manau, kad Vilniuje jis butinas, o ypac musu maziesiems.
16 Birutė
taip...galo nematyti savanaudiškiems valdžios užmojams
17 Konstancija
vaikai neturi kentėti dėl valstybės kvailo nesugebėjimo tinkamai panaudoti lėšas.
18 laguckas
išsaugoti būtina
19 Ingrida
tikrai puiki sanatorija.
20 Simonas
Reabilitacija svarbus dakykas vaiko grįžime į socialinį gyvenimą
21 Paulius
''Pušyno kelias'' reikalingas!
22 Regina
negalima uždaryti kur daugiausiai
23 Tomaš
Esu už sanatorijos išsaugojimą.
24 V.Stankevič
nenaikinkit
25 Dovydas
NE
26 Marius
Pusyno kelias buvo ir bus!!
27 Vaida
Pušyno kelias labai gera sanatorija ir vaikų darželis teikiantis kokybiškas ir naudingaspaslaugas
28 Aušra
Lietuvoje dažnai nukenčia vaikai turtingų suaugusiųjų dėka.
29 Jurgita
vaikų reabilitacijos naikinimui Vilniaus mieste NE
30 Asta
Ten ruošiamasi perkelti Vaikų Raidos centrą, bet nuo to nebus geriau nei Pušyno keliui nei Vaikų Raidos centrui, į kurį tėveliams kartais reikia važinėti kas dieną ir kuris yra patogioje vietoje!

Peticija dėl karantino ribojimų bei LR piliečių prigimtinių teisių bei laisvių suvaržymo panaikinimo (2071)

Loreta. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas ir vyriausybė

LR Vyriausybė 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. 1418 apribojo Lietuvos Respublikos piliečių prigimtines teises ir laisves. Įvesti beprecedenčiai taikos metui apribojimai yra represiniai ir pertekliniai – šiuo nutarimu LR Vyriausybė galimai pažeidė LR Konstitucijos 18, 20, 21, 22, 23, 32, 36, 38, 46, 53, 93 straipsnius (sąrašas nebaigtinis). Mes, žemiau pasirašę LR piliečiai, reikalaujame nedelsiant atšaukti 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. 1418 LR piliečių teises paminančias nuostatas. Kreipiamės į LR Seimo narius, kad šie skubos tvarka inicijuotų kreipimąsi į LR Konstitucinį Teismą išaiškinimo dėl LR Vyriausybės veiksmų teisėtumo. Taip pat reikalaujame: 1. Įvedant užkrečiamų ligų plitimo prevencijos priemones, taikyti mažiausios žalos principą. Apribojimų šalies mastu taikymo praktikos turi būti atsisakyta. Šalies savivaldybes įgalinti taikyti infekcijos kontrolės priemones atsižvelgiant i vietinius virusinės infekcijos paplitimo rodiklius. 2. Nedelsiant parengti komercinių bei visuomeninių veiklų epidemiologinio rizikingumo sąlyginius įverčius bei nustatyti higieninius ir epidemiologinius reikalavimus jų veikloms vykdyti. 3. Kaukių dėvėjimą padaryti rekomendaciniu, įvertinus atnaujintus mokslo duomenis bei atsižvelgiant į tarptautinių sveikatos ir užkrečiamųjų ligų kontrolės organizacijų rekomendacijas. 4. Panaikinti visus apribojimus visiems gyventojams, išskyrus saviizoliacijos reikalavimus susirgus Covid-19 liga bei nustačius pirminio kontakto atvejį, taip pat visų tipų veikloms, joms įgyvendinus 2 punkto reikalavimus. https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/85898ad43e3311eb8c97e01ffe050e1c https://www.lrs.lt/home/Konstitucija/Konstitucija.htm

Ar vienuolis kapucinas tėvas Stanislovas Dobrovolskis turėtų būti paskelbtas šventuoju? Taip. Jis to vertas. (347)

Valdas. Adresuota: Kauno arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui

Tėvas Stanislovas - visų, esančiųjų bėdoje brolis. Atoki Paberžės kaimo parapija, į kurią tėvas Stanislovas buvo paskirtas grįžęs iš tremties, netrukus virto krizėje atsidūrusiųjų priebėga, kur jie buvo laukiami, išklausomi, šiltai priimami, taip pat ir dvasinės traukos centru. Jo asmenybės šilumą, tikrą neturtą ir asketizmą, išmintį pamena visi jį pažinojusieji. Tėvas Stanislovas vertas būti paskelbtas šventuoju.