156 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Haris
Ne
2 A.
Palikite vaikams vaikystę.
3 Ina
pries prailgintus mokslo metus
4 Mindaugas
Nepritariu.
5 Arnas
Ilgesniems mokslo metams- ne! Jei norite, jog mokiniai nesirgtų depresija, tai Ilgesniems mokslo metams- ne!
6 Milda
Lietuva yra viena pirmaujančių valstybių Europoje išsilavinimo atžvilgiu. Dirbame tikrai intensyviai, tad nusipelnome normalaus vasaros poilsio.
7 Agnė
Lietuvoje iki šiol buvo vienos geriausių salygų moksleiviams mokytis. Ir tikrai nemanau, kad mokslo metų prailginimas pagerins situaciją.
8 Armanta
Nemanau, kad prailginti mokslo metus yra gera idėja, nes savaitė ar dvi nepagerins mokslo žinių lygio, o tuo labiau vasaros metu, pamokose nebus įmanoma išsėdėti.
9 R.
neprailginkit mokslo metu!
10 Martynas
padarykit nornalias salygas mokytis jei nori kad mes mokiniai sedetume prie +30°C sunpilnai atidarytais langais ir skersveju tai turetu buti irengti kondecionieriai ir pamokos ne ilgiau nei 35min
11 Jolita
jei jau tikrai reikėtų ilginti, tai geriau papildomų atostogų, bet tik ne vasaros sąskaita
12 E.Kerevičiūtė
Vasarą tikrai mažai mokinių eis į mokyklą, prastės mokslai.
13 Laurynas
Aš manau, kad reikia ne prailginti mokslo o metus, o geriau peržiūrėti mokymosi programas ir atmesti tai kas visai nereikalinga.
14 ASTA
PRIEŠ PRAILGINIMĄ
15 E.Piliutytė
aš prieš!!!!
16 Aušrinė
Dėl didelio krūvio vaikai išvargę, manau reikalingos ilgesnės atostogos
17 Vaiva
Prieš priimdami tokį įstatymą, tegu mokyklose ideda vedinimo prietaisus, kad vaikai nenušustu besėdėdami pamokose. Wtf kas per žmonės kad tokį š. sugalvoja?
18 Marija
Ką ta šmm sau leidžia?
19 V.
Ministrą už tokio įstatymo išleidimą reikėtų pratęstų mokslo metų dienas įtaisyti pasidarbuoti mokykloje, kuri pastatyta kabinetų langais į pietus. Ir dirbti ne bet kur, o trečiame viršutiniame aukšte
20 Gabrielius
Prieš.
21 Laura
Niekas nenori prailgintų moklso metų.Ir taip , neturim visą savaitę ką veikt mokykloj, nes pabaigiam kursą, tai ką, dar prisidės savaitė to?? Nesąmonė visiška.Ir taip pamokų po 9 būna.B
22 Dovydas
Nesamone
23 Klaudija
ir taip iš mūsų viską atimat, bent jau vasarą, palikit :-)))))(
24 Dziuljeta
vaikams reikia ilgesniu ats\ostogu
25 Dziuljeta
vaikams reikia ilgesniu ats\ostogu
26 Lukas
Prailgintiems mokslo metams NE!!!!!!!1
27 Žygimantas
Nenoriu didesnio nuovargio
28 Gediminas
Prieštarauju, kad prailgintų mokslo metus, nes ir taip mokiniai turi gan mažai atostogų !
29 Agnė
neprailginti mokslo metu
30 Gvidonas
Ai gerai tik nespankit

Peticija dėl karantino ribojimų bei LR piliečių prigimtinių teisių bei laisvių suvaržymo panaikinimo (2082)

Loreta. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas ir vyriausybė

LR Vyriausybė 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. 1418 apribojo Lietuvos Respublikos piliečių prigimtines teises ir laisves. Įvesti beprecedenčiai taikos metui apribojimai yra represiniai ir pertekliniai – šiuo nutarimu LR Vyriausybė galimai pažeidė LR Konstitucijos 18, 20, 21, 22, 23, 32, 36, 38, 46, 53, 93 straipsnius (sąrašas nebaigtinis). Mes, žemiau pasirašę LR piliečiai, reikalaujame nedelsiant atšaukti 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. 1418 LR piliečių teises paminančias nuostatas. Kreipiamės į LR Seimo narius, kad šie skubos tvarka inicijuotų kreipimąsi į LR Konstitucinį Teismą išaiškinimo dėl LR Vyriausybės veiksmų teisėtumo. Taip pat reikalaujame: 1. Įvedant užkrečiamų ligų plitimo prevencijos priemones, taikyti mažiausios žalos principą. Apribojimų šalies mastu taikymo praktikos turi būti atsisakyta. Šalies savivaldybes įgalinti taikyti infekcijos kontrolės priemones atsižvelgiant i vietinius virusinės infekcijos paplitimo rodiklius. 2. Nedelsiant parengti komercinių bei visuomeninių veiklų epidemiologinio rizikingumo sąlyginius įverčius bei nustatyti higieninius ir epidemiologinius reikalavimus jų veikloms vykdyti. 3. Kaukių dėvėjimą padaryti rekomendaciniu, įvertinus atnaujintus mokslo duomenis bei atsižvelgiant į tarptautinių sveikatos ir užkrečiamųjų ligų kontrolės organizacijų rekomendacijas. 4. Panaikinti visus apribojimus visiems gyventojams, išskyrus saviizoliacijos reikalavimus susirgus Covid-19 liga bei nustačius pirminio kontakto atvejį, taip pat visų tipų veikloms, joms įgyvendinus 2 punkto reikalavimus. https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/85898ad43e3311eb8c97e01ffe050e1c https://www.lrs.lt/home/Konstitucija/Konstitucija.htm

Ar vienuolis kapucinas tėvas Stanislovas Dobrovolskis turėtų būti paskelbtas šventuoju? Taip. Jis to vertas. (350)

Valdas. Adresuota: Kauno arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui

Tėvas Stanislovas - visų, esančiųjų bėdoje brolis. Atoki Paberžės kaimo parapija, į kurią tėvas Stanislovas buvo paskirtas grįžęs iš tremties, netrukus virto krizėje atsidūrusiųjų priebėga, kur jie buvo laukiami, išklausomi, šiltai priimami, taip pat ir dvasinės traukos centru. Jo asmenybės šilumą, tikrą neturtą ir asketizmą, išmintį pamena visi jį pažinojusieji. Tėvas Stanislovas vertas būti paskelbtas šventuoju.