# Vardas Komentaras
91 Aksana
pritariu
92 egidijus
pritariu
93 Erika
griaunat gyvenimus kurie ir taip nera rozem kloti.. vaikui reike tecio !
94 Aurimas
naikinti sistema
95 pavel
pradekit paleidinet zmones !!!
96 robertas
tai svarbu
97 gytis
.....
98 a.mieldazys
pjauna gryba valdzia
99 Rolandas
isauklesit gyvulius,o ne zmones
100 Tomas
darykit tvarka ne zodziais bet darbais
101 Samanta
ka ta lietuvos valdzia sau galvoja. patys ten papultu tai pasikartu.
102 Algis
butina!
103 Darius
peticija
104 Artur
-
105 Ernestas
Jhhhbbbb
106 paulius
t
107 Rimas
Peticija
108 mantas
nera
109 ruslanas
prieštarauju
110 R.Antanaitis
Pritariu
111 Zigmantas
Neklausk nesakysiu
112 Grazvydas
atvazuokit i alytaus PN pamatysit kaip atrodo tikros europietiskos salygos kalinimo o ne ant popieriaus
113 Tomas
taip
114 A.Akinis
Butyna
115 Rasius
Reikia
116 K.Vaitkūnienė
Arba palikite kaip dabar yra arba keiskite į gera. Nes čia aplamai nesąmonė yra. Duokit daugiau pasimatymų su artimaisiais.. P.s atsižvelkit į kalinių nuomonę sprendžiant jų likimą sėdint..
117 kristina
pasirasau
118 Marius
Butinai
119 darius
valdzia daro taip kad nuteistieji gyventu blogai ir ten bunant jiems tenka pazeidineti vidaus taisykles, o galu gale nuteistasis praranda galimybe iseiti i laisve anksciau laiko
120 nazariius
mūsų teisėjas dievas

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais (21692)

Vet.. Adresuota: VMVT, LR Seimas

Atėjo laikas sustabdyti šį verslą Lietuvoje, kuris luošina gyvūnus, todėl siūlome griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais.  Visame pasaulyje yra pripažįstamos 5 pagrindinės gyvūnų laisvės (teisės): • Laisvė nuo troškulio ir alkio - turėti priėjimą prie švaraus vandens, pašaro atsižvelgiant į gyvūno rūšį, amžių, fiziologinę būklę ir, kad būtų patenkintas vandens ir maisto medžiagų kiekis gyvūno normaliai kondicijai ir sveikatingumui palaikyti. • Laisvė nuo nepatogumo - užtikrinti tinkamą aplinką, įskaitant pastogę, apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. • Laisvė nuo skausmo, sužalojimo ir ligos – gyvūnams turėtų būti suteikiama veterinarinė pagalba, įskaitant prevencines priemones nuo ligų ir sužalojimų. • Laisvė išreikšti normalų elgesį – atsižvelgiant į gyvūno rūšį turėti galimybę natūraliai elgtis, turėti pakankamai erdvės judėjimui, turėti galimybę turėti socialinius ryšius su kitais gyvūnais. • Laisvė nuo baimės ir streso – gyvūnai turi būti prižiūrimi ir laikomi tokiomis sąlygomis, kad išvengtų nereikalingo streso. Mes siekiame užtikrinti šias sąlygas kiekvienam gyvūnui ir griežtas bausmes asmenims, kurie pažeidžia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus (Įsakymas dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais; Dėl veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams; Dėl gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo patvirtinimo), taip pat šiomis dienomis gyvūnai buvo deginami, t.y. Sveikų gyvūnų nužudymas sukeliant jiems skausmą bei kančias, kas prieštarauja VMVT teisės aktuose nustatytiems reikalavimams ir žinoma humaniškam elgesiui. Šiuo metu skiriama bausmė už žiaurų elgesį su gyvūnais yra per menka, tad mes siūlome skirti baudas nuo 5000 eurų ir laisvės atėmimas nuo 2 metų. 

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (613)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.