996 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
61 Roberta
Issaugokime gamta del musu visu
62 Silvija
Kaune ir taip stinga parku, issaugokime ir kurkime parku kultura laisvalaikiui su vaikais, pietu pertraukai ant zoles.
63 Sikstas
Atnaujinkime esamus pastatus. Parkus galime papuošti kūrybingai.
64 Vilma
Reikia zalumos!
65 laurynas
neduok die panaikins
66 Joana
už žalias vietas
67 Justina
Uz zalias zonas
68 R.Stombergiene
Issaugot parkeli
69 Viktorija
Uz zalius lopinelius Zaliakalny!
70 Simonas
Uz zalia, grazu Kauna!
71 Brigita
Nenaikinkime to, kuo garsėjame net už Europos ribų (žaliomis erdvėmis miestų centruose)!!!!
72 Ieva
Ką Dievas sukūrė - žmogus te nenaikina
73 Egle
Planuodami mokslo centra, atsizvelkite i aplinkos issaugojima ir palikite zaliu plotu visuomenej
74 T.Norvila
išsaugoti medžius ir žaliuosius plotus!
75 RITA
vYTAUTO PARKAS? AZUOLINAS
76 tautvydas
didesnes nesamones su zalio ploto panaikinimu negali buti.
77 Ugnė
Del krevos g. 2 parkelio issaugojimo
78 Daiva
Uz zalia Kauna
79 J.
Statinys pastatomas greit, o medis auga ilgai. Tad reiktų ir apie ateitį pagalvot, ne vien apie šiandieną.
80 Loreta
Aš už žalią veją
81 Arvydas
Išsaugoti medį taip pat svarbu kaip ir žmogaus gyvybę
82 Judita
Labai pritariu Jūsų nuomonei
83 Tadas
Koks meras, tokie ir sprendimai.
84 Alina
miestas privalo išlikti švarus ir žalias mūsų ateities kartoms
85 KRISTINA
pasistenkime issaugoti grazu Kauna,nepamirsti jo senosios praeities isaugoti zalias vejas,parkus ir neuzgoskime su naujais statiniais.
86 Ieva
Reikia išsaugoti kuo daugiau žalios erdvės
87 Marius
Pritariu peticijai
88 Rytis
Nenaikinti žaliosios miesto teritorijos
89 Gailute
Uz ekologiska Kauna
90 Julija
Pritariu

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (759)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (437)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!