996 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
91 Indrė
-
92 Edvinas
Ačiū už iniciatyvą. Kauno uniikalumas jo organiškame išplanavime, žemame architektūriniame aukštingume bei žaliosiose erdvėse. Konstruktyviau ir tvariau sutvarkyti išnaudojant apleistus plotus.
93 Artūras
Sutinku su peticijos reikalavimais
94 Laima
tai visiems turėtų būti svarbu
95 Lina
nenoriu, kad būtų naikinami žalieji plotai ir užstatomi stiklainiais
96 Ilona
Nenaikinti žaliąjį plotą, bet išsaugoti.
97 Ieva
Kaunas - studijų miestas
98 Karolina
Studijų miestas - Kaunas
99 Banionienė
Pritariu,svarūs pasiūlymai. Žaliasias zonas būtina išlaikyti, puoselėti ir saugoti. Galima įtraukti visuomenę per balandžio talkas.
100 Leonas
Gimtasis miestas
101 Virginija
pastebiu ir pritariu, kad žalieji plotai Kaune mažėja
102 ALBINAS
Pritariu. Siūlau pasidomėti https://www.lietuva2.lt/pasiulymas/visuomeninio-keleivinio-transporto-sistemos-rekonstrukcija/4f12f3e90a1d0d0b00bb169b
103 Juozas
Žaliosios miesto erdvės pigiausia investicija kuriant jaukų patrauklų gyventojamsi
104 Vitas
Nemuno saloje i6 viso nieko negalima statyti. Jau sporto r8mai visk1 sugadino.
105 R.
Peticijos komentaras
106 Kristina
Žaliųjų miesto zonų naikinimui NE
107 Jolita
Puiki idėja
108 G.Vaičys
Ekologiškas Kaunas, tai ateities vizija. Tai turi būti vienas iš tikslų, kad Kaune yra gera ir sveika gyventi
109 Ignas
110 Evaldas
Geras tikslas
111 jurate
pritariu
112 S.
Už gamtos išsaugojimą ir taip smirda Kaune nuo tų mašinų ir visokių kitų išmetamų elementų. Augalai nors kiek pravalo ora....
113 Renata
issaugokim zaliuosius miesto plotus
114 Paulius
uz ekologiska kauna
115 Žilvinas
Galbut,galima butu rasti kita vieta?
116 Laura
uz musu zalia miesta
117 Vytis
pritariu
118 DaivaTamoliuniene
uz zalia ir svaru Kauna
119 Karolis
uz zalia Kauna
120 Antanas
Nedrąskyti esančių žalių plotų mieste

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (759)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (437)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!