996 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
121 nomeda
zmogus zmogui turi buti zmogus
122 K.Maskolaitytė
Už eklogišką Kauną!!
123 Simonas
Už jau esamų apleistų plotų tvarkymą ir urbanizavimą ne žaliųjų plotų saskaita
124 Ernesta
Saugokime žaliąjį turtą savo vaikams.
125 Rita
Aš už žalia Kauną
126 Tatjana
baisu, kaip atrodys naujai statomas monstras Senamiesčio skverelyje, pastatas visai netinkamoje vietoje, darkantis visą vaizdą. Esu pasipiktinusi verslininkais ir Kauno valdžia.
127 Viktorija
nenaikinti ir neurbanizuoti žaliosios teritorijos prie Krėvos g. 2, o visai žaliajai teritorijai suteikti skvero statusą.
128 Andžela
Už gamtos išsaugojimą.
129 Rasa
Esama sporto medicinos centra tik vaikai ir telanko, nes jis archaiskas, o gydytojai - sporto medikai gauna minimalius atlyginimus. Gal pasirupinkite esamo centro modernizavimu verciau?...
130 Karilė
Kovokime, jog kaip isliktu esami zalieji miesto plotai bei skverai.
131 l.linkute
nepritariu statyboms!
132 Deividas
Uz ekologiska Kauna
133 Mykolas
As uz zaliuojanti Kauna
134 Giedrius
zali plotai neatsejami nuo modernaus miesto
135 jurate
baikit darkyt miesta
136 Jonas
Pas mus adresu Savanoriu pr 292c jau patvirtintas detalus planas kur numatyta iskirsti liepas ,azuolus kastonus ir t.t.
137 Eimis
Vaiduoklius miesto griaukit,ne medzius!
138 Andrius
Pilnai pritariu
139 Rokas
Už žaliojo miesto viziją
140 Rita
Neutralizuoti žaliosios teritorijos
141 Rolandas
pritariu. ir taip nėra kur bėgioti, vien betonas
142 Gintarė
As už žalią miestą su žaliais parkais, pakankamai dideliais leisti laisvalaikį
143 Linas
vasara,zole ,dangus,nemuno sala...
144 E.
Sutinku su pasiūlymais už ekologišką ir estetišką Kauną
145 Ramunė
Pritariu! Žaliųjų plotų išsaugojimas ir puoselėjimas - investicija į sveikatą ir gyvenimo kokybę. Kaunas kol kas būtent tuo ir ypatingas kitų miestų tarpe - dėl fantastiškos miesto ir gamtos dermės.
146 Milda
1. Mieste perdaug prekybos centrų. 2. Miesto parkai prižiūrimi prastai. 3. Miesto žaliosios erdvės turi būti išsaugotos ir tvarkomos atsižvegiant į specialistų rekomendacijas.
147 Aušra
Už žalesnį Kauną!
148 Andriys
Uz ekologiska ir estetiska Kauna !
149 Viktorija
Zalieji plotai - bendruomenes grozis ir vertybiu atspindys
150 Diana
Labai prašau nenaikinti Kauno. Jame mano proteviai gyveno nuo 1863m.

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (759)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (437)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!