# Vardas Komentaras
1 Angelė
Dėkoju P. Urbšiui už tiesos sakymą. Labiausiai prieš tiesą puola tie, kuriems tiesa duria į jų sąžinę.
2 Z.Vilytė
palaikau gyvybę ginančius ir asmeniškai P.Urbšį
3 Z.Šaikūnienė
Tiesa.Žodžio laisvė.
4 Arvydas
Sutinku su peticija
5 Lina
"Tiesa padarys jus laisvus." - Pal. Teofilius Matulionis
6 Rūta
Matau P. Urbšį bažnytėlėje dažnai, nuolankiai meldžiasi .
7 Petras
Pilnai sutinku su peticjos turiniu.
8 Romas
Pritariu
9 Egidijus
Viešumo!
10 Petras
Reikalinga peticija
11 Ona
Ačiū, p. Andriau
12 Elona
Pagarba p.P.Urbšiui, kad daugiau tokių seimo narių būtų
13 Tadas
Pritariu peticijai ir nepritariu zmogaus laisves ir teisiu suvarrzymui. Ypac kai zmogus tautos valia isrinktas ir pasako savo rinkeju valia. Beje daug moteru neisizeide o Cmilyte jau ginasi
14 Ramutė
P.Urbšiui išsakius patarimą dėl lietuvių tradicijoje ypatingai gerbiamos besilaukiančios vaikelio moters būsenos, Aušrinė Armonaitė tiesiog klykė neleisdama paaiškinti ir nesuprasdama ką jis sako.
15 Jolita
Pagarba gyvybei yra viso kito gėrio pagrindas. Labai gerbiu P.Urbšį už tai, kad gina gyvybę jos pačiose ištakose.
16 Ona
Piktinimasis P.Urbšio išsakyta nuomone, pažeidžia seimo nario Povilo Urbšio teises
17 Regina
Palaikau gerb.Urb6io i6sakytas mintis
18 Jonas
Dėl demokrarijos
19 Audrius
Manau, kad baudžiant gerb. P.Urbšį už jo išsakytą vertybinė nuostatą kažkaip bausti, būtų pažeista žodžio laisvės ir politinio korektiškumo principas
20 Sigitas
Sunku net patikėti, kad už žodžoio laisvę reikia kovoti laisvoje Lietuvoje
21 Aurelija
Ačiū P.Urbšiui už tiesumą
22 R.
visiškai pritariu p. P.Urbšiui
23 Loreta
Pagarba Povilui Urbšiui, kuris geriau negu kai kurios besilaukiančios moterys supranta ateinančios į pasaulį žmogiškosios gyvybės vertę. Ir ačiū jam, kad jis to nesuvokiančioms moterims tai primena.
24 Rima
p.Urbšio žodžiai tikra tiesa, gerbiu už drąsą sakyt tiesą.
25 Eugenijus
Nepritariu žodžiams, palaikau teisę išsakyti poziciją.
26 Astraitiene
Jis absoliuciai teisus
27 Aleksandra
Sekmes gerb. Urbšiui
28 Nijolė
Gerbiu Povilą Urbšį ir jo išsakytas mintis.
29 Algirdas
Palaikau žodžio laisvę...
30 Rita
Palaikau Gerb. Urbši. Labai gerbiu šį žmogų.

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (622)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.