# Vardas Komentaras
31 Dalia
Nelikime abejingi likimo nuskriaustiems...
32 Rita
Išsaugokime vaikams ortopedijos centrą tokį, koks jis yra dabar
33 Loreta.grigaliuniene
Seima siulau uzdaryt o ortopedijos skyriu palikt
34 Dalia
Remiu reikalavimą
35 Natalija
Labai įdomu kokiam paražituj prireike sklypo prie upės ? Kad net neigaliukus išvaro
36 Renata
Nepritatiu VRC perkelimui i Santara
37 Danutė
Nepritariu
38 Sauliukas
JAV lietuvių bendruomenės padarytos didelės investicijos, tiek materialios , tiek gyd, kvalifikacijos kėlimui. Dabar viską griauna.
39 Tatjana
Nepritariame Vaiko raidos centro perkėlimui į Santaros klinikų Vaikų ligoninės Ortopedijos – traumatologijos centrą
40 Jurgita
nepritariu
41 Virginijus
Nepritariu
42 Jolita
nepritariu
43 Daiva
Nepritariu
44 Inga
Ten atliekamos sudétingos operacijos,pooperacinis laikotarpis labai sudetingas, judeti pradedama pamažu ir labai atsargiai ir tam reikia vietos. Žinau, nes ten buvo operuotas mano sūnus.
45 Aušra
Palaikau
46 Bozena
Nepritariu vaiku ligonines str pakeitimams
47 Justinas
Nepritariu
48 Daiva
nepritariu struktūriniams pakeitimams
49 Arūnas
ptitariu peticijai
50 Ivona
pritariu
51 Bozena
Nepritariu
52 Oksana
nepritariu
53 Sarunas
Pritariu
54 Oksana
Nepritariu
55 Dorota
...
56 Raminta
Tai visiškas absurdas.....
57 Marina
Pritariu. Pokyčiai būtini!
58 Vaiva
Nepritariu, tai šimtai žingsnių atgal, ne į priekį
59 Žaneta
Remiu reikalavimą
60 Sigitas
Susimąstome..

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais (21692)

Vet.. Adresuota: VMVT, LR Seimas

Atėjo laikas sustabdyti šį verslą Lietuvoje, kuris luošina gyvūnus, todėl siūlome griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais.  Visame pasaulyje yra pripažįstamos 5 pagrindinės gyvūnų laisvės (teisės): • Laisvė nuo troškulio ir alkio - turėti priėjimą prie švaraus vandens, pašaro atsižvelgiant į gyvūno rūšį, amžių, fiziologinę būklę ir, kad būtų patenkintas vandens ir maisto medžiagų kiekis gyvūno normaliai kondicijai ir sveikatingumui palaikyti. • Laisvė nuo nepatogumo - užtikrinti tinkamą aplinką, įskaitant pastogę, apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. • Laisvė nuo skausmo, sužalojimo ir ligos – gyvūnams turėtų būti suteikiama veterinarinė pagalba, įskaitant prevencines priemones nuo ligų ir sužalojimų. • Laisvė išreikšti normalų elgesį – atsižvelgiant į gyvūno rūšį turėti galimybę natūraliai elgtis, turėti pakankamai erdvės judėjimui, turėti galimybę turėti socialinius ryšius su kitais gyvūnais. • Laisvė nuo baimės ir streso – gyvūnai turi būti prižiūrimi ir laikomi tokiomis sąlygomis, kad išvengtų nereikalingo streso. Mes siekiame užtikrinti šias sąlygas kiekvienam gyvūnui ir griežtas bausmes asmenims, kurie pažeidžia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus (Įsakymas dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais; Dėl veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams; Dėl gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo patvirtinimo), taip pat šiomis dienomis gyvūnai buvo deginami, t.y. Sveikų gyvūnų nužudymas sukeliant jiems skausmą bei kančias, kas prieštarauja VMVT teisės aktuose nustatytiems reikalavimams ir žinoma humaniškam elgesiui. Šiuo metu skiriama bausmė už žiaurų elgesį su gyvūnais yra per menka, tad mes siūlome skirti baudas nuo 5000 eurų ir laisvės atėmimas nuo 2 metų. 

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (613)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.