2 465 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
181 Alma
Skolas reikia grąžinti. Patikėsime, kad rūpime.
182 Elena
dirbame , tik ,kad išgyventume
183 Sonata
Reikia.
184 Aloyzas
Bazinį dydį būtina susieti su ekonominiais rodikliais.
185 Pranas
Jei bus priimtas "mokesčių įstatymų" paketas, bazinis dydis atitinkamai turi būti perskaičiuojamas nuo 142 eur pagal šiandieninį reguliavimą.
186 Rimanta
pritariu
187 Asta
Aš už
188 Audrone
Esu už algos bazinio dydžio gràžinimà
189 R.
Seniai reikėjo, jei neatstatys - piketas
190 Raimondas
valstybės tarnautojų neadekvatus atlyginimas
191 Aušra
valstybės tarnautojų neadekvatus atlyginimas pagal esamas galiojančias kainas
192 Laimutis
atstatyti, padidinti ir susieti su vidutinės algos augimu
193 Aidas
Seniai laikas
194 Vytautas
ne tik atstatyti bet ir padidinti adekvačiai
195 Audronė
pritariu
196 Edita
atstatyti Lietuvos valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų, valstybės ir savivaldybių biudžetinių įstaigų darbuotojų pareiginės algos (atlyginimo) bazinį 142 EUR dydį,
197 Oksana
Pritariu
198 Jurgita
seniai laikas
199 Vida
dėkoju už iniciatyvą
200 Laimis
Krize jau seniai pasibaige. Laikas atstatyti socialini teisinguma
201 B.Liseckienė
Pritariu
202 Vaiga
Nuo rugsejo 1 kelt turejo tai bent nuo sausio 1
203 Aurelija
pritariu
204 Gintaras
Būtina atstatyti bazinį dydį.
205 A.
Reikia ne tik atstatyti, bet reikia keisti iš esmės skaičiavimo tvarką. Vienodas atlyginimas už ta pati darbą.
206 Vitalija
Džiaugiuosi už iniciatyvą.
207 Lukas
Pasirašau
208 Inga
Turėtų ne tik atstatyti, bet ir didinti bazinį dydį. Lygiaverits atlyginimas už atsakingą darbą, turėtų tarnautoją motyvuoti dirbti tik gerai,o ne menkinti jo savivertę.
209 Kumšlytis
palaikau
210 A.Grudis
uzreikia didinti.

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais (21692)

Vet.. Adresuota: VMVT, LR Seimas

Atėjo laikas sustabdyti šį verslą Lietuvoje, kuris luošina gyvūnus, todėl siūlome griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais.  Visame pasaulyje yra pripažįstamos 5 pagrindinės gyvūnų laisvės (teisės): • Laisvė nuo troškulio ir alkio - turėti priėjimą prie švaraus vandens, pašaro atsižvelgiant į gyvūno rūšį, amžių, fiziologinę būklę ir, kad būtų patenkintas vandens ir maisto medžiagų kiekis gyvūno normaliai kondicijai ir sveikatingumui palaikyti. • Laisvė nuo nepatogumo - užtikrinti tinkamą aplinką, įskaitant pastogę, apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. • Laisvė nuo skausmo, sužalojimo ir ligos – gyvūnams turėtų būti suteikiama veterinarinė pagalba, įskaitant prevencines priemones nuo ligų ir sužalojimų. • Laisvė išreikšti normalų elgesį – atsižvelgiant į gyvūno rūšį turėti galimybę natūraliai elgtis, turėti pakankamai erdvės judėjimui, turėti galimybę turėti socialinius ryšius su kitais gyvūnais. • Laisvė nuo baimės ir streso – gyvūnai turi būti prižiūrimi ir laikomi tokiomis sąlygomis, kad išvengtų nereikalingo streso. Mes siekiame užtikrinti šias sąlygas kiekvienam gyvūnui ir griežtas bausmes asmenims, kurie pažeidžia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus (Įsakymas dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais; Dėl veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams; Dėl gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo patvirtinimo), taip pat šiomis dienomis gyvūnai buvo deginami, t.y. Sveikų gyvūnų nužudymas sukeliant jiems skausmą bei kančias, kas prieštarauja VMVT teisės aktuose nustatytiems reikalavimams ir žinoma humaniškam elgesiui. Šiuo metu skiriama bausmė už žiaurų elgesį su gyvūnais yra per menka, tad mes siūlome skirti baudas nuo 5000 eurų ir laisvės atėmimas nuo 2 metų. 

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (613)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.