36 689 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
181 Roberta A... Negaliu patiket kad dar tokie dalykai vyksta.. 2019 gal jau metas susiproteti. NE gyvunu isnaudojimui, jie svarbios gyvybes o ne zmoniu pramogos. 2019-02-07 / 13:20
182 Ksevera k... Vilnius 2019-02-03 / 14:07
183 Andrej P... Vilnius 2019-01-31 / 16:28
184 Roberta C... 2019-01-29 / 00:38
185 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2019-01-28 / 21:43
186 Neskelbiamas asmuo 2019-01-28 / 15:39
187 Rugile S... Panevėžys 2019-01-24 / 11:47
188 Neskelbiamas asmuo Vilnius 2019-01-23 / 15:18
189 Kristina ... Uždrausti cirką su gyvūnais! Vilnius 2019-01-19 / 17:50
190 Povilas ... Kategoriškai prieš cirka su gyvūnais Vilnius 2019-01-16 / 10:35
191 Neskelbiamas asmuo 2018-12-29 / 10:37
192 Viktorija M... 2018-12-27 / 15:55
193 Sima G... 2018-12-26 / 01:36
194 Liberta B... 2018-12-23 / 13:33
195 Monika D... Utena 2018-12-22 / 15:27
196 Neskelbiamas asmuo 2018-12-21 / 20:15
197 Neskelbiamas asmuo Esu prieš gyvūnų naudojimą cirkui Vilnius 2018-12-17 / 12:38
198 Neskelbiamas asmuo Gyvenkim ir nebeskriauskim gyvuneliu! As uz cirka be gyvunu! 2018-12-17 / 01:03
199 Renata K... Cirkui - ne ! 2018-12-17 / 01:00
200 Neskelbiamas asmuo 2018-12-17 / 00:41
201 Neskelbiamas asmuo 2018-12-14 / 20:57
202 Jurga M... Vilnius 2018-12-13 / 20:37
203 Neskelbiamas asmuo 2018-12-13 / 09:38
204 Jan K... 2018-12-06 / 08:33
205 VLADIMIRAS K... 2018-12-06 / 08:32
206 Neskelbiamas asmuo 2018-12-05 / 10:11
207 Neskelbiamas asmuo 2018-12-04 / 22:01
208 Dovile D... Plungė 2018-12-04 / 11:35
209 Milda ... 2018-12-03 / 18:23
210 Ieva S... Vilnius 2018-12-02 / 23:10

Dėl realios laisvės atėmimo bausmės skyrimo Mantui Icikevičiui Jurbarko byloje dėl sumušimo ir mėginimo išžaginti.

Vaidas. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje. Taip pat išsiaiškinti, ar nebuvo daroma įtaka prokurorei ir teisėjai.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.