1 112 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
91 Anželika
2019-09-09 / 07:27
Centrinė Klaipėdos dalis pajuodusi nuo metalo rudos, Pietinė dūsta nuo smarvės. Tai žadat visą Klaipėdą išdusint?
92 Justinas (Klaipėda)
2019-09-09 / 07:18
Už tylesne Klaipėda
93 Eduardas
2019-09-09 / 06:05
NE
94 Loreta
2019-09-09 / 00:24
Iš saugokite Neringą ir Klaipėdą!
95 Neskelbiama (Klaipėda)
2019-09-09 / 00:17
Sugriauti, sunaikinti labai lengva, o atsatatyti nebeišeis...
96 Aleksandra (Klaipėda)
2019-09-08 / 23:52
Nesutinku
97 Neskelbiama (Klaipėda)
2019-09-08 / 23:49
Svarbu tik pinigai. Sveikatai ir ramiam gyvenimui kas?
98 Svetlana (Klaipėda)
2019-09-08 / 23:43
Noriu kvepuiti grynu oru, o ne dusti ir bijoti pradaryti langa :(( man kaip astmatikui nepavyksta uzmigti be hormonu. O pries keleta metu lyg buvo kad pagerejo. O pastorosius 2m lb pablogejo. Auginu maza alergika. Norim gyventi ir likti gyvi!!!
99 Neskelbiama (Klaipėda)
2019-09-08 / 23:40
As pries bizniuko didinimui,nes Klaipeda no to tik nukentes
100 Marius
2019-09-08 / 23:32
Reikalauju netvirtinti bendrojo plano
101 Brigita (Klaipėda)
2019-09-08 / 23:31
Kiek galite kankinti!!! Tokia smarvė kaip tvarte! Vakare langų neįmanoma atverti, kiek galime šitaip gyventi...
102 Viktorija
2019-09-08 / 23:29
Ekologinė katastrofa
103 Neskelbiama (Klaipėda)
2019-09-08 / 23:19
-
104 Vida (Klaipėda)
2019-09-08 / 23:11
Smarvei Klaipėdoje ne!
105 Neringa (Klaipėda)
2019-09-08 / 22:59
Visą nėštumą kvėpavau nuo tos smarvės, galva plyšo, naktim net vemdavau. Gal gana! Nebenuodykit vaikų, ir visų mūsų. Mes gyvename, mokame mokesčius, auginame vaikus, dirbame Klaipėdos naudai.. O už tai esmame "tručijami" kaip žiurkės narvuose.
106 Neskelbiama (Klaipėda)
2019-09-08 / 22:41
Ne
107 Irena (Klaipėda)
2019-09-08 / 22:37
Sutinku teikia tvarkyti cia problema buna nemanoma atidaryti langų. Kodel anksciau nebuvo tokiy problemų.
108 Neskelbiama
2019-09-08 / 22:34
Sustokit kol dar ne vėlu!!! Nustokit kenkti gamtai ir žmonėms. Padaryta žala turės negrįžtamas pasekmes. Negi tokie trumparegiai esate ir nesuvokiate paprastu visatos dėsnių, kurie net vaikui yra aiškūs... Veiksmas lygu atoveiksmis!!!
109 Neskelbiama (Klaipėda)
2019-09-08 / 22:30
Ir kaip kenčiame dėl taršos ir smarvės. Vaikai negali augti. Atsigimimų mes nenorime!!!
110 Neskelbiama (Klaipėda)
2019-09-08 / 22:28
Smarvei neee!!! Mero nuvertimui iš posto- taippp!! Prieš Klaipėdos uosto plėtrą, bendrojo plano tvirtininą!! Baikitt tyčiotis iš žmonių...
111 Arijus (Klaipėda)
2019-09-08 / 22:17
Už nesmirdančia klaipėda!!!
112 Karina (Kaunas)
2019-09-08 / 22:13
Nes gyvenime ne vien turtai svarbu
113 Gintaras
2019-09-08 / 22:12
panašu į genocidą
114 Nesakysiu
2019-09-08 / 22:05
Klaipeda miestas o ne siukslynas
115 Laura (Klaipėda)
2019-09-08 / 22:03
Peticijai pritariu!
116 Neskelbiama (Klaipėda)
2019-09-08 / 22:03
...
117 Giedrė (Klaipėda)
2019-09-08 / 21:59
Išoriniam uostui ne!
118 Vilma
2019-09-08 / 21:58
Visom tarsom STOP!!!!!!!!
119 Sandra (Klaipėda)
2019-09-08 / 21:35
Prieš smarve baikit nuodyti žmones
120 Lina (Klaipėda)
2019-09-08 / 21:21
Gyvenu smiltelės g. ir ten nuolat smirda.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (129)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.