START 5G Ryšiui Lietuvoje

6 PARAŠAI

Adresuota: Betelgeizė 3000z-turbo
Kategorija:

Siūlau pasirašyti šią peticiją prieš peticiją, kurioj rėkiama, kad 5G ryšys kenkia, nes akvaizdu, kad kenkia kažkas kitas, gal kosTmosas. Dar siūlau negarint acto ir nekvėpuoti asbesto dulkėmis.

# Vardas Komentaras
1 Arnas
2020-04-22 / 01:53
J 5G ryšys sklinda nuo 2.4 iki 5Ghz dažniu. Didesniu dažniu sklinda tik tarp tolimesnių atstumų. Tokį pat dažnį naudoja kiekvieno namuose esantys wi-fi maršrutizatoriai, telefonai, kompiuteriai. Mikrobangų krosnelė irgi naudoja tokį pat dažnį, bet jos skleidžiama energija yra žymiai didesnė (apie 1000W), bet jos radiacija yra sulaikyta krosnelėje ir žmogui žalos nedaro. 5G ryšys didelės energijos neskleidžia ir žalos nedaro.
2 Donatas (Klaipėda)
2020-03-26 / 07:48
Teisybe sako, 5G rysys kenkia zmogaus organizmui. tai ira masinis zmojiu naikinimo ginklas ir to neturetu but Lietuvoja.

Už Dumsių kopos išsaugojimą (261)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (121)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...