LRT leisti komentarus interneto svetainėje be Facebook paskyros

3 PARAŠAI

Kategorija:

Visuomeninis transliuotojas išlaikomas iš mokesčių mokėtojų pinigų neturi moralinės teisės versti registruotis konkrečiame socialiniame tinkle vien tam, kad asmuo galėtų pareikšti nuomonę. Ypač, kai tas socialinis tinklas nuolat demonstruoja nepagarbą asmens duomenų apsaugai. Dėl šio Facebook elgesio daugėja tų, kurie visiškai atsisako socialinių tinklų naudojimo. Be to, kai kurių amžiaus grupės asmenys neturi galimybių ar gebėjimų prisijungti prie Facebook.

Nepriimtina ir tai, kad LRT socialinių tinklų apžvalgose išskirtinai dominuoja Facebook, o socialinių tinklų žala, kažkodėl yra neegzistuojanti tema LRT, nors išsivysčiusiame pasaulyje visuomenė šviečiama šiuo klausimu jau kuris laikas. Ypač tai aktualu šviečiant jaunimą, kurio ateities pamatų klojimui socialiniai tinklai potencialiai gali gali kelti grėsmę.

Todėl LRT, turi sudaryti galimybę jungtis prie LRT interneto svetainės ne tik per Facebook, bet ir per kitus socialinius tinklus. Taip pat būti sudaryta galimybė reikšti nuomonę ir tiems, kurie nenaudoja socialinių tinklų.

Pasirašyti peticiją

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.