Nutraukti draudimą judėti tarp savivaldybių

80 PARAŠAI

Kategorija:

Nutraukti draudimą judėti tarp savivaldybių, nes čia yra beviltiškas valdžios sprendimas drausti judėti žmonėms tarp savivaldybių, nes žmonės iš rajonų negali papulti į miestą apsipirkti normaliai produktų. Draudžia žmonėms judėti tarp savivaldybių o iš užsienio šalių žmonys gali grįžti į Lietuvą tai manau reik drausti judėjimą tarp šalių o ne mūsų pačių šalies viduje.

Pasirašyti peticiją

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.
# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama
2021-01-22 / 23:47
pažeidžiama mano judėjimo laisvė ir aš nebijau šio viruso !
2 Neskelbiama (Širvintos)
2021-01-15 / 09:41
Gal jau gana tyčiotis. Net žvejoti į kitą savivaldybe negalima išvažiuoti.
3 Neskelbiama (Kaunas)
2021-01-12 / 11:33
Lietuvos Konstitucija 10 straipsnis Lietuvos valstybės teritorija yra vientisa ir nedalijama į jokius valstybinius darinius. 20 straipsnis Žmogaus laisvė neliečiama. 20 straipsnis Žmogaus laisvė neliečiama. 20 straipsnis Žmogaus laisvė neliečiama.
4 Antanis
2021-01-10 / 13:04
Laba diena kur vaziuojat ir kokios ismieros jusu penis? Vyriausybes naujas isakymas
5 Neskelbiama
2021-01-06 / 07:19
Nepritariu tam, kad būtų draudžiama judėti tarp savivaldybių.
6 Neskelbiama
2021-01-06 / 05:25
STOP! nustokit daryt tai kas nepriklauso, tai yra piliečių laisvė bei teisė. Dėl covid19 nepadės toki sprendimai drausti judėjimą tarp savivaldybių, nes į Lietuvą iš kitų šalių gali atvažiuoti žmonės tai nematau reikalo tai daryti dėti postus ant kiekvieno kaimo/miesto. STOP!
7 Inesa (Kaunas)
2021-01-05 / 10:21
Negalima savo savivaldybei nuvažiuoti net i parduotuve apsipirkti!
8 Augustas (Kaišiadorys)
2021-01-04 / 21:53
Sustabdyti šitą nesąmonę, kad galimėtų tarp kitų miestų keliauti, nes greičiau nuo depresijos daugiau kentės žmonės nei nuo covid.
9 Simona
2021-01-04 / 14:27
Nutraukti draudimą judėti tarp savivaldybių, nes nelogiškas sprendimas drausti judėti žmonėms tarp savivaldybių, kai tuo tarpu iš užsienio šalių žmonys gali grįžti į Lietuvą.
10 Neskelbiama
2021-01-04 / 14:26
Dar taip nebuvo per pirmą karantiną kad į gamtą negalėtume išvažiuot. Kiek pažintinių takų ir kitų vietų aplankėm. Sodyba vienkiemis stovi tuščias -negalime nuvykt nes kitoje savivaldybėje ir tėvelio nuosavybė,o ne mūsų. Trinamės po miesto parkus kur žmonių kaip per miesto šventę.
11 Elvyra
2021-01-04 / 11:14
Nutraukti visas blokadas ir leiskit tėvams vienišiems parvežti maisto, vaistų
12 Erika (Mažeikiai)
2021-01-04 / 10:43
Vietoj apribojimo judėti geriau komendanto valanda.
13 Žaneta
2021-01-04 / 08:54
Didžiausia nesąmonė su šituo draudimu, uždaryti kaip kalėjime. Pažeidinėjamos žmonių teises
14 Neskelbiama
2021-01-03 / 18:25
neprotinga manau atidaryti sienas, ipatingai is UK, kada ten toks uzkratas. O mes negalime net i miesta nuvaziuoti maisto....Apsurdas

Už teisę būti GAMTOJE! (2200)

Linas. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Vidaus reikalų ministerijai

LAISVĘ JUDĖJIMUI Į GAMTĄ TARP SAVIVALDYBIŲ! Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Vidaus reikalų ministeriją, ragindami imtis veiksmų dėl Lietuvos gyventojų psichinės bei fizinės sveikatos ir prašome sušvelninti judėjimo tarp atskirų savivaldybių apribojimą, kad gyventojai turėtų daugiau galimybių leisti laisvalaikį, sportuoti ir žvejoti gamtoje. Psichologai, psichiatrai perspėja, kad jau beveik metus besitęsianti pandemija gali palikti ryškių pėdsakų visuomenės psichinėje sveikatoje. Europos trauminio streso tyrimų asociacijos tyrimas, kuriuo siekta išsiaiškinti, kaip Covid-19 pandemija paveikė žmonių psichologinę savijautą per pirmąjį karantiną, parodė, kad pandemija padarė stiprų neigiamą poveikį Lietuvos žmonių emocinei sveikatai: 51 % žmonių patyrė stipresnį nerimą, 38 % – liūdesį, 29 % jautėsi vidutiniškai ar labai vieniši. Taip pat tyrimo rezultatai parodė, kad net 46 % apklaustųjų psichinė savijauta buvo prasta. Lapkričio 27 d. vykusioje 5-ojoje tarptautinėje savižudybės intervencijos metodų konferencijoje akcentuotas augantis nerimo lygis, depresyvios mintys, kylanti savižudybių kreivė. Priverstinis užsidarymas namuose lėmė ir išaugusį smurto artimoje aplinkoje atvejų skaičių – daugėjo smurto tiek prieš vaikus, tiek prieš moteris. Daugybė mokslinių tyrimų rodo, kad buvimas gamtoje, sportas, fizinis aktyvumas teigiamai veikia kraujotaką, kuri aprūpina visą organizmą didesniu deguonies ir kitų maisto medžiagų kiekiu, buvimas lauke stiprina imuninę sistemą, padeda sumažinti su depresija susijusias nuotaikas, nes sportuojant, aktyviai leidžiant laiką gamtoje gerėja seratonino apytaka, todėl mažėja nerimo lygis. Todėl, siekiant sumažinti neigiamą psichologinį ir fizinį karantino apribojimų efektą, prašome kuo greičiau sušvelninti judėjimo tarp atskirų savivaldybių apribojimą, kad gyventojai turėtų daugiau galimybių leisti laisvalaikį, sportuoti parkuose, pažintiniuose takuose ir žvejoti prie vandens telkinių, kurie yra nutolę nuo savivaldybės, kurioje jie gyvena.

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (448)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!

Už akivaizdų manipuliavimą mirtimis turi atsistatydinti ne NVSC direktorius, bet LR Sveikatos apsaugos ministras (31)

Virginija. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui, Lietuvos Respublikos Seimui, Lietuvos Respublikos Vyriausybei

Kas vyksta Lietuvoje per Covid 19 epidemiją? Ar tik ne mirimo priežasčių klastojimas? Ar nėra valdžios noro, ne išsiaiškinti susidariusias priežastis ir numatyti priemones, bet viską užglaistyti, atleidžiant iš darbo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ( toliau NVSC) direktorių Robertą Petraitį? Savo tikslui įgyvendinti valdžia nusisamdo žiniasklaidą, kuri aiškina, jog visuomenė yra pasipiktinusi NVSC vadovo darbu. Didžiausias dėmesys –R. Petraičio atlyginimui į rankas ir jo klaidoms. 2021 m. sausio mėn. 3 d. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ( toliau NVSC) direktorius Robertas Petraitis pakvietė žurnalistus į spaudos konferenciją. Jis pranešė, kad atsiradus informacijai apie galimas perteklines mirtis, atliko tyrimą ir 2020 m. gruodžio mėn. 18 d. nustatė 804 neatitikimus ( galimai miršta nuo vienos ligos pagal ligoninės įrašą, o mirties liudijime užrašoma kita mirties priežastis). NVSC spaudos konferencijoje, vykusioje sausio 3 d. nebuvo nei karto pasakyta apie neapskaitytas mirtis. Direktorius naudojo tik žodį neatitikimai. https://www.facebook.com/watch/live/?v=438430820515080&ref=notif¬if_id=1609668057783612¬if_t=live_video_explicit Nebuvo ir nėra neapskaitytų mirčių, nes mirčių skaičių nei sumažinti, nei padidinti neįmanoma, nes kai miršta žmogus, tai anuliuojasi to žmogaus asmens kodas ir sustabdomas pensijų ir kitų išmokų mokėjimas. Už akivaizdų manipuliavimą mirtimis turi atsistatydinti ne NVSC direktorius, bet LR Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys, nes būtent iš jo vadovaujamos ministerijos išėjo raštai apie neapskaičiuotas mirtis, o ne apie mirčių neatitikimą. Šlykščiausia, kad ekskontrolierius nenori sutikti, jog suklydo dėl savo rašto apie neapskaitytas mirtis. Jis toliau kvailina žmones padedant žiniasklaidai, kuri kaip alkanas šuo lyg kaulą yra įsikandusi žodį "neapskaitytos mirtys". Kviečiame visus pasirašyti šitą peticiją, nes Sveikatos ministras, išleidęs į viešą erdvę netinkamą vertinimą, kurį viešai per spaudos konferenciją sausio 3d. paneigė NVSC direktorius, turi pasitraukti iš ministro posto. Nemanome, jog tai tėra tik ministro pirmas „blynas“ ir nereikia reikalauti asmeninės atsakomybės. Ministras, neturėdamas medicininio išsilavinimo, jei liks valdžioje, tai tokių „blynų“ prikeps aibę. Jis, būdamas ilgamečiu valdininku ir tapęs ministru, vadovaujasi kirvio taisykle, o ne 10 kartų išmatuok ir tik 11 - kirpk.