Už naujoviškas programavimo kalbas pamokose

1 PARAŠAI

Adresuota: Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
Kategorija:

Manau, daugelis programavimą nusimanančių žmonių sutiks, jog mokyklose mokomos programavimo kalbos (dauguma kaip „Pascal" ar „Fortran") yra pasenusios ir netgi nesuteikia to ko bandoma duoti šiomis pamokomis, tai yra programavimo pagrindų suteikimo ir žinių kaip veikia pasaulis už įprastos naršyklės. Būtent, todėl siūliau šias kalbas (kalbu apie „Pascal" ir „Fortran", NE "C++") pakeisti naujoviškomis kaip "Python" ar "Golang". Šios kalbos ne tik įvykdo aukščiau išvardintus siekius, bet taip pat ir suteikia naujausiu žinių bei tendencijų dabrtinėje rinkoje. Taip pat, dėl tobulėjančių technologijų šios programavimo kalbos yra labiau suprantamos paprastam mokiniui, o tai labiau sužadina pasitikėjimą savimi, bei žinių siekimą. Kaip pavyzdį noriu pateikti tikriausiai pirmosios visų programuotojų sukurtos programos kuri ekrane išspausdina teksta "Sveikas, pasaulį" kodą fortran ir python kalbomis:

fortran:

program hello
print *, "Sveikas, pasaulį!"
end program

python:
print("Sveikas, pasaulį!")

Pasirašyti peticiją

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.

Už Dumsių kopos išsaugojimą (261)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (121)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...