Uždrausti reklamuoti Azartiniu lažybų reklamas Lietuviškoi televizijoje


Parašų: 16
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Giedrius Kuprevičius
  • Adresuota: Seimas Vyriausybė
  • Parašai renkami iki: 2023-05-20
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Siūlau uždrausti reklamuoti azartinius lošimu reklamas per televiziją nes tai turi įtakos žmonėms kurie turi problemų su azartiniais losimais taip pat ir nepilnamečiams nuo 16 iki 18 metu o tai viešai rodo tiek per TV3 tiek per BTV faktiškai per visus kanalus tai galimai pažeidžia konstituciją ir  tai daro didžiulę įtaką visuomenei ar susimąstėt kiek žmonių susiduria su lošimų problema ir mes jiems leidžiame reklamuoti per Lietuviškus kanalus rodytų azartinių lažybų reklamas tai turi įtakos ir žmonėms kurie dar neturėjo problemų su lažybomis tai prašau adekvačiai įvertinti šitą peticiją ir pasirašyti jei jūsų nuomone tokia pati Europos Sąjungoi jau ne vienoi Valstybei yra uždrausta reklama tai kodėl mes to negalima padaryti tai turi įtakos mūsų žmonių gerovei .

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime