Prieš Salvia Divinorum uždraudimą

340 PARAŠAI

Kategorija:

Salvia Divinorum - kvaitulinis šalavijas, naudotas šamanų ( http://lt.wikipedia.org/wiki/Kvaitulinis_%C5%A1alavijas ).Pagrindinė veiklioji medžiaga, tai stipriausias haliucinogenas Salvanorinas A, kuris yra visiškai nekenksmingas.Remiantis tuo, kad salvia yra uždrausta vos 9 Europos šalyse (o kiek jų yra iš viso paskaičuokim) ir net 11 JAV valstijų (paskaičiuojam kiek iš jų neuždraudė), Lietuvoje taipogi planuojama uždrausti šį augalą.Tai gal laikas susimąstyti ką reikia uždrausti, ir ko ne?Cigaretės daug labiau kenkia nei Salvia, tačiau jos neuždraustos...O kaip alkoholis, tai gal ir jį uždrauskime?Drauskime viską kas kenkia.
Mano nuomone, žmonės draudžia tik tam, kad drausti, ir tikrai ne gero norėdami.Neturiu daugiau ko pridurti.Pasirašydami palikite savo nuomonę.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=73]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Akira T... Ne totalitariniam sąmonės kontrolės režimui. Svaigintis mūsų prigimtinė teisė, o tai atimama. Jei valdžia taip rūpinasi visuomene tai pirmiausiai uždraustų pavojingus narkotikus alkoholį,tabaką,cukrų
2 N.Vitkauskas ... Ne gana to Kanapes jau uždraudė, tai dabar ir Salvia
3 P. H... taip jau uzdraude dievo dovana ganja, tai bent jau salvijos nebepulkit. Juk tai nekalti augalai skirti susilieti su Dievu ir tyrineti savo samone.
4 O. S... Daugumoje saliu leidziama, kodel pas mus uzdraude? Nesamone pilna. Atsaukit! Isvis Salvia buvo naudojama senoves indenu kaip prieskonis vizijoms o ne kazkoks narkotikas.
5 VR ... god created grass, man created booze - who do you trust?
6 Ugnius V... negalima drausti tik tam kad drausti. Salvia nekenksminga, o kai kuriais atvejais netgi turi teigiama poveiki kaip antideprsantas. (ir cia visiskai rimtai, pries draudziant-apsisvieskit)
7 Vytautas K... pagal LR istatymus, narkotinemis medziagomis gali butilaikomos medz., kuriu vartojimas daro zala zmogaus organizmui, moksliniai tyrimai irode, kad salvia nekenksminga, tai ar seimas zino istatymus? :>
8 Liauda M... Geriau uždrauskite televiziją, visus žurnalus ir kitą super kryptingą mass mediją, kuri žmones įkalina žymiai rimtesnėse haliucinacijose, nei salvia.
9 Vytautas L... nepardavinekit vaikams.o suaugusiem galima,gi parukes zmogus ramesnis,nei kad girtas ir agresyvus!!!!
10 Richard ... Musu seimas yra didele aviu banda kuri daro kaip piemenys daro
11 Tomas S... uzdrauskite televizorius kompiuterius ausinukus, juk jie kenkia jusu akim ausim ir kitiem organam!
12 Tomas L... Galėtų seimūnai rimtesniais dalykais užsiimti. Kažin ar yra padaryta nusikaltimų (avarijų ir t.t.) dėl salvios kaltės. Dėl alkoholio yra, bet jis neuždraustas...
13 as u... taigi koks skirtumas , jeigu dabar uzdraust tai gausim nelegaliai per ka nors kurie siuntas siuntines , ir tik akd kaina didesne ir taip , nes uzdraustas vaisius visada skanesnis,todel paskatins pirkt
14 Duall ... Nera peticijos uzdrausti tabaka.. Pasirasyciau uz jo draudima..
15 Andrius B... salvia nekenkia ir nesukelia priklausomybes, geriau galimybe legaliai isigyti salvia, nei alternatyva isigyti kitu uzdraustu preparatu kitais kanalais, prie kuriu yra priprantama
16 Marius P... Už salavija manau tai vienintelis "narkotikas" kaip sako neišmaneliai kuris nedaro jokios žalos tiek psicholohgines tiek fizinės.
17 T. D... Nors peticija parašyta ne formaliai, ir vaikiškai, mintis aiški ir tikra, aš jai pritariu visa esybe.
18 Oksana ... Alkoholis ir tabakas net uz marihuana kenkia daug kartu daugiau, o ka jau kalbeti apie salvia divinorum kuri isvis nekenkia. Jei kazkas ir nori uzdrausti, tai del alkoholio gamintoju interesu
19 Oksana ... Alkoholis ir tabakas net uz marihuana kenkia daug kartu daugiau, o ka jau kalbeti apie salvia divinorum kuri isvis nekenkia. Jei kazkas ir nori uzdrausti, tai del alkoholio gamintoju interesu, kurie b
20 Je ... Shiuo metu alkoholis kenkia labiau nei gamtos augalas.
21 A.Pocius ... patys pabandykit ir suprasit kad nera to blogo kas neiseitu i gera.. isaugamas dalykas cia.. ir dabar sitas reikalas ant bangos.. o kai bus legalu.. niekam perdaug ir nerupes..
22 Rasa K... tikrai nereiketu uzdrausti, cia parukai ir tiek uz pusvalandzio viskas ok, o kai vartoji alkocholi tai tikrai ne kas po to buna
23 M.Vasiliauskas ... kam draust medziaga kuri nekenkia ir nuo jos nepriprantama
24 Anonimas ... Manau nereikia drausti to, kas nekenkdamas tau suteikia malonuma
25 Steponas T... Nedrauskite palykite ir lietuvoj sveikesnio produkto kad galetu zmones atsipalaiduoti.
26 Vytautas M... kam uzdrausdi dalyka kuris net maziau kenksmingas uz tabaka ar alkoholi???????
27 V.Pavardenis ... salavijas tikrai daug geresnis atsipalaidavimo budas nei tokie kaip isgertuves, o po ju smagus rytas su plystancia galva... tikrai kodel tokie kenksmingi dalykai kaip alkoholis neuzdrausti?APSURDAS!!!
28 D.Kapitanovas ... nesistebiu delko visi is Lietuvos bega...Drauskit bobom valgyt pirkt daug, kad storos nebutu.
29 Jonas L... rukau salvia nuo 3kl. ir man patinka. jei uzdrausit nusizudysiu nepatekes i kosmosa!
30 Aivaras B... kiekvienas turi teise rinktis!kiekvienas uz save atsakingas!! nori vartoji,nori ne!! uzdrausit wistiek rukysiu!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!