Visos 2 psl.

Palaikau streikuojančius mokytojus

Zosė Žalienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentūra, Seimas ir Vyriausybė

Mokytojo žeminimas,įvestas skubotas etatinis darbo apmokėjimas ( Sudarė sąlygas kai kurių mokyklų direktorių savivalei skirstant darbo valandų skaičių). Vieni už tą patį val. skaičių turi etatą, o kiti ne.

Vaistų šalinimui iš rinkos NE!

Rolandas Dragašius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Iš apyvartos jau pašalina kai kuriuos vaistus. Pvz: "Keppra", nes atsirado du generiniai, o jie atstoja tik kokį 60% jos. Vaistų kompensacijos nuimtos. Žmonės sergantys "Epilepsija" vien iš invalidumo pašalpos vos pragyvena. Lygiai taip yra ir kitomis ligomis sergantiems. Tad reikia nesutikti su seimo nutarimais. Kas už tai?

Namus sildome geoterminu sildymu

Rimas Getautas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Jeigu valdziai rupi klimato uzterstumo mazinimas turetu taikyti lengvatas .O gal vertetu kreiptis iEuropos Sajungos perlamento atsakingas institucijas

Grąžinti Beatričę į Lietuvos balsą!!

Roberta . Adresuota: Lietuvos balso prodiuseriai

Padėkime laimėti tiems, kurie iš tiesų paliečia klausytojų širdis ir suvirpina sielas!!

SUGRAŽINTI JANĮ Į LIETUVOS BALSĄ!!!!

A.Majauskaite. Adresuota: Lietuvos Balsas

Zmones!!! tiems, kuriems rupi ne kilme, o muzika! Ne tautybe, o jausmai ir emocijos!! Palaikom Jani ir padarykime kad Lietuvos Balsas turetu ji sugrazinti, nes musu zodis yra labai svarbus!

Jaunimą į aikštę

Arnoldas. Adresuota: Mažeikių ''Erelių'' vyriausiasis treneris

Pasirašykime šią peticiją, kad jaunimas (Ernestas Barkus ir Benas Liškus) gautų daugiau žaidimo laiko.

Nestreikuojančių mokytojų peticija už streikuojančius

Petras Gedvilas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentūra, Seimas ir Vyriausybė

Visi, kurie neišdrįsome dėl objektyvių ar subjektyvių priežasčių įsijungti į neterminuotą Mokytojų streiką, pasirašome, kad nepritariame skubotam ir nepavykusiam etatiniam darbo užmokesčio modelio įvedimui. Palaikome streikuojančius Mokytojus ir viešai reikalaujame mus skaičiuoti kaip streikuojančius mokytojus.

Uždrauskime J.Petrauskiene

Davidas. Adresuota: Lietuvos valdžia

Ši Peticija skirta tėvams, vaikams ir mokytojams kurie nori, kad J.Petrauskienė būtu pašalinta iš Švietimo Ministerijos ir gražintu vaikams pilnas Vasaros atostogas! Pasirašykite.

"NE" naujiems Facebook emoji!

Kipras Sereikis. Adresuota: Facebook Inc

Man jau atsibodo kiekvienais metais prastėjantys emoji, kurie vis mažiau atitinka, mano naturalų emocinį foną. Gana - nebekentėkime!

Seimo perversmas

NEpatenkintas pilietis. Adresuota: Lietuvos nepatenkintas pilietis

Prašau visą seimą pertvarkyti ,visus pensininkus ir senolius vyt iš ten ir priimpti naujus šviežius ir jaunus žmones. Dabartiniame seime pilna pensisninku kažkokių kurie gyvena senais laikais kažkokiais. Reikia seime naujos kartos žmonių del tolimesnės Lietuvos ateities. Nes jei bus taip ir toliau tai mūsų Lietuvėlei galas...