Sugrąžinkit "Pagauk kampą"!

86 PARAŠAI

Adresuota: LTV
Kategorija:

Sugrąžinkite "Pagauk kampą" į eterį - ko gero vienintelė lietuviška kokybiško humoro laida, kurios pasigenda visa Lietuva!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Rasa M... Tai buvo laida kurios laukia visa seima. Tai vienintele humoristine lietuviska laida kuri tikrai kele juoka. To labiausiai dabar reikia zmonems
2 Pavardenis V... Na taip, dar parasykite peticija dievui,kad padidintu Lietuvos BVP.
3 U.Urbelyte ... istikruju, ne karta pasigedome panasiu laidu, kur nera vulgariu ir "kitokiu" nesamoniu.
4 Čepaitienė N... laida buvo tikrai smagi. būtų galima kas sezoną atnaujinti formatą, koreguoti aktorių kolektyvą, bet idėja puiki ir turi išlikti :-)
5 Indre ... labai sauni laida buvo, na tikiuosi, kad dar idejos neissiseme aktoriams, nes budavo saunu
6 kestas ... nu gal nevisa lietuva bet daugelis tikrai vis geriau butu uz supa kotlietiu oi sory uz super kakadu
7 Goda S... Nererali laida! Greičiau į eterį!ir jums nauda (daugiau reitingų) ir mums!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!