Prieš Drąsiaus Kedžio palaidojimą be specialiųjų ekspertu apžiūros

0 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Respublika
Kategorija:

Noriu sukurti peticiją prieš Drąsiaus Kedžio palaidojimą be specialiųjų ekspertu apžiūros,juk akivaizdu kad Drasių Kedį norima palaidoti nustatant jam savo mirtį be jokių smurto žymių.Tie kas suplanavo Drąsiaus Kedžio mirtį neapgalvojo kad Lietuvos žmonės yra ne tokie kvaili ir kad akivaizdu yra tai ,jog Drąsius Kedys buvo nužudytas.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Elina Luk... Kaip lengvai Lietuvoj tvarkomi reikalai,tik žmogus pradėjo tiesą kalbėti ir nebėra žmogaus! Gėda Lietuvai!
2 S i... NusibOdusi šita istOrija, tačiau dabar jau įdOmu. Aš įsitikinusi, jOg D.Kedys gyvas.!!
3 G. Mil... pirmine apziura padare taip, kad net kaulus iseme - pavoge, jau leisk apziuret kam nori... bet gerai, kad buvo palaidotas viesai, visi galejo sarvojimo salei isitikinti, kaip atrodo zmogus uzspringes.
4 J. Pra... būtent, kad akivaizdu, matyt labai jau aukšti valdininkai pedofilų klane.. D.Kedžių paskelbti didvyriu ir apdovanoti po mirties už kovą prieš šį žiaurų klaną
5 Roberta Vil... as tuos pedofilus pati nugalabyciau ! kaip galima taip leisti! PREZIDENTE neleiskite skriausti vaiku!!!
6 Algis Kas... Visus prokurorus prie gedos stulpo ir peratestacijai, o tada bus galima viską ištirti
7 S.Suraučiūtė ... Gerbiu žmOgų, kuris apskritai sukūrė šią peticiją, O pati manau, jog apskritai palaidOtas ne D. Kedys .!
8 JurgaShas ... man tokia nuojauta kad cia mentaii jy pagavo gal priesinosi ir nuzude ... nors daug yra versiju ... bet tikraii ttikraii jis nuzudytas o ne taip kad jis uzspringoo..
9 R. Val... jis gyvas nebent manot praziles zmogus mires tampa tamsiaplaukiu tegyvuoja kedys
10 Vilma Sta... Investuokit i spec pareigunu protiniu gabumu lavinima, nes dabar jie gali pasigirti vienzenkliu IQ. Net treciokas sugalvotu labiau itikinama naturalios mirties inscenizacija