LNK kenkia Lietuvai

Uždrausti LNK projektą "Aš myliu Lietuvą" , kaip tiesioginį pasityčiojimą iš meilės Lietuvai.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Eurika ... isvis uzdaryti reikia tokia televizija, melo skleideja
2 Mindaugas R... Galetu daugiau programu uzdrausti, visiskai isjuokia lietuva ir viskas.. Vaikai prisiziuri- nesupranta sarkazmo ir seka paskui
3 lnk k... tokia tv isvis neturetu egzistuoti ir tikrai ne del sio projekto,del pedofilus dangstanciu laidu kurimo
4 Z. V... Kiekvienam padoriam lietuviui gėda žiūrėti tokią laidą, kur tyčiojamasi iš tų, kurie tikrai myli mūsų brangią lietuvą
5 Evelina Z... Aš tiek daug tikėjausi iš šio projekto, o LNK labai labai nuvylė paversdama tokią nuostabią idėją eiliniu, pigiu ir nepagarbiu šou.
6 z.Kuprelyte ... nu Lietuva tai Lietuva, bet prie ko prezikai po kaldromis saugo lietuva?
7 Ausrine L... nepaprastai zemas projektas. bent pavadinimas privalo buti pakeistas
8 Z. P... Atrodo, šventas dalykas, Lietuva, iš jo negalima tyčiotis. O pasirodo galima...!!!
9 Dainius Z... baisesnes ir laidos nesu mates. Viskas netikra ir taip vaikiska, tikrai daro geda lietuvai. Duodamos tuscios, beprasmes uzduotys, kurios tikrai nesukelia meiles lietuvai, o vercia gedytis...
10 M. M... Kaip galima taip šaipytis iš Lietuvos? Patritai matai atsirado- bėga nuo mentų. Kvailiai, mulkaii tiktai tie dalyvaii, o prudeseriui šios laidso turėtų būt gėda. Tragedija..
11 Reinis S... skatina rasizma tarp Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos. Youtube.com yra sios laidos pilnos versijos ir matosi kaip tarpusavija gincijasi lenkai, lietuviai ir rusai.
12 Arnas G... Visiška nesamonė. Kas galėjo leisti į eterį tokią laidą?? Nejaugi mes jau taip nusivažiavome, kad turime tokiais apgailėtinais būdais rodyti, kad mylime savo šalį?
13 Rūta G... Eilinė, pigi laida, kuri neformuoja, jokių vertybių.
14 Sandra Š... man taip pat labai patiko laidos ideja, as net bandziau i ja patekti. taciau labai dziaugiuosi, kad nepatekau - tik vaidyba ir absurdiskas poziuris i patriotybe, meile Lietuvai.......
15 Juventa G... Yra jaunimo, kurie gerbia ne tik Lietuvą, bet ir vienas kitą. Nuo to ir reikėjo pradėti kuriant patriotinį projektą. Keista, kad protingi žmonės kuria tokias laidas, GĖDA ŽIŪRĖTI.Ačiū.VISKAS.
16 R. C... galima sugalvoti ir geresnį projektą pinigams užsidirbti...
17 Žygimantas, C... Kurkite normalius nesurezisuotus projektus o ne kazkoki slamsta...
18 E. Š... Iki ko nusirito LNK, kad net iš patriotizmo daro šou?! Pasišaipymas iš žmonių!
19 Gerda Š... Pavadinimas visiškai neatitinka turinio. Projekte pašiepiama ne tik patriotizmo sąvoka, bet ir pati Lietuva. Žmones gal jau laikas pagalvot ką darot?
20 S.Botvičiūtė ... Pyktis ima matant kaip žmonės tyčiojasi iš Lietuvos vardo.
21 Kamile M... laida skiepija ne patriotiskuma ir meile tevynei, o ksenofobija. Geda! Papu, itakos, nedazytu saknu, nesvarios patalynes ir kitokiu dramu isvis geriau nekomentuot.
22 J.Pranckeviciene ... pritariu, tautieciams plaunamos smegenys, si laida griauna jaunimo patriotiniu vertybiu pamatus
23 Ramunas J... Meile Lietuvai galima parodyt ir be snukiu dauzymo ir krutines dydzio demonstravimo. Kad papai dideli nereiskia kad tokia didele ir meile tevynei!!!!!!!!!!!
24 Deivydas P... Apgailetina laida. Vieninteli gera dalyka kuri esat rode Dbz kai jis baigesi Lnk stengiuosi ziureti kuo maziau
25 Povilas V... kuo greičiau bus uždrausta laida, tuo geriau bus Lietuvai :)
26 Marija R... Tai nėra realybės šou, nes realyabė yra kitoki. Absurdiškas simuliavimas patriotiškumu+ santykių su tautinėmis mažumomis gadinimas
27 Neringa M... LNK projektas "Aš myliu Lietuvą" - pasityčiojimas iš Lietuvos.
28 Aistė S... labai nuvylė televizijos neprofesionalumas ir projekto kūrėjų lietuvos vardo sumenkinimas.
29 Vilija P... Nesuvokiama, Kaip Lietuvos vardas su Sou elementais derinamas...
30 R. K... Įdomu, specialiai šitai laidai atrinko protiškai atsilikusius žmones..?

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!