Dėl "Piervij Baltyskij kanal" transliacijos sustabdymą dėl provokuojančios ir įžeidžainčios laidos sausio 13 atžvilgiu

17 PARAŠAI

Kategorija:

R.Juknevičienė atkreipia dėmesį, kad praėjusį penktadienį, 18.55 val., PBK laidoje „Žmogus ir įstatymas“ buvo menkinami Sausio 13-osios įvykiai, įžūliai išsityčiota iš mūsų tautos kovos už laisvę 1991 metų sausį.
Dėl to politikė kreipėsi į Ryšių reguliavimo tarnybą bei LRTK dėl televizijos kanalo „Piervyj Baltyjskij“ transliacijos sustabdymo. Parlamentarė taip pat žada kreiptis

„Lietuvos visuomenė, analitikai, politikai visose Baltijos valstybėse pastaruoju metu daug diskutuoja apie Rusijos Federacijos informacinius karus prieš mus. Manau, kad pastarasis įvykis įžeidžia visą lietuvių tautą, todėl vertas rimto įvertinimo, – sako R. Juknevičienė. – Todėl siūlau apsvarstyti galimybę sustabdyti „Piervyj Baltyjskij“ transliacijas į Lietuvą ir atšaukti jų atstovų akreditacijas valstybės institucijose bent jau iki tol, kol bus atsiprašyta už provokuojančią ir įžeidžiančią laidą“, – išplatintame pranešime teigia R. Juknevičienė.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!