Sugražinti seną TV3 įvaizdį.

67 PARAŠAI

Adresuota: TV3 televizija
Kategorija:

Gražinkit seną tv3 įvaizdį, nes šitas visai ne į temą, arba jei norit kažko naujo, tai padarykit normalu, panašu. Visai nebebus jokios nostalgijos žiūrint “Vienas Namuose” per kalėdas su jūsu tuo raudonu, kvailu ženklu.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 JamSticQJ
2020-02-06 / 17:22
Levitra Tagesdosis http://viacialisns.com/# - Cialis Dutasteride Tab France Pharmacy Cialis Levitra Starting Dose
2 Danis (Linkuva)
2019-12-06 / 07:34
Tv3 dabqbartinisis zenkliukas ir sudynas noriuu kad kad sugrasindumete sena zenkliuka ir kai rodoso rwklama kad bitu tas rausuonas kamuolys ir ten buvo zmogeliukai panasus i lego zmogeliukus. Labai prasasau grazsinti senja tv3.
3 Vilius (Kaunas)
2019-12-05 / 15:08
Senasis logo atrodė kaip televizijos simbolis, net nežinantis šio kanalo, kad ir užsienietis pažiūrėjęs galėtų pasakyt, kad tai kanalo simbolis. Naujasis atrodo kaip nevykusi batonėlio tribit kopija bandant lygiuotis į netflix
4 Mėsos
2019-12-03 / 21:56
Labai trugdo žiūrėti. Kaip tik įjungiu savo mėgstamą Namą. Pamatau ženklą kuris primena pavirtusį McDonald's ir užsimaniau ėsti. Kol nueinu iki McDonald's ir užsisakau dvigubą mėsainį su bulvytėm ir Cola, tas bledė Namas jau būna pasibaigęs. Reikalauju grąžinti seną logo
5 Neskelbiama
2019-12-03 / 19:49
Siaip neturiu laiko tokiom nesamonem bet cia tai visiskas atsiprasant meslas, treciokai kurė?
6 Neskelbiama (Kaunas)
2019-12-03 / 16:48
Ne tik naujas zenkliukas gadina akis, bet ir tv 3 siuzetu kokybe stipriai kritusi... Ziniose kriminaline skiltis turetu buti baigiantis pranesimams, o ne visu ziniu metu rodoma.. Apie tv 3 pagelbos lygi nera ka ir sneket... Landyniu tv
7 Neskelbiama
2019-12-03 / 15:51
Pritariu, senas ženkliukas buvo žymiai geresnis. Ir reklamos ir muzika nepatinka. Nesąmonė. Kaip vyras sakė mcdonaldo ženklas.
8 Neskelbiama
2019-12-03 / 15:38
Pritariu, jūs turite būti prezidento vietoje. Tai yra svarbiausias nacionalinio saugumo klausimas
9 Iveta (Tauragė)
2019-12-03 / 12:35
Tikrai trugdo žiūrėti,gadina akis,per ryškus variantas,netinka.
10 Neskelbiama
2019-12-03 / 11:30
Pritariu, jūs turite būti prezidento vietoje. Tai yra svarbiausias nacionalinio saugumo klausimas
11 GraŽvydas (Kaunas)
2019-12-03 / 09:43
Žiauriai netinkamas naujas tv3 ženklas. Grąžinkit sena.
12 Renata (Jonava)
2019-12-03 / 08:07
Gadina akis tas jūsų naujas ženklas, trukdo žiūrėti
13 Birkius (Kupiškis)
2019-12-03 / 00:58
Girdi sigi rukyk desra .tawo malkinej sunys pakarti o tu da kaska sakaj
14 Sigis (Kavarskas)
2019-12-03 / 00:54
Mekstu ziuret tv3 bet naujas zenkliuks mane zajibiot.
15 Neskelbiama (Vilnius)
2019-12-03 / 00:06
Visiškai atima tv3 vibe.. :) pats logotipas iš savęs atrodo moderniai, bet tikrai netinka.. :)
16 Mantas (Kaunas)
2019-12-02 / 23:54
Durniai jūs durniai :D pasirašau vien tik tam, kad atkreipčiau dėmesį, jog užsiėmate tuštybėm. Tv pagalbai dar paskambinkit
17 anonim
2019-12-02 / 23:49
gal norit pakeist agurkai jus ta tv3 zenkliuka?:D klounai tik gadina viska

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.