APGINKIME ŽALIĄJĄ VILNIAUS ŠIRDĮ - VINGIO PARKĄ

7 436 PARAŠAI

Kategorija:

APGINKIME ŽALIĄJĄ VILNIAUS ŠIRDĮ - VINGIO PARKĄ

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, vadovaujama partijos „Tvarka ir teisingumas“ leido statyti dar vieną „Akropolį“ miesto centre šalia Vingio parko.

Šis Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimas dėl galimo padidėjusio aplinkos užterštumo sukėlė tiesioginę grėsmę Vingio parkui, jame esančiam Vilniaus universiteto unikaliam botanikos sodui. Kraštovaizdžio specialistai teigia, kad toks projekto įgyvendinimas būtų nusikaltimas gamtai, esamoms ir būsimoms kartoms.

Vilniaus miesto valdžia priimdama šį sprendimą pažeidė įstatymus, nes neatsiklausė aplinkinių gyventojų nuomonės, ignoravo kilusius protestus.

Vilniečiai, ar tokios tvarkos ir tokio teisingumo tikėjotės balsuodami per savivaldos tarybos rinkimus?

Naujosios sąjungos Vilniaus miesto skyrius kviečia visus Lietuvos ir Vilniaus gyventojus pasipriešinti Vilniaus miesto valdžios kėslams sunaikinti žaliąją Lietuvos sostinės širdį – Vingio parką.

Lietuviai! SAVO PARAŠAIS APGINKITE VINGIO PARKĄ!


Mes, žemiau pasirašę reikalaujame, kad Vilniaus miesto savivaldybės leidimas statyti naują „Akropolį“ šalia Vilniaus miesto Vingio parko ir tuo jį pražudant, būtų panaikintas:

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=77]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 M.Goriajev ... Galetu Maximos vadovai tiesiog sutvarkyti gamyklos teritorija ir praplesti parka.
2 J.Semis ... gal dar Sereikiskiu parke Akropoli sugalvos pastatyti?!
3 Viktorija ... NEPRITARIU NĖ KIEK!!! ir taip jau mieste mažai žalumos, gana ir vieno akropolio! GINKIM GAMTĄ!
4 Andrej S... Kam mums dar vienas prekibos centras krizes metu??? Rupinkites GAMTA!
5 Gediminas G... Iš tiesų ginkime ypatingą Vilniaus Vingio parką, jam analogo nėra.
6 M.Janusonis ... karocia sudai tie akripoliai geriau fred peri atidaryt pardotuve!
7 Gediminas P... Tikriausiai truksta Vilniaus mieste prekybos centru.
8 Violeta M... Nereik mums jusu AKROPOLIU,ju ir taip pilna ozas akropolis panorama,pagailekit gamtos..AS PRIES UZ TOKIAS NESAMONES!!!
9 M.Navickaitė ... gal ir visus medžius iškertam ir visur akropoliais apsatom? baisu. prieš, prieš, prieš
10 Vilma V... Mums "akropolių" jau ir taip per akis! Palikite ramybėje mūsų parkus!!!
11 Natalja S... Užtenka jau tų didžiųjų prekybos centrų. Mieste tuoj išvis neliks žalumos, nes kažkam rūpi prikimšti savo kišenes pinigų
12 Aistė D... Dar daug laiko praeis, kol Lietuvos išrinktieji vadovausis moralinėmis vertybėmis, o ne korupcija.
13 viktorija ... ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne negi nera vietos pogalais vilniuje kur daugiau parduotuve statyti????????????????????????????????????????? uzknisot
14 Nepasirasau ... Kas cia per peticija nenormali, as gyvenu prie vingio parko ir tikrai zinau ko jam reikia, reik butinai leisti statyti ir greiciau, padauges darbo vietu, visa infostruktura sutvarkys, nepasirasinekit!
15 Mantas K... Užteks ir vieno nepilnamečių pamokų praleidimo objekto.
16 B.Jodytė ... ir už pinigus tiek gali padaryt. čia dar vadinas vilniaus vadžia. nusivyliau. tai va kodėl tiek daug emigrantų. apsiraminkit, jei dar norit išsaugot miestą. ir taip jau beveik viskas čia sunaikinta.
17 Matas M... Vingio parkas yra, vieta, kur galimai, atsipalaiduoti, pailseti, pasportuoti, praleisti puiku laika su seima, pavasari ten itin grazu, ten tiek daug augalijos, gyvunu rusiu, dauguma isnyktu.
18 Marius R... Kuo tolyn, tuo labiau nusivažiuoja LR vyriausybė su savo įvairiomis nesąmonėmis ir idėjomis :)
19 A.Gaška ... Pasirašykit peticiją... Užteks vieno Akropolio Vilniuje, o antras - tik pakenks.
20 Daina M... Čia, kaip pasakoj_ kaip lapė prašė uodegą pavežti, o vėliau visas 4 kojas susikėlė...
21 B. S... O ka cia komentuoti, seniai galima buvo sutvarkyti, o tai vis matomai nenusprendzia kaip prichatizuoti.
22 zydrunas c... ZMONES PRIVALOM APGINTI PARKUS NES KITAIP VISKA ISVOKS ISPARDUOS
23 Mantas S... gana tų AKROPOLIŲ - tuštybės ir kičo sostinių Lietuvoj!
24 Laimutis K... Viršūnė nesiskaitimo o tik vieno pelno ir sau naudos. Prieš visa šita šiukšlių Akropolina
25 Tadas M... Tokių pastatų statymas miesto centre yra akibrokštas. Užsienyje i tokius centrus reikia važiuoti kelias dešimtis kilometrų, ty. kuo toliau nuo miesto kultūrinių ir kitokių objektų.
26 Ieva V... Gėda! Ir savo motiną parduotų... Kiekvienas sąmoningas žmogus turėtų tausoti gamtą, o ne ją griauti ir naikinti!
27 E. L... Dar vieno AKROPOLIO iki visiskos laimes...ten ir gyvenamuosius "akvariumus" statys...
28 I.Gladkova ... Tik edalais rūpinantys žmonės matyt, nežino, kad Vingio parkas - gamtos ir istorinis paminklas. Ir apskritai - kas yra paminklas, istorija ir t.t.? "Vantrobos" su dviem kojom - štai komersantų idealas
29 [email protected] ... As pries ji gyvenu ir nepakesiu, kad akropolis dar vienas butu.
30 Simona S... Jūs gal išporotėjot? Kam dar bereikia tų akropolių,išvis vietoj medžių pristatykit akropolių,ot kad visiems bus gerai. Pasišlyktėjau,aš valdžia ir visomis nelaimingomis nieko nevertomis jų išmislomis.

Dėl realios laisvės atėmimo bausmės skyrimo Mantui Icikevičiui Jurbarko byloje dėl sumušimo ir mėginimo išžaginti.

Vaidas. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje. Taip pat išsiaiškinti, ar nebuvo daroma įtaka prokurorei ir teisėjai.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.