Prieš eksperimentus su gyvūnais!

Su bejėgiais gyvūnais šiais laikais atliekami žiaurūs bandymai. Niekas to nemato, tad mano kad ir nėra bėdos, tačiau pamatę kas tikrai vyksta šiame žiauriame pasaulyję, suklustų visi. Prašau visus suklusti ir suprasti kad gyvūnai turi tokias pačias teises kaip ir mes. Kas būtų jei jie su mumis eksperimentuotų tokiais žiauriais būdais ? Sukluskite ir pamastykite.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Rinolda J... Prieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeš
2 Lila J... AR JUS BEJAUSMIAI?NACIAI ATLIKO BANDYMUS SU ZMONEM AR GRIZTA JU LAIKA?
3 anonimas ... Jie toki patys gyvi kaip mes taj tipo jiems neskauda jie gi kencia
4 B. M... tegu su zmonem pabando tuos bandymus...kiek tie gyvunai gali kentek
5 sad ... negalima daryti jokiu experementu visu gyvybe lygi
6 generolas P... Sovietiniais laikais atlikdavo gyvunu mutacijas ir megindavo isvesti tokius "fruktus" kaip- Suo-vilkas,Ziurke zudike(vilko ir ziurkes genai) ir tai tesiasi iki dabar.
7 Romuald B... Yra daug alternatyvų bandymams su gyvūnais, kam tęsti šį barbarizmą?
8 K.Andrijevskaja ... Juk tai yra taip ziauru... NE BET DABAR GALIM PASIJUST GYVUNU KAILYJE... MALONU BUTU????
9 Blonde ... manau kad negerai daro zmones ar jie neturi jausmu? ziaurumas
10 Gediminas S... Pritariau, bet vistiek jokios is to naudos. Mazai kam tai rupi.
11 L.Kazlauskaitė ... Gyvunai ir mes turim tureti vienodas teises!!!!!!!!!
12 Gediminas G... Tegul ekperimentus su savimi daro ir nekankina gyvų būtybių
13 laba ... nu tai tada gal dar ekspermentuokit su atominiu bombu sproginu galingumu vidury vilniaus aikstes pradesit?
14 samanta k... taip nejaugi negalime surasti kita buda kaip patikrintiisradimus ar gi butina kankinti gyvunelius
15 Laura L... kodel niekas nepasiraso?!!! kas jums yra, zmones?!!!!!!!!!!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!