Prieš eksperimentus su gyvūnais!

110 PARAŠAI

Kategorija:

Su bejėgiais gyvūnais šiais laikais atliekami žiaurūs bandymai. Niekas to nemato, tad mano kad ir nėra bėdos, tačiau pamatę kas tikrai vyksta šiame žiauriame pasaulyję, suklustų visi. Prašau visus suklusti ir suprasti kad gyvūnai turi tokias pačias teises kaip ir mes. Kas būtų jei jie su mumis eksperimentuotų tokiais žiauriais būdais ? Sukluskite ir pamastykite.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Rinolda
Prieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeš
2 Lila
AR JUS BEJAUSMIAI?NACIAI ATLIKO BANDYMUS SU ZMONEM AR GRIZTA JU LAIKA?
3 anonimas
Jie toki patys gyvi kaip mes taj tipo jiems neskauda jie gi kencia
4 B.
tegu su zmonem pabando tuos bandymus...kiek tie gyvunai gali kentek
5 sad
negalima daryti jokiu experementu visu gyvybe lygi
6 generolas
Sovietiniais laikais atlikdavo gyvunu mutacijas ir megindavo isvesti tokius "fruktus" kaip- Suo-vilkas,Ziurke zudike(vilko ir ziurkes genai) ir tai tesiasi iki dabar.
7 Romuald
Yra daug alternatyvų bandymams su gyvūnais, kam tęsti šį barbarizmą?
8 K.Andrijevskaja
Juk tai yra taip ziauru... NE BET DABAR GALIM PASIJUST GYVUNU KAILYJE... MALONU BUTU????
9 Blonde
manau kad negerai daro zmones ar jie neturi jausmu? ziaurumas
10 Gediminas
Pritariau, bet vistiek jokios is to naudos. Mazai kam tai rupi.
11 L.Kazlauskaitė
Gyvunai ir mes turim tureti vienodas teises!!!!!!!!!
12 Gediminas
Tegul ekperimentus su savimi daro ir nekankina gyvų būtybių
13 laba
nu tai tada gal dar ekspermentuokit su atominiu bombu sproginu galingumu vidury vilniaus aikstes pradesit?
14 samanta
taip nejaugi negalime surasti kita buda kaip patikrintiisradimus ar gi butina kankinti gyvunelius
15 Laura
kodel niekas nepasiraso?!!! kas jums yra, zmones?!!!!!!!!!!!

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.