Euro įvedimui stop

66 PARAŠAI

  • justinas
  • nuo 2008-03-10
  • iki 2008-07-18
Adresuota: Euro parlamentas
Kategorija:

Kreipiuosi į euro parlamentą su prašymu sustabdyti kuo greičiau euro įvedimą mieli Lietuvos žmonės dėl bolševikiškai ir nepagrystai keliamų kainų ir taip visi kenčiam klausimas, o kas bus, kai bus įvestas euras Lietuvoje? ogi prasidės dar didesnės maisto ir kitų prekių kainų kėlimo mastas ar mums to reikia? manau jiog ne tad pareikalaukim sustabdyti euro įvedimą kol dar ne vėlu.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Justė ... Žinoma, kad euro įvedimas yra svarbus Lietuvai ir jos ekonomikai. Aš - prieš šią peticiją.
2 v. ... gyvenu uzsieny kai ivede eura kainos 10 kartu pakilo.nebukim jau tokie europieciai,nes mums dar toli pasiekt tikraja europa vis dar esame ex soviet
3 Brigita B... Degraduojam ir taip, o iki galutinio valstybės kracho trūksta tik euro.
4 Tautvydas ... Aš prieš šią peticiją nes mano manymu, kad ir mes lietuviai, bet mes Europiečiai ir turime neatsilikt.
5 Tomas P... Akcija: atlyginimai pagal LR įstatymus, kainos pagal EU.
6 Zhedoggy ... nesweika ta lietuwiu waldzia. su litais wos susitwarko taj ka cia aju apie eurus kalbet
7 juratte ... Sveksna!!! ;D ko tik lietuviai neprigalvoja ;D dar lai sumasto kokius rublius ysivesti,jiems gi vienodai,svarbu kitaip ;D PAsikartoju- Lietuva, stebuklu salis ;D viskas antraip :)
8 TRA ... Aš esu už Lietuvą ir jos simboliką - litą, trispalvę, himną, herbą. Man nereik , kad juos keistų jewropiški simboliai.
9 netavo r... Justinas kausas! sumazes inflecija eura ivedus. nes db inflecija vis dideja ir bus sudas jei neivesim euro!!!!
10 Algis ... Pritariu peticijos autoriui. EURAS anskčiau ar vėliau SUŽLUGS. Pamatysit! EURAS yra VELNIO PINIGAS
11 Andrius ... bobu nesamonbes. reikia euro kaip ir visose normaliose salyse

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!