Zuoką - į Vilniaus merus!

30 PARAŠAI

Kategorija:

Kadangi Vilniuje nieko nebevyksta, manau, kad visi norintys pokyčių šiame nuostabiame mieste turėtų pasirašyti už tai, kad į mero kėdę būtų grąžintas p. A. Zuokas ! Pasirašykime už geriausią Lietuvos merą!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Aurimas P... Zuokas, kaip ir visi vogė. Tačiau jis moka kartu ir vogti ir duoti. Šito nemoka niekas kitas...
2 J.Adžgauskas ... Imbrasas neleidzia rengti koncertu, bei neberenovuoja Vilniaus, isvis nieko nedaro.
3 P.Šulcas ... manau jis turetu buti grazintas, nes jis daug padare del musu gimtojo miesto!!
4 Z.Jakstas ... Man tikrai patiko Zuokas, man kazkaip nesvarbu ar eme ka ar ne, bet kad padare daug gero - faktas. Kazkaip visai nematau ka gero padare dabartinis paxo meras...
5 Amadeus M... ABONENTĄ pasiųsti meškerioti kartu su jo draugeliu Gudeliu, kuris per senų bobučių sijonus iz griazi v kniazi pakilo
6 leonardas m... nezinau, ar geriausias variantas, bet imbrasa reikia salinti is mero kedes...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!