Už lygias vyrų ir moterų teises

85 PARAŠAI

Adresuota: Sąmoningi žmonės
Kategorija:

Lygios galimybės – kiekvienam iš mūsų jos yra labai svarbios. Tačiau, kad ir kaip bebūtų gaila, moterys, lygiomis galimybėmis su vyrais kol kas pasigirti negali. Vidutinis moters atlyginimas, valstybės sektoriuje, statistikos departamento duomenimis yra keturiais šimtais litų mažesnis už vidutinį vyro atlyginimą valstybės sektoriuje. Moteris nuo savo sutuoktinio nukenčia penkis kartus dažniau, nei vyrai nuo savo sutuoktinės. Kas penkta moteris patiria seksualinį priekabiavimą darbovietėje. Nors mūsų šalyje po lygiai ir vyrų ir moterų, seime net 78% visų seimūnų sudaro vyrai ir tik 22% moterys. Tai opios šiuolaikinės visuomenės problemos. Kaip greitai jos bus išspręstos, priklauso tik nuo mūsų, todėl, sąmoningi žmonės, nelikite abejingi, nes kas gali žinoti, gal kita nelygių galimybių auka būsite Jūs, Jūsu mama, žmona, sesuo ar dukra. Būkime vieningi ir kartu mums pavyks!

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=91]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 loreta p... nusibodo ,kai moteris yra diskriminuojama dėl išvaizdos.koks nususęs vyras su kabančiom odom vietoj raumenų net nepagalvoja,jog jis baisus,o moterims išvaizda yra prikišama nuolat!
2 Andrius ... As uz vyru teises,o boboms nereikia.jeigu bobos tures lygias teises tai kas vyrams valgyt darys ,kas kojines plaus.patarimas boboms:ciulpk bybi sauk ura!lygiu teisiu nebus,nes vyrai valdo!
3 Gytis K... Lietuvoje įstatymais pažeidinėjamos vyrų teisės: diskriminacija dėl alimentų, pensijinis amžius nuo 62,5 m., moterų nuo 60 m., karinė prievolė ir t.t.
4 D.TERMENIENE ... Kaip gali but nelygios galimybes?nesuprantu mes lygus!!!!
5 v.s. ... Uz.reik kovoti uz moteru teisias. Tik nevirskime feministemis kaip prancuzes.kas per daug tas nesveika
6 Ieva ... todel ir nebegyvenu Lietuvoj, cia moteris zmogum nelaikoma
7 Asta V... Tikrai taip. Juk Lietuva - pakankamai išsivysčiusi ir ekonomiškai stipri valstybė. Taigi būkime protingi ir galėsime pasidžiaugti dar vienu laimėjimu.
8 Rolandas T... Lietuvoje istatymais pazeidinejamos vyru teises: pensijinis amzius nuo 62,5 m., moteru nuo 60 m., karine prievole
9 Šarūnė ... Tikra tiesa, tik manau, kad pasirašiusiųjų vaikinų bus mažuma:)
10 Vaidas G... Padetis sinadien atspindi tautos mentaliteta, issivystymo lygi...liudna
11 V.PAVARDENIS ... Uz tai, kad seime moteru butu privalomai 78 procentai. Ir tik graziu.
12 Vitalija ... Kazkaip jau diskriminacijos tarp siu dvieju lyciu neisvengiama niekaip...