Alytaus Dainavos vidurinė 10-metė- MES PRIEŠ!

156 PARAŠAI

Kategorija:

Alytaus Dainavos vidurinę mokyklą nori padaryti 10-mete.Beveik visi mokiniai yra prieš. Juk pačiais svarbiausiais mokymosi metais mums teks pereiti į kitą mokyklą.Tai bus labai sunku, nukentės mūsų mokymasis ir pažymiai.Mes nepažinosime naujų mokytojų, teks pabūti Naujoku- kas tikrai nėra lengva. Tad mes prieš tai, kad Alytaus Dainavos vidurinė mokykla būtų 10- metė !!!

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=92]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Audra Z... hėh pasirašysiu, nors man neteks pereiti į kitą mokyklą, pasirašau tik dėl jūsų :)))
2 O.Putvinskienė ... Alytuje iš dvylikos mokyklų lieka vidurinėmis tik keturios. Kur dėsis vaikai po pagrindinės mokyklos, jei jau dabar aisku, kad visiems galintiems mokytis vidurinėje mokykloje nebebus vietų.
3 Zivile B... mnau kad tai turetu buti svarbu visiems musu mokyklos mokiniams
4 ;( ... Deja, nereik cia pastangu...bereikalo kuret sita peticija.Viskas seniausiai nuspresta.Adios!
5 R.Norkus ... Sunkiausiais mokslo metais prisitaikyti naujoje mokykloje tikrai sunku.
6 I. S... Nesamone kazkokia... Pripranti, paskui tenka ir su klases draugais issiskirti... Ir... Vienu zodziu as pries ta 10-mete mokykla, nes tai tikra nesamone... Jei jau pradejai, tai ja reikia ir pabaigti!
7 I.Tamulionytė ... Mes pasiry=e daryti taip jog musu mokykla taptu 12-mete !!! ir mes tai padarysim;]
8 I.A. ... Aš už tai kad būtų 12-metė, nes ketvirtą kartą pereit į kitą mokyklą , tai tikrai nelengva, o kai man sunku susibendrauti su naujais žmonėmis tai išvis:"(
9 Gintare ... tai aisku pripratau sitoj mokykloj mokintis ir noriu ja pabaigti nenoriu eiti i kita mokykla nesamone kazkokia
10 Indrė A... kodel valstybė taupo pinigus atimdama iš mūsų galimybę normaliai mokintis aš esu prieš šiuos pokyčius be to mūsų mokykla yra viena geriausių pagal studentų įstojima į universitetus
11 Raminta B... as pripratus prie sios mokyklos mokytoju ir ju mokymo technikos ir tikrai nenoreciau pereiti i kita mokykla nes nenoriu pasijust najoko vietoje ....lb noreciau kad musu mokykla isliktju 12-mete!!!!!!
12 P.Mickevičius ... as esu pries tokius dalykus kad db tokia gera mokykla paruosiancia tikrai gerus mokiniu versti desimtmete?
13 Decibelas ... aisku kad nesamone, tegul patys pabando po tokio ilgo laiko su kolektyvu pereit i visai nauja aplinka, ten gerai mokytis ir dar pritapt prie klases, kuri jau susigyvenus.
14 Greta M... Pačias svarbiausiaias metais teks išeiti .. Blogiausia kas gali nutikti .. Šitiek laiko čia o dabar 'ištremia' kitur ..