Nelikime abejingi vaikų žūčiai

820 PARAŠAI

Kategorija:

Šiandien kviečiame visus miestus prisijungti prie solidarumo akcijos.
19:00 kiekviename mieste prie Vyriausiojo Policijos Komisariato(VPK) susirinkti ir uždegti žvakutes ir taip pagerbti žuvusiuosius bei jų artimuosius, ir parodyti dėmesį bei užkirsti kelią kitoms panašioms nelaimėms.

Vilniuje renkamės: Vilniaus VPK , Birželio 23-iosios g.

Kaune renkamės: Kauno VPK , Vytauto pr. 91 arba Laisvės alėjoje.

Klaipėdoje renkamės: Klaipedos VPK Juros 1a.

Mažeikiuose renkamės: Mažeikių VPK, Gamyklos g. 36

Žmonės nebūkite abejingi tam kas dedasi. Pradėkite spręsti šią problemą kol tai nepasiekė JŪSŲ šeimos.

Gana vien tik rašyti komentarus, apgailestauti ir kaltinti, reikia VEIKTI. IR veikti tuoj pat, su didžiuliu atgarsiu ir daug žmonių. Niekas mumis nesirūpina, pasirūpinkime vienas kitu!
Taip apsaugosite savo šeimas nuo kitų tokių įvykių, jei dabar neužkirsime tam kelio!!

NELIKITE NUOŠALYJE IR ABEJINGI!!!

Negalintys atvykti ar važiuojantys kelyje, solidarizuokimės nuspausdami tiksliai 19 val automobilių signalus ir taip parodydami vienybę.
UŽTENKA ŽMOGŽUDŽIAMS DEMOKRATIJOS !!!!
Negalintys dalyvauti pasirašykime , kad neblaivus pareigunas sukėles avarija kurioje žuna zmogus butu teisiamas kaip už žmogžudystę.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 jurgita ... nesazininga, nes jaj tjp butu pasielges paprastas zmogus tai jis sestu iki gyvos galvos, o va policininkas liks nenukentejaj.Taip gali atsitikti bet kam, net ir jusu vaikui, taigi nebukime abejingi!!!
2 m.p ... kiek pastebėjau, tai jei policija tai ir išsisuka, nes policija. Nervina... Jei net policininkai sėda prie vairo neblaivūs, o jei jie mus pagauna su 0.1 promile alkoholio, baudžia baudomis it t.t.
3 anonime k... nu blet atsirado dar viena kazkokia geradare nu blet nx kurva nachui man tai visiskai vienodai i tuos vaikus blet ir nerasykit tokiu debilisku temu
4 as ... as uz susiburima. jus cia rasot toki zudika saudyt. nu saudykit patys ne ka skirsites nuo jo. bet kai nebaudzia tai nesamone, isvis lietuvoj reikia griestint istatymus nes kas ka nori tas ta daro
5 Audra N... Tas, kuris užmušo du vaikus nusipelnė grieščiausios bausmės, o jis dar POLICIJOS PAREIGŪNAS, dar kitaip vadinamas angelu sargu, abejoju ar jo vietoje galėčiau toliau gyventi po tokios katastrofos...
6 z.s ... uzteks mirciu!kiek dar reiks atimti gyvybiu kad suprastumeme kad taip daugiau negalima....
7 Paulius B... GRIEŽČIAUSIA BAUSMĖ PAULIKUI IKI GYVOS GALVOS NES NERA MIRTIES BAUSMES KADANGI
8 Sonata D... Vaikų užmmušęs „pareigūnas“ turi būti teisiamas dėl žmogžudystės, bet ir kalėti iki gyvos galovos.
9 Justas L... Jau seniai laikas imtis veiksmu pries kraupia situacija Lietuvos keliuose.Lipdukais ir reklamomis girtaujanciu ir lakstanciu keliuose nesustabdysi.Dideles baudos, auto konfiskavimas, kalejimas padetu
10 Jolita S... bjauru kad uz 3 vaiku mirti jis gali gauti tik 8 metus... kaip 10 kiausiniu pavogus bobute daugiau gautu
11 RASA ... Uzuojauta visiem tevelem netekus savo vaikeliu.negalima to palikti likimo valej.Zmones susivienykime ir padekime vienas kitam.
12 RAIMA ... BAIKIM UŽSTOTI POLICIJA,JUG JIE PAPRASTI ŽMONES KAIP IR MES,TAI IR ATSAKO KAIP PAPRASTAS ŽMOGUS,O NE KAIP DIEVAS..JUG NE JIEMS NUSPRESTI KAM GYVENTI O KAM MIRTI..
13 Medardas M... maziauseij reijkia sedieti 10mentu-20metus jugi mire jau dabar jau nebepakelsi ir dangaus o jie dar mazi tik 10meciai To Tas policininkas tegul sedi tam kaleijme
14 A. T... girtas už vairo, dar pareigūnas, dar padaro avariją, dar užmušą žmogų, šiuo atveju tris vaikus, dar pasišalina iš įvykio vietos - tai tyčinė žmogžudystė, tai mirties bausmė.
15 R.Makauskiene ... Abejingumas vykstanciam blogiui - tai pritarimas blogiui.
16 Tamara G... Nėra bausmės, kuri būtų per didelė už tokį nusikaltimą
17 nesamoniu n... teisingai,ne su policija, o su nieksais dirbanciais policijoj ir teisesaugoj
18 Jolita V... turime saugotis pareigunu, kuire turetu apsaugoti mus ir musu vaikus
19 nesamoniu n... Peticijos autoriams - prie ko cia teisingumo ministerija, prie ko cia zmogzudyste? kiek zmoniu zuva paciu pilieciu sukeltose avarijose? jei norite kovoti su nusiklastamumu - nekovokite su policija!
20 Andrius M... Nera ka prideti. Yra geras posakis nemoki pi... nereikai lyst. tas pareigunas matyt nepasizimejo mastymo sugebejimais.
21 pargauskas ... Vaikeliu laidotuviu islaidos turi but is Pauliku, o ne is Lietuvos pilieciu kisenes. Kas per isimtys Pauliku klanui
22 J. S... Būtų labai gražu, jog Lietuvos Teisingumo Ministerija nukentėjusioms šeimoms paskirtų nemokamą patyrusį advokatą ginti jų interesu, kad tas Paulikas "neišsisuktų", o atsakytų už baisųjį nusikaltimą.
23 Donatas G... visi lygūs ir visi turi atsakyti pagal įstatymo nustatytą tvarką
24 Ramūnas M... gal laikas keisti įstatymus dėl atsakomybės vairuojant išgėrus?
25 Ieva ... tokius paulikus bl reikia pastatyti ant kelio ir pervaziuot koki 1000kartu kad pajaustu kokius skausmus jautė tie vaikai ir dabar ka jaucia jū tėvai!!!!
26 Tadas ... už šitokį žiaurų 3 vaikų nužudomą reikia pasodint tikrai ne 8 metams o iki gyvos galvos! Tai būtų pati teisingiausia bausmė!
27 E. Ž... 3-u vaiku gyvybes vertos tik 8 metu?! Lietuvoj baisiau ka nors pavogt nei uzmust... Truksta zodziu..
28 T. P... Akcijoje sudalyvavau Klaipedoje. Uzuojauta nuzudytu vaiku seimoms. Dek amzinai pragare, Sauliau Paulikai.
29 Paulius K... 8 metai už 3 vaikus?! absurdas! iki gyvos galvos sodint ji ir aplamai iteisint mirties bausme!
30 R. K... juk tai yra zmogzudyste. koks jis pareigunas ir koki pavyzdi rodo vairuotojams. juk jo specialybe ipareigoja atsakingai elgtis!!!!!

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.