Nelikime abejingi vaikų žūčiai

820 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Teisingumo Ministerija
Kategorija:

Šiandien kviečiame visus miestus prisijungti prie solidarumo akcijos.
19:00 kiekviename mieste prie Vyriausiojo Policijos Komisariato(VPK) susirinkti ir uždegti žvakutes ir taip pagerbti žuvusiuosius bei jų artimuosius, ir parodyti dėmesį bei užkirsti kelią kitoms panašioms nelaimėms.

Vilniuje renkamės: Vilniaus VPK , Birželio 23-iosios g.

Kaune renkamės: Kauno VPK , Vytauto pr. 91 arba Laisvės alėjoje.

Klaipėdoje renkamės: Klaipedos VPK Juros 1a.

Mažeikiuose renkamės: Mažeikių VPK, Gamyklos g. 36

Žmonės nebūkite abejingi tam kas dedasi. Pradėkite spręsti šią problemą kol tai nepasiekė JŪSŲ šeimos.

Gana vien tik rašyti komentarus, apgailestauti ir kaltinti, reikia VEIKTI. IR veikti tuoj pat, su didžiuliu atgarsiu ir daug žmonių. Niekas mumis nesirūpina, pasirūpinkime vienas kitu!
Taip apsaugosite savo šeimas nuo kitų tokių įvykių, jei dabar neužkirsime tam kelio!!

NELIKITE NUOŠALYJE IR ABEJINGI!!!

Negalintys atvykti ar važiuojantys kelyje, solidarizuokimės nuspausdami tiksliai 19 val automobilių signalus ir taip parodydami vienybę.
UŽTENKA ŽMOGŽUDŽIAMS DEMOKRATIJOS !!!!
Negalintys dalyvauti pasirašykime , kad neblaivus pareigunas sukėles avarija kurioje žuna zmogus butu teisiamas kaip už žmogžudystę.

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama nesazininga, nes jaj tjp butu pasielges paprastas zmogus tai jis sestu iki gyvos galvos, o va policininkas liks nenukentejaj.Taip gali atsitikti bet kam, net ir jusu vaikui, taigi nebukime abejingi!!!
2 Neskelbiama kiek pastebėjau, tai jei policija tai ir išsisuka, nes policija. Nervina... Jei net policininkai sėda prie vairo neblaivūs, o jei jie mus pagauna su 0.1 promile alkoholio, baudžia baudomis it t.t.
3 Neskelbiama as uz susiburima. jus cia rasot toki zudika saudyt. nu saudykit patys ne ka skirsites nuo jo. bet kai nebaudzia tai nesamone, isvis lietuvoj reikia griestint istatymus nes kas ka nori tas ta daro
4 Neskelbiama Tas, kuris užmušo du vaikus nusipelnė grieščiausios bausmės, o jis dar POLICIJOS PAREIGŪNAS, dar kitaip vadinamas angelu sargu, abejoju ar jo vietoje galėčiau toliau gyventi po tokios katastrofos...
5 Neskelbiama uzteks mirciu!kiek dar reiks atimti gyvybiu kad suprastumeme kad taip daugiau negalima....
6 Neskelbiama GRIEŽČIAUSIA BAUSMĖ PAULIKUI IKI GYVOS GALVOS NES NERA MIRTIES BAUSMES KADANGI
7 Neskelbiama Vaikų užmmušęs „pareigūnas“ turi būti teisiamas dėl žmogžudystės, bet ir kalėti iki gyvos galovos.
8 Neskelbiama Jau seniai laikas imtis veiksmu pries kraupia situacija Lietuvos keliuose.Lipdukais ir reklamomis girtaujanciu ir lakstanciu keliuose nesustabdysi.Dideles baudos, auto konfiskavimas, kalejimas padetu
9 Neskelbiama bjauru kad uz 3 vaiku mirti jis gali gauti tik 8 metus... kaip 10 kiausiniu pavogus bobute daugiau gautu
10 Neskelbiama Uzuojauta visiem tevelem netekus savo vaikeliu.negalima to palikti likimo valej.Zmones susivienykime ir padekime vienas kitam.
11 Neskelbiama BAIKIM UŽSTOTI POLICIJA,JUG JIE PAPRASTI ŽMONES KAIP IR MES,TAI IR ATSAKO KAIP PAPRASTAS ŽMOGUS,O NE KAIP DIEVAS..JUG NE JIEMS NUSPRESTI KAM GYVENTI O KAM MIRTI..
12 Neskelbiama maziauseij reijkia sedieti 10mentu-20metus jugi mire jau dabar jau nebepakelsi ir dangaus o jie dar mazi tik 10meciai To Tas policininkas tegul sedi tam kaleijme
13 Neskelbiama girtas už vairo, dar pareigūnas, dar padaro avariją, dar užmušą žmogų, šiuo atveju tris vaikus, dar pasišalina iš įvykio vietos - tai tyčinė žmogžudystė, tai mirties bausmė.
14 Neskelbiama Abejingumas vykstanciam blogiui - tai pritarimas blogiui.
15 Neskelbiama Nėra bausmės, kuri būtų per didelė už tokį nusikaltimą
16 Neskelbiama teisingai,ne su policija, o su nieksais dirbanciais policijoj ir teisesaugoj
17 Neskelbiama turime saugotis pareigunu, kuire turetu apsaugoti mus ir musu vaikus
18 Neskelbiama Peticijos autoriams - prie ko cia teisingumo ministerija, prie ko cia zmogzudyste? kiek zmoniu zuva paciu pilieciu sukeltose avarijose? jei norite kovoti su nusiklastamumu - nekovokite su policija!
19 Neskelbiama Nera ka prideti. Yra geras posakis nemoki pi... nereikai lyst. tas pareigunas matyt nepasizimejo mastymo sugebejimais.
20 Neskelbiama Vaikeliu laidotuviu islaidos turi but is Pauliku, o ne is Lietuvos pilieciu kisenes. Kas per isimtys Pauliku klanui
21 Neskelbiama Būtų labai gražu, jog Lietuvos Teisingumo Ministerija nukentėjusioms šeimoms paskirtų nemokamą patyrusį advokatą ginti jų interesu, kad tas Paulikas "neišsisuktų", o atsakytų už baisųjį nusikaltimą.
22 Neskelbiama visi lygūs ir visi turi atsakyti pagal įstatymo nustatytą tvarką
23 Neskelbiama gal laikas keisti įstatymus dėl atsakomybės vairuojant išgėrus?
24 Neskelbiama tokius paulikus *** reikia pastatyti ant kelio ir pervaziuot koki 1000kartu kad pajaustu kokius skausmus jautė tie vaikai ir dabar ka jaucia jū tėvai!!!!
25 Neskelbiama už šitokį žiaurų 3 vaikų nužudomą reikia pasodint tikrai ne 8 metams o iki gyvos galvos! Tai būtų pati teisingiausia bausmė!
26 Neskelbiama 3-u vaiku gyvybes vertos tik 8 metu?! Lietuvoj baisiau ka nors pavogt nei uzmust... Truksta zodziu..
27 Neskelbiama Akcijoje sudalyvavau Klaipedoje. Uzuojauta nuzudytu vaiku seimoms. Dek amzinai pragare, Sauliau Paulikai.
28 Neskelbiama 8 metai už 3 vaikus?! absurdas! iki gyvos galvos sodint ji ir aplamai iteisint mirties bausme!
29 Neskelbiama juk tai yra zmogzudyste. koks jis pareigunas ir koki pavyzdi rodo vairuotojams. juk jo specialybe ipareigoja atsakingai elgtis!!!!!
30 Neskelbiama kad pareigūnas sukėlęs avariją kurioje žuvo ar buvo sužalotas žmogus būtų teisiamas įstatymų nustatyta tvarka

Už Dumsių kopos išsaugojimą (261)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (121)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...