šunų išmatoms ne!

66 PARAŠAI

Adresuota: Žmonėms
Kategorija:

Ar Jums nenusibosta vaikščiojant parku ar stadionu, įlipti į šuns "tortą"? Man tai ne. Nors pati turiu šunį,stengiuos rinkt jo paliktus "ruduosius". Žinau kad Lietuvos piliečiams nepriimtina padaryti kam nors gero,bet.. Jei jau seimas negali įrengti papraščiausių šunų parkų, kur žmonės galėtų atvest savo keturkojus augintinius [nes reik važiuoti į Kauno pilį] tai gal bent prie konteinerių pridėtų kartoninių "semtukų" ar papraščiausių maišelių.Gal mano peticija ir nereikalinga žmonėms, tačiau gamtai- taip.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=97]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 J.Petkuvienė
Turi būti sugriežtintos baudos, dėl šunų išmatų
2 Evelina
Peticija žinokit jau juoką kelia. Ar dar kvailesnių nesugalvosit?
3 B.
na reik svara palaikyti, juk jie i tulika nenuseis ir vandesn nenuleis kaip mes:)
4 Gintas
Cituoju autorių: "Ar Jums nenusibosta vaikščiojant parku ar stadionu, įlipti į šuns "tortą"? Man tai ne.". Ne, nu ką aš žinau.Jeigu neatsibodo tau po tuos šūdus vaikščiot tai ir nerašyk tokių peticijų
5 pieva
nors pati turiu suni, bet rinkciau jei tik valstybe duotu tuos isvajotuosius maiselius.kiekviena menesi mokam 10lt ir seniunija tikrai galetu atsiusti tu maiseliu....
6 Asta-Telsiai
Senai laikas tuom uzsiimti...šikini šuni tai ir išsivalyk
7 Simona
daugiau peticijų,dėl gamtos,globalinio atšilimo!
8 Arminas
pritariu peticijai, taciau nesutinku su salyga, kad gamtai nereikalingos ismatos, juk tai trasos, manau tai labiau nereikalinga zmonems
9 Sandra
beto tikrai nera malonu matyti kai visur "prisikta"
10 Virginija
Šuniukų šeimininkai privalo surinkti kakukus, arba šuniukus vedžioti ten, kur nežaidžia vaikai ir nevaikšto žmonės. Tokių vietelių tikrai yra, tik reikia nepatingėti.
11 Nijolė
Labai būtų gerai, kad mūsų šunininka susiprastų, bet kur ten. Mačiaunet prie Aušros vartų gatvelėje, išlipo didžiulis šuo ir iš karto pridarė didžiausią krūvą.i
12 Augustė
Pati visada susirenku šuns išmatas, bet taip daro labai mažai žmonių. Užsienyje gatvėse yra specialūs maišeliai. Taip galėtų būti ir Lietuvoje. Tegul Lietuva lyginasi su kitomis Europos valstybėmis!
13 S.Mielkaityte
Nereikia nei po į parką eiti, aplink namus pilna tortų, baudas skirtų, ar darbuotojus samdytų, nes nebeįmanoma, šlykštu...
14 K.Kartonas
tikrai... cia tai teisybe, uzknisa kai visur prisikta
15 Darius
sutinku,su sia problema reik kazka daryt ;] nes tikrai uzknisa kai atsiprasant i "shuda" ilipi ar pro ji praeini(bet kokiu atveju nemalonu).
16 Vilius
Iš dalies sutinku iš dalies ne, prie ko čia jūsų šuo ir seimas? Patys pirkite semtuvėlius. Parduotuvėse pilna. O vienkartiniai maišeliai išgi ne ką brangiau kainuoja.
17 Lina
suns sudukas- irgi gamtos dalis.tie sh nepuosia nei parku nei miestu, tiesiog sios peticijos autorius nesugebejo suformuluoti normaliai teksto...........

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.